Jānis Vītols

1. maijā – Imanta Ziedoņa piemiņas koncerts «LNT»

Atzīmējot 1.maija svētkus, kanāls LNT piedāvās nesen aizsaulē aizgājušā dzejnieka Imanta Ziedoņa piemiņas koncertu, kurā skaistas un sirsnīgas dziesmas mīsies ar dzejoļu lasījumiem. Koncertā uzstāsies Latvijā cienīti un mīlēti mākslinieki kā Žoržs Siksna, Ingus Pētersons un citas personības.

Atzīmējot 1. maija svētkus, telekanāls «LNT» piedāvās nesen aizsaulē aizgājušā dzejnieka Imanta Ziedoņa piemiņas koncertu, kurā skaistas un sirsnīgas dziesmas mīsies ar dzejoļu lasījumiem. Koncertā uzstāsies Latvijā cienīti un mīlēti mākslinieki kā Žoržs Siksna, Ingus Pētersons un citas personības. Gaidot vakara koncertu, par brīvdienu programmu parūpēsies dažādas kino lentes ar lielisku aktieru ansambli.

Imanta Ziedoņa mēnesis

Maija mēnesis ir pasludināts par mūžībā aizgājušā dzejnieka Imanta Ziedoņa piemiņas mēnesi. Kanāls «LNT» atcerēsies viņa paveiktos darbus, piedāvājot viņam veltītu piemiņas koncertu. Pateicoties tautā mīlētā dzejnieka I. Ziedoņa plašajam draugu un paziņu lokam, tapis sirsnīgs un emocionāls piemiņas koncerts, kurā pulcēsies daudz un dažādi cilvēki. Ar skanīgām un emocijām bagātām latviešu dziesmām priecēs Latvijā cienīti mākslinieki un grupas – Ojārs Grīnbergs, Žoržs Siksna, Dons, Olga Rajecka, Uģis Roze, Miks un Paula Dukuri, Andris Bērziņš, Brāļi Ziemeļi, Niks Matvejevs, Ginta Krievkalna, Samanta Tīna, Adrians Kukuvass, Juris Hiršs, Normunds Rutulis, Ingus Pētersons, Ieva Sutugova, «Autobuss Debesīs», «Mūžīgais Unisons», «Framest», «Credo». Starp dziesmām ikviens «LNT» skatītājs varēs vērot īsus video stāstus, kuros Latvijas dzejnieki, literāti un kultūras darbinieki runās Imanta Ziedoņa dzejoļu vārdiem. Lūk, daži no vārdiem – Jānis Peters, Jānis Streičs, Roalds Dobrovenskis un citi.

I. Ziedoņa piemiņas koncerts – 1. maijā 21.10.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.