Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzmanību autobusa Ventspils – Rīga pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 24. septembrī braucis ar autobusu maršrutā Ventspils – Rīga (Pašvaldības SIA Ventspils reiss reiss nr. 7955), plkst. 16.25 no Ventspils  līdz Kandavas pagriezienam.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā autobusa maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid – 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas ar ārsta nosūtījumu (ārpus ģimenes ārsta darba laika, ja pacientam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai citas pazīmes, kas ir raksturīgas Covid-19 infekcijai bez ārsta, ārsta prakses vai ārstniecības iestādes nosūtījuma). Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Komentāri

  1. uzmaniibu.braucu tukums velki.braucua kads ar taksi.gaaja pa kurzemes ielu.nu kautkur ar vilcienu lidz smardei.vai no autoostas lidz ventspilij.juus debiili esiet ar to kovidu palikushi?

      1. tak slimi ar smadzenem.vairs neraksta ka kaads nomiris no kaa cita.tikai mirst no kautkada kovida.tak jau kladzina cik? gadu vai vairaak,bet nevienu neesmu saticis ko tamlidziigu.pie vienas vietas visas maskas un kautkadi aizliegumi.sedejam pie viena galda bez nekadam maskam katru nedelas vidu.

  2. Maska vjadziga lai tikai veikala apsargam garaam tiktu. Esmu ticies ar vairakiem kovidsasirgusajiem, esam sedejusi pie viena galda. Un ka nav ta nav tas kovids man.

  3. es vinu vispar nevelku.ja pateiks ka nepkalpos aizieshu uz citu.ja dziis aara un teiks ka sauks musaru – pie d.lai sauc.es neko nenozagu.pateikshu ka bija viens eiro,nopirku alu,sunjapurnim nesanaca.lai domaa ko grib.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *