Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzmanību 3. septembra vilciena pasažieriem!

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 3. septembrī braucis ar vilcienu Rīga – Dubulti (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6301), plkst. 9.00 no Rīgas līdz stacijai Bulduri un atpakaļ ar vilcienu Sloka – Rīga (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6418), plkst. 13.02 no stacijas Bulduri līdz Rīgai.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid – 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas ar ārsta nosūtījumu (ārpus ģimenes ārsta darba laika, ja pacientam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai citas pazīmes, kas ir raksturīgas Covid-19 infekcijai bez ārsta, ārsta prakses vai ārstniecības iestādes nosūtījuma). Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

Komentāri

 1. Interesanti, kad Tukumā varēs nošļircināties kādā pieejamā vietā, teiksim Poliklīnikā, vai pie ģimenes ārsta???

  1. Aizvelc savu krunkaino pakaļu uz kādu no potēšanas punktiem un beidz šeit čīkstēt.

  2. Tikko bija raksts, ka sveic ģimenes arstu prakses, kuras visvairāk nop.. vakcinējušas pacientus. Tā ka paņem telefonu un piezvani savai ģimenes ārstei un apjautajies, ja nu viņa ir starp titulētajām?

   1. Mana ģimenes ārste nevakcinē, sports halle ir otrā pilsētas galā, bet pie kultūras nama vispār nav kur mašīnu nolikt. Pakaļa man, ja kas, ir normāla, nav krunkaina.

 2. Da katru dienu tur braukā vairākas medmāsas no stradiņiem. Pašas, protams, vakcinētas, bet slimību izplata tālāk, jo vakcinētos jau netestē un simptomu viņām visticamāk nav. Tikpat labi varētu katru dienu brīdināt visus vilciena 2.vagona pasažierus.

  1. Kad vajag vakcionēties , tad tēlo bravūrīgo, sak, vakcionējas tikai muļķi, esmu vesels, man nelīp, bet te pēkšņi lielais varonis palicis par bailīgu trīcļipi. Kur palikusi lielā antivakseru bravūra?

 3. Un nesaprotu arī, kāpēc ejot uz skolu, vakcinētam nav jātestējas.. Viņš nevar atnest uz skolu to covid..?kā es varu būtu droša par savu bērnu veselību.. Nemaz ar vilcienu nav jābrauc..

  1. Uz šo un citiem loğiskiem jautājumiem atbildi gaidīt lieki. Uzticies zinātnei…

   1. Kādai zinātnei iesaki uzticēties? Farmācijai? Viņiem interesē tikai viens – peļņa.

  2. A kur problēma vakcinēties? ā pareizi, daunīši esat un tādus pašus sīkos arī izaudzināsiet. :))

 4. Ei, tu, Nu nu. Esi droša, ka tev viss labi? Par ko vēl tev ir satraukums un nedrošība? Un kam tieši tu savu naivo jautājumu adresē?

 5. Vienk. Izsaku pārdomas.. Jo vakcinēts arī gan slimo gan pārnēsā vīrusu.
  Kā man ir ok. Esmu vakcinējies un nesaskatu problēmu. Bet par to testēšanu intresanti

  1. Vakcinēts ne tikai pārnēsā un inficē pārējos, bet viņa dēļ vīruss mutē, jo cenšas izdzīvot, apejot vakcīnu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *