Stingrāki nosacījumi skaistumkopšanā

Ekonomikas ministrija informē, ka 1. septembrī beidzas iepriekš noteiktais pārejas periods friziera, manikīra, pedikīra un podologa pakalpojumu sniedzējiem – no šī datuma visiem skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzējiem jāuzrāda derīga Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts. Derīgs Covid-19 sadarbspējīgs vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts būs jāuzrāda arī visiem skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu saņēmējiem.
Izņēmums ir individuālu pakalpojumu sniegšana atsevišķā telpā, kad klients, lietojot mutes un deguna aizsegu, varēs saņemt pakalpojumu arī bez sadarbspējīga sertifikāta, taču pakalpojuma sniedzējam jābūt vakcinētam vai pēdējā pusgada laikā pārslimojušam Covid-19. Testēšanas sertifikāts pakalpojuma sniedzējam šajā gadījumā nebūs pietiekams. Šādā režīmā vienai mājsaimniecībai var tikt sniegti arī pirts un saunas pakalpojumi.
Ja pakalpojumu sniedzējs un saņēmējs var apliecināt vakcinācijas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas faktu, personas var nelietot mutes un deguna aizsegus, kā arī tām nav jāievēro drošai pakalpojumu sniegšanai noteiktais telpas ierobežojums vienam apmeklētājam un starplaiks starp pakalpojumu saņēmējiem. Šādā gadījumā pakalpojumi tiek sniegti visdrošākajā – “zaļajā” režīmā.

Komentāri

   1. Nemuldies-naida runa tik uz seksuālo noviržu pāratavjiem attiecas,tie pie mums ir “neaizskaramie”

 1. Zinu,ka dažas frizierites aizgāja pagrīdē,strādās ar patstāvīgajiem klientiem un valstij nodokļos samaksās apaļu nulli! Laimes zeme Latvija.

  1. Matus griežu pie savas frizieres mājās jau otro gadu. Nevis aizies, bet jau sen aizgājuši. Ja ir pastāvīga klientūra, nekādu problēmu nav.

  2. Tādā mazā miestā kā Tukums visas vienmēr tā ir strādājušas. Tad nu gan jaunums tas būs:DD

 2. frizierītēm nodokļi nav jāmaksā,jo viņām visa nauda aiziet dārgajās šķērēs un pagrabos vajag normālu interjeru.

  1. Tāpēc jau esi apaugusi un neķemmēta “kutse”,ka nevari atļauties par friziera pakalpojumiem samaksāt

 3. Mjā,ar mazajā šajā mazaja sūnu ciemā skauģu un stukaču netrūkst,tāpēc ar esam tur kur esam-dziļā di.sā

 4. Man ir vakcinācijas sertifikāts , tāpēc neredzu nekādas problēmas.
  Savukārt , tie, kuriem Zeme ir plakana un viņus izspiego 5G, pie friziera labāk neiet , jo šķēres ir krusteniski savienoti divi kustīgi elektrovadītāji ar mainīgu elektromagnētisko lauku, bet , ja ieslēdz fēnu , tad vispār vāks, jo plakanā Zeme ieliecas uz iekšu.

  1. Labāk pastāsti, kā tu tiki pie sertifikāta, jo es vēl joprojām nesaprotu kur ellē Tukumā var nopotēties, kur atrodas tās sporta centrs?????

 5. Ja ar higiēnas jautājumiem gan frizieres, gan klienti ir apmierināti, tad viss kārtībā. Bet, cerams, pandēmija visus neiznīcinās un pienāks laiks iet pensijā. Un pensijas laiks, izrādās, pienāk baigi ātri. Un tad nodokļu nemaksāšana iegriezīs ar ļoti mazu pensiju… Par šo momentu tiešām ir jāpadomā bez stulbiem jociņiem.

 6. Iesaku savai pensijai atlikt naudu kādā zeķē! Kas to zin ,ar to pensiju var būt visādi.

  1. Vislabāk krāt pensiju pašam zelta stieņos, meža īpašumos u.c. saka:

   Tas attiecas arī uz tiem, kas maksā nodokļus. Šajā veidojumā, kuru saucam par valsti, ne par ko nevar būt drošs.

 7. Tukumnieki tāpat nesmuki staigā. Pat labs frizieris, ja tāds būtu, neko tur nevarētu mainīt 😀

  1. Piekrītu, neredz ielās nevienas koptas sievietes, par vīriešiem pat nerunājot…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *