Šonedēļ notiks izbraukuma vakcinācija Tukumā, Kandavā, Jaunmoku pilī

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks 13 apdzīvotās vietās, realizējot pieeju – vakcinācijas pakalpojums pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Izbraukuma vakcinācija rudens periodā tiks realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietikami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā pamatā tiks vakcinēts ar Pfizer un Janssen vakcīnām.

Trešdien, 29. septembrī

No 9:00 līdz 17:00 Tukuma kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija).

 

Sestdien, 2. oktobrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 9.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija).

 

Svētdien, 3. oktobrī, izbraukuma vakcinācija notiks:

no 9:00 līdz 17:00 Tukuma kultūras namā (pieejamas būs arī 100 Janssen devas un notiks Pfizer 2. devu vakcinācija).

no 11:00 līdz 16:00 Jaunmoku pilī (pieejamas būs arī 200 Janssen devas).

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

 

Nedēļas nogalē darbosies arī vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams šeit.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

 

Komentāri

  1. Slovēnija trešdien apturējusi vakcinēšanu ar uzņēmuma “Johnson & Johnson” izstrādāto Covid-19 vakcīnu, kamēr tiek izmeklēta kādas 20 gadus vecas sievietes nāve divas nedēļas pēc vakcinēšanās.
    Johnson & Johnson” vakcīnas izmeklēšana apturēta uz laiku, kamēr eksperti izmeklēs, vai pastāv saikne starp sievietes nāvi pēc insulta un vakcīnu, kuru viņa saņēma divas nedēļas pirms tam, paziņojis veselības ministrs Janezs Poklukars.

  2. Paziņojumos derētu detalizētāka informācija par to, ka, piemēram, Janssen izbraukuma vakcinācijas punktos ir iespējams tikai no pl.13.00 nevis jau 9.00 un ka uz Pfizer nav aicināti bez pieraksta…

    1. …03.10.2021 no rīta ierodoties Tukuma kultūras namā uz vakcināciju ar sev izvēlētu vakcīnu, šajā gadījumā Janssen …..paziņo, ka jābūt iepriekšējam pierakstam!? (kur bija informācija, ka iepriekšs jāpierakstās?????!!!!!)….piedāvāja Pfizer, va arī zvanīt ap plkst.16:00, lai noskaidrotu, vai Jenssen ir vēl pieejama…..žēl, ka tā! …….tā arī nepiezvanīju…..

      1. Ou, tu, tjip, baigi kādam citam ieriebi, nenovakcinējoties? Būtu ņemis to otru poti un miers mājā. Bet, nē, turpini piebalsots „viss slikti” dziesmai. Tā, draudziņ, var vēl kuņģa čūlu noraut:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *