Šodien Tukumā pieejama Janssen vakcīna

Kā informē Tukuma novada pašvaldība, šodien, 17. septembrī, vakcinācijas centrā ir pieejamas aptuveni 50 Janssen devas. Iespējama arī dzīvē rinda.

Tāpat vakcinācijas centrā, kas iekārtojies Tukuma kultūras namā (bijušās kafejnīcas telpās), ir brīvas pieraksta vietas 22., 25. un 29. septembrī.  Vakcinācijas centra darba laiks: no plkst. 9.00 – 17.00.
Vakcinācijai iespējams pieteikties tīmekļvietnē www.manavakcina.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni 8989 vai sazinoties ar ģimenes ārstu.

Komentāri

 1. Vai tā tiek uzglabāta atbilstoši ražotāja rekomendācijām, runā ka nē.

 2. Kad varēs normālā, visiem pieejamā vietā novakcinēties???? saka:

  Mašīnu nav kur nolikt. Ja nu pēc šļices vairs nespēju pavilkt kājas?

  1. centrā pilns ar vietām mašīnai!Pakustini savu resno D ari kādreiz!!!Pieraduši visur piebraukt un caur logu visu izdarīt gandrīz!

  2. Jautājums raksta autoram. Jūs visi i vakcinēti? Nedomāju un vispār e-pastus nelasa, rakstus iedzīvotāju neliek. Pensionāru ja, kas notiek Tukumā. Pretīgi abonentam jālasa par Suda vakcīnām bet redzam cik nolaists kultūras nams… Raksta autors slēpjas zem ntz.lv izcili Plaude…

 3. Ja tu nevari pavilkt kājas, tad jānoliek karote un jāatbrīvo vieta uz zemes. Ja nav lemts, tad nav. Daba ir gudra. Pret dabas likumiem neko nevari padarīt.

  1. Kādi tur dabas likumi pilsētas centrā, tas tak cilvēku stulbums ierīkot vakcinēšanos pilnīgi nepiemērotās vietās. Kurš par to lemj ir galīgi galvā tērēts, priekš medicīniskām manipulācijām ir domātas slimnīcas un poliklīnikas, sliktākā gadījumā ārstu prakses, bet tajās nav piemērotu apstākļu vakcīnu uzglabāšanai, tāpēc to efektivitāte ir niecīga. Kā tv vakar stāstīja RAKUS vadītājs, jau ir gadījumi, kad no covid mirušas vakcinētas personas. Tas viss no vecām un nepiemērotos apstākļos uzglabātām vakcīnām un šļircināšanos vārtrūmē (oi, atvainojos, kultūrnama ēdnīcā).

 4. Vareja vismaz to noplukuso kulturskuni nefotografet. Taadaa bomzatnikaa nudien nav velme poteties

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *