attēlam ir ilustratīva nozīme

Lieldienās sāks vakcinēt seniorus vecuma grupā 60+

Veselības ministrs Daniels Pavļuts paziņojis, kad tiek paplašināts vakcinējamo loks un jau no rītdienas, 4. aprīļa, uz vakcināciju tiek gaidīti arī seniori virs 60 gadiem. Savukārt jau šodien atvērta iespēja vakcinēties arī smagi slimu bērnu vecākiem un smagi slimu personu aprūpētājiem.

Lai vakcinācija noritētu straujāk, patlaban tiek lemts par iespēju vēl par divām dienām pagarināt vismaz atsevišķu liela mēroga vakcinācijas centru darbu. Lai pieteiktos uz vakcīnu,  jāzvana pa tālruni 8989, kur tiks sniegta informācija, kur atrodas tuvākais vakcinācijas centrs un kā pieteikties. Lieldienu brīvdienās: sestdien, svētdien un pirmdien visā Latvijā strādās 12 liela mēroga vakcinācijas centri. Rīgā: vakcinācijas centrs Ķīpsalā, ATTA centrā un Rīgas Centrāltirgū, kā arī vakcinācijas centri: Cēsīs, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Ventspilī un Liepājā.

Komentāri

  1. Tad kur lai tukumnieks vakcinējas,kas jābrauc uz Jūrmalu vai Jelgavu,bet varbūt uz Daugavpili.

  2. Vai tad Tukumā kādu potē? Man 80+ un vēl onkoloģiska saslimšana, bet uzaicinājums nav,lai gan pieteicos uz vakcīnu pašā sākumā.

    1. Komunicējies ar savu ģimenes ārstu un viss atrisināsies; tā centralizētā pieteikšanās darbojas gauži vāji! No pieredzes, arī ar hronisku saslimšanu pats

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *