Kur palikuši testi? /PAPILDINĀTS/

Tā kā rītdien, 25. augustā lielā daļā skolu bija plānota skolēnu testēšana , interesējāmies, vai ir saņemti testi. Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa šodien, 24. augustā skaidroja, ka ar testiem ir problēmas – MFD laboratorija solījusi testus piegādāt Izglītības pārvaldei laikā no 18.00 līdz 19.00, taču ar atrunu , ka trūkst stobriņu, piegāde tika atcelta. Tiek solīts testus piegādāt skolām, taču, kad tas notiks nav zināms, skaidroja D. Strazdiņa.

 

24. augusta vakarā testus saņēma Milzkalnes sākumskola, Džūkstes pamatskola un Irlavas pamatskolas, bet lielākās Tukuma novada izglītības iestāde, kā Tukuma Raiņa ģimnāzija un Tukuma 2. vidusskolā palika bez testiem.

Komentāri

 1. Zinot, ka tuvojas 1.septembris , vai nevarēja laikus pasūtīt stobriņus? Šajā sakarā vaina jāuzņemas Pāvļūtam un jādemisionē. Laikam tā aizrāvies ar vakcinēšanas reklāmāmu izstrādi, ka par visu aizmirsis.

 2. Šodien manai meitai bija jānodod tests plkst. 11.00, tad 10.30 paziņoja, ka testēšana nenotiks, pēc tam 12.00,ka notiks, jo testi atvesti. Klajā ņirgāšanās par pedagogiem, bērniem, vecākiem. Izturību pedagogiem!

 3. Domāju, Srazdiņas kundzei, kā Izglītības pārvaldes vadītājai, jāpanāk līguma laušana ar šo MFD laboratoriju. Ja jau pirmājā testēšanas reizē laboratorijai ir problēmas, tad nekas labs nav paredzams arī nākotnē.

       1. Kotletes jau jums Gobzemniekiem un Šleserniekiem mutē bāž lai atdodat savu balsi tiem tautas nodevējiem!Tā,ka nestum tagad savus s.da vadoņus uz manu pusi!!!

 4. Pie varas esošie lieliski parāda bezspēcību savu pieņemto lēmumu realizēšanā.

  1. Nav vairs pārliecības par to! Varbūt pazudīs, varbūt vēl kaut kas, un protams, ka nevienam nebūs atbildība jāuzņemas!!!

  2. šorīt notestēs!. Negatīvs! Aizies patusēt ar draugiem un parīt būs pozitīvs un 1. septembrī ieradīsies klasē un aplaidīs klasesbiedrus! Tad kāda jēga testēt? 1. septembrī arī testēšot ! un? lai 2. septembrī uzzinātu,ka bērns pozitīvs un klasi aizlaistu tālmācībā?

 5. Ta tie mazie novadini zem ta nesakartota Tukuma paies zem burbuli .lielajam skolam visur sasuta laicigi lai prieksnieks sodus nedabu

 6. Mūsu iestāde testus veica, bet vēl šobrīd nav zināms vai kāds tos paņems……

 7. Testi savākti jau 2 dienas stāv skolās. Kādi tad būs rezultāti? Vai ticami? Izzīdīs saslimušo skaitu no pirksta. Kam šis teātris bija vajadzīgs? Varbūt lai ieviestu atkal ārkārtas stāvokli, spiestu potēties bērnus un aiztaisītu visu ciet?

 8. Tie testi ir domati tikai tvaika nolaisanai tautai un naudas ievaksanai. Ciparus sarakstiis kaa viniem vajag, un valdiba panaks savu ja buusim aitas.

 9. Direktoriem jāskrien kurjeram pakaļ gandrīz pa nakti. Vai tiešàm tà būs katru nedēĺu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *