Covid-19 – Ķīšu pansionātā/PAPILDINĀTS/

7. decembrī kļuva zināms, ka Valsts sociālās aprūpes centra «Zemgale» filiālē «Ķīši» pēc analīžu nodošanas konstatēta saslimšana ar Covid-19 – infekcija skārusi 27 klientus un četrus darbiniekus.

Skaidroja VSAC «Zemgale» direktors Kristaps Keišs, epidemioloģiskā situācija centrā nav mainījusies un ir stabila: “Daļai saslimušo vispār nav simptomu, bet citiem tie ir viegli. Kas attiecas uz darba organizāciju – mēs cenšamies to organizēt tā, lai tas iespējami mazāk ietekmētu ikdienas ritmu un klientus – tāpat, kā līdz šim, notiek nodarbības un aktivitātes, protams, cik nu tas ir iespējams, ņemot vērā, ka saslimušie cilvēki ir nodalīti karantīnas boksā. Vīruss ir licis pārkārtot arī ierasto kārtību āra pastaigu organizēšanā – līdz šim centra klienti pa teritoriju drīkstēja staigāt bez ierobežojumiem, taču tagad mēs pastaigas organizējam grupās, lai arī ārā veselie klienti netiktos ar saslimušajiem. Protams, tas nozīmē, ka ir jāveic liels skaidrojošs darbs, lai cilvēki saprastu, kāpēc tā jādara. Taču tā kā pavasarī jau bija stingri ierobežojumi, klienti pie tā ir pieraduši un izturas saprotoši.” Vaicāts, vai filiālē pietiek darbinieku, K. Keišs skaidroja, ka darbinieku vidū ir tikai daži saslimušie, līdz ar to filiāles darbu tas neietekmē, tieši otrādi – filiāles darbinieki palīdz Jelgavas filiālei ar ēdināšanu un loģistiku.

Komentāri

 1. Sasirguši bez simptomiem un jūtas labi…
  Toties tikuši kovidnieku statistikā.

  1. Simptomi nozīmē fiziski jūtamas un/vai redzamas slimības izpausmes – klepus, galvassāpes, drebuļi, u.t.t.. Bet tie var arī neizpausties, cilveks var justies normali (droši vien laba imunitāte vai vēl kas cits, ko pasaules zinātne nav spējusi izskaidrot),bet infekcija iekšā sēž un noteiktu laiku 100% var aplipināt citus, un dažiem aplipšana var izrādīties smaga, ļoti smaga vai pat letāla, ja vājāka veselība.

   1. Jums arī smadzenes izskalotas? Cilvēka organismā cirkulē miljoniem baktēriju /vīrusu un ar tendencioziem testiem var sameklēt visu, ko vajag.

   2. ja sāktu Tevi,Andante,testēt ar visiem iespējamiem testiem,tad atklātos ,ka Tevī ir tik daudz visa kā ,ka maz neliksies! Bet simptomu taču Tev nav!
    Herpes vīruss Tevī noteikti ir! Un vai Tu zini,ka pielaižot to citam cilvēkam(nobučojot,padzeroties no vienas krūzītes utt.),var gadīties,ka tas otrs nomirst?
    Tā kā beidz te gudri spriedelēt!

 2. ņemot vērā šo gadījumu- vīruss ir, bet cilvēki bez Covid pazīmēm (relatīvi veseli), jādomā, ka kopējā statistika nemaz nav tik ļauna un traģiska…

 3. Izlasu komentārus un secinu, cik tomēr debīls ir vidējais latvietis. Intelekts 0. Kauns.

 4. Kovid-19 (covid-19) sērga ir postoša. Tā paņem līdzi daudz dvēseļu. Kovid-19 dēļ Valdis Baltruks ir devies mūžībā. Tagad viņa dvēselīte ir Veļu Mātes pārziņā. Veļu Māte sargās V.Baltruka dvēselīti līdz nākamajai viņa pārdzimšanai (reinkarnācijai). Atvērsim savā namā logu, kvēpināsim kadiķa zariņu. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu Valda Baltruka dvēselītei un lūgsim Latvju Dievus, lai V.Baltruka nākamā pārdzimšana būtu laimīga. Katrs no mums reiz nomirs, katrs no mums reiz pārdzims. Aizkapa valstībā starp pārdzimšanas cikliem mūsu dvēselītes būs drošībā Veļu Mātes gādībā. Pateiksimies Veļu Mātei – Aizkapa Valdniecei! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi sargā mūs no ļauna!
  Svētīgi, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
  [Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #viņsaule #AizkapaValstība #VeļuMāte #pārdzimšana #reinkarnācija #karma #LatvjuDievuSvētība #labestība #miers #Skolnieciņš #pagāni #svētakmens

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *