Attēlam ir ilustratīva nozīme

Apsver iespēju daļēji atjaunot attālināto mācīšanos

Ņemot vērā Covid-19 izplatības palielināšanos, tiek apsvērta iespēja, ka pēc skolēnu rudens brīvlaika klātienē mācības varētu atgriezties tikai 1.-6.klašu izglītojamie, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Pirmdien, 12. oktobrī,  koalīcijā partneri vērtējuši iespējamo Covid-19 ierobežošanas pasākumu paplašināšanu. Un augstākminētais risinājums izskatīts kā viens no iespējamiem.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš gan skaidrojis, ka diskusijas par iespējamajiem ierobežojumiem notiks tikai 13. oktobrī, tostarp Krīzes vadības padomē. Viņš neatklāja, kas šodien Covid-19 ierobežojumu kontekstā apspriests valdību veidojošo partiju starpā. “Mēs līdz šim valdībā un koalīcijā visos gadījumos esam pamatojušies uz Veselības ministrijas un ekspertu ieteikumiem. Rīt būs divas sapulces. Rīt mēs uzklausīsim un vērtēsim. Šodien ir pāragri par to runāt,” sacīja politiķis.

Jāaygādina, ka pēdējā diennaktī veikti 2169 Covid-19 testi, reģistrēti 95 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija. Latvijā kopā veikti 364 012 izmeklējumi, saslimušas 2765 personas un 1325 izveseļojušās, 40 mirušas.

Komentāri

 1. Kaut kāds murgs, 1.-6. klase mācīsies, bet 7.-12. mājās ,kāda starpība vai tad vecākie skolēni nav cilvēki. Pagājušais mācību gads jau bija pa pusei, tagad atkal. Var jau mācīties, bet ķīmija, fizika, matemātika nav tikai lasāmviela, nav dzejolis, bet daudz kas vairāk, kur jāveic mēģinājumi, skaidrojumi. Var jau teikt, lai tik mācās, bet izskatās, ka vadība domā, jo mazāk izglītoti, jo vairāk varēs muļķot. Uzskatu, ka vecākiem jācīnās, lai mācības būtu klātienē, var izdomāt dažādus variantus, skola ikpārdienas, gan klasēm laiki tiek mainīti tikai jādomā, bet vieglāk nedomāt, lai tik sēž mājās.

 2. Ja jau tā uzdomājuši, tad skolotājiem algas nepienākas par 7-12.kl.skolnieku mācīšanu. Tracina šis bezjēdzīgums.

 3. Paši vien esat vainīgi,ka tādus klaunus kā kpvl un co savēlējam,tagad izbaudām visu šo kotlešartusu,puņķu aldu,virtuves ramončiku,tūrista jančuka,fakuču ilžuka un viņu bara vadoņa-jeņķu trojas zirga krišujāņa aprobežotību un dumību uz savas ādas

 4. Tik tiešā mēģina mūs turēt par auniem-mazie neslimos ,lielie slimos.skolāa klases nedrīkst satikties,bet pulciņos lūdzu,autobusos lūdzu.neturiet mūs par muļķiem tāpat neticam covidam,afēristu banda

  1. Skolās klases satiekas, nekādi ierobežojumi. Paskatieties stundu sarakstu, kur norādīts kur un kā. Visas stundas dažādos kabinetos!!!! Tieši šīs bezatbildības dēļ, būs jāmācās attālināti

 5. Galīgi nerūp. Tiesa gan, augstāk rakstītie komentāri liecina tikai par to, ka mūsu novadnieki ir visai debili cilvēki 🙁

 6. Nav runa par to, ka nerūp veselība, bet vai kāds no vadības ir analizējis situāciju Tukumā un novadā. Cik saslimušie, cik inficēto, vai skolās daudz bērni slimo, kāds apmeklējums, cik zinu tāda uzskaite nav. Tad kāpēc visiem un visur jāiet viens ceļš- atpalicības ceļš mācībās. Lai valdība vairāk domā kā nokļūt ātrāk pie ārstiem- speciālistiem, lai nebūtu par katru izmeklējumu jāmaksā 40-50 eiro un arī tad vēl jāgaida mēnešiem. Lai veic profilakses darbu, lai atgādina kas jāievēro, lai samazinātu saslimstību. Tā ir vienkārši bēgšana, lai aug neizglītoti mazāk zinās, sapratīs varas korpusam vieglāk.

 7. Cilvēki mīļie, iemācieties taču saprast tekstu – nedēļā pēc brīvlaika visām 7-12 klasēm ir attālinātas mācības. Tā ir VIENA nedēļa! Neviens vēl nerunā par pilnīgu pāreju uz attālināto procesu, jo tas visiem pēc kārtas sagādās galvassāpes, tādēļ augšējie krēsli cenšās kaut kā izlavierēt no situācijas liekot lielajiem bērniem papildus nedēļu palikt mājās, tādejādi cerot samazināt inficēšanās risku skolās.

  Bet jā, piekrītu Ro, ar novadniekiem ir kā ir 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *