Attēlam ir ilustratīva nozīme

16. decembrī sāksies bērnu vakcinācija

Šodien Latvija saņēma 54 000 vakcīnas Comirnaty (Pfizer-BioNTech) bērnu devas, kas paredzētas bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcinācijai pret Covid-19. Bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem vakcināciju Latvijā plānots uzsākt ceturtdien, 16.decembrī, kad ģimenes ārstu praksēs un ārstniecības iestādēs šīs vakcīnas tiks piegādātas. Piegādes uz iestādēm plānotas otrdien un trešdien.  

 

Bērnu vecumā no 5 – 11 gadiem vakcināciju nodrošinās ģimenes ārstu prakses un ārstniecības iestādes (slimnīcas, poliklīnikas, veselības centri).

Lai sīkāk informētu par bērnu vecumā no 5-11 gadiem vakcināciju, trešdien, 15.decembrī, plkst.12.00 notiks tiešsaistes preses konference.

Komentāri

  1. Ticības vārdā var arī bērnus upurēt.
    Tikai upurējiet savējos un svešus gan neaiztieciet – tāds silts ieteikums kovidticīgajiem.

  2. Kaut kas tomēr te neštimme,potesim mazos,bet taja pašā laika veikalos ejam vietā “zupā” un tik pavairojam to zarazu tàlāk,piemēram Tukum lielā Maxima Kurzemes ielā parveido kadus platības m un laiž visus bez sertifikatiem,un cilveku tur kā mudž viens pie otra bariem !!! Pirms potet mazos,varbut drīzāk stingrāk jaseko tam ko dara tirdzniecibā,jo tur apgrozās visvairak civeku !!!

  3. jaa jaa,kaatad.iesprauzhiet taas sprices sev zhopaa.un ar tiem sunjapurniem to pashu pakalju notiiriet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *