Visi skolu kori – uz skates 2. kārtu!/foto/

Šodien, 28. martā, Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas zālē izskanēja novada skolas koru skate. Tajā jauniešiem un viņu diriģentiem bija iespēja apliecināt, kā apguvuši gaidāmo Dziesmu un deju svētku repertuāru.

Skatē piedalījās Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas zēnu koris diriģentes Daces Perševicas vadībā, Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas 5.-9. klašu meiteņu koris (Sanita Apine un Ritma Zāģere), Lapmežciema pamatskolas koris (Benita Egle), Engures vidusskolas dziedošais kolektīvs (Dace Lāce), Tukuma E. Birznieka -Upīša 1. pamatskolas koris (Valda Liepiņa), Tukuma 2. vidusskolas koris (Nora Vanaga) un Jaunpils vidusskolas koris (Ērika Bogataja).

 

Trīs kolektīvi pēc žūrijas vērtējuma skatē saņēma augstāko pakāpi, pārējie – 1. pakāpes diplomus, un tas kā apliecinājums, ka novada skolu kori, pirmkārt, drošiem soļiem uzsākuši ceļu pretī lielajiem svētkiem, kas notiks jau nākamajā vasarā, otrkārt, ka visi kolektīvi izvirzīti konkursa otrajai kārtai. Un tā notiks jau 11. aprīlī  Kuldīgā.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 2. aprīļa laikrakstā

Komentāri

  1. Lauminai vairs neinteresee skolenu kori ta ir pagatne..pavasaris mani aizvilinaja uz mezu…es klausos putnu riitus.kas par kori..viss parejais pamazam klust vienaldzigs..ai ka tas viss nogurdina..driz portals paliks pavisam tukss …tik divi zvirbulisi civinas…bet laiks ari tiem ligzdu viit…ak civuliit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *