Valsts prezidents sāk vizīti Tukuma novadā/papildināts/

Šodien, 8. februārī Tukuma novadu darba vizītē apmeklē Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Savu vizīti  viņš sāka ar viesošanos Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā un Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolā. Pēc tam delegācija dosies uz vietējo saldumu ražotni SIA “Pure Chocolate” un pēcpusdienā prezidents apmeklēs apģērbu ražotni SIA «Lindstrom prodem», iepazīs minerālbarības un premiksu ražotāja SIA «Vilomix Baltic» ikdienu, kā arī dosies uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Tukuma daļu.

Valsts prezidents un Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, godinot Latvijas Republikas pirmā ārlietu ministra, Satversmes sapulces delegāta un vairākkārtēja Ministru prezidenta Zigfrīda Annas Meierovica piemiņu, vizītes laikā noliks ziedus pie Z. A. Meirovica pieminekļa Tukuma vecpilsētā.

Vizītes noslēgumā,  17.00, ikviens iedzīvotājs tiek aicināts uz publisku tikšanos ar Edgaru Rinkēviču Tukuma 2. vidusskolas Aktu zālē, Raudas ielā 16, Tukumā.

 

Vairāk foto no vizītes=========>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Skolnieciņš 100% gaidija savo varoni un paspieda roku un pasudzejas ka pa nakti Krievi uzbruk viņa dzivokļa durvim

  1. Ansis saka: 08.02.2024 12:16 Krievijas krievi iebruka Latvijā 1940. gada 17. jūnijā un realizēja plānveida latviešu tautas iznīcināšanu 50 gadu garumā. Pietam Rīgā ar ģimenēm apmetās ļoti daudz padomju militāristu no visas padomju krievijas, kas gāja pensijā. Padomju krievijas likumdošana ļāva pensijā ejošiem militāristiem dabūt jaunu dzīvokli jebkurā padomju savienības nostūrī, izņemot pēterburgu un maskavu. Tādējādi Rīgā nodibinājās Latvijai agresīva kremļa 5. kolonna. Krievija vel par saviem noziegumiem dabūs maksāt. Nepārdzīvo! Noziegumiem pret mieru un cilvēci nav noilguma! Tagadējā krievija ir padomju krievijas tiešā mantiniece, kas saņems sodu pēc nopelniem.

  2. Ansis saka: 08.02.2024 12:16 Ansi, ja tu esi akls uz krievijas iebrukumu Ukrainā, tad vaina ir tevī.

 2. Daudz produktīvāk būtu prez.kungu pavadāt pa Tukuma ,lai palūko reālo situāciju ,tipu tapu ar kājiņām, pa veco fondu Dārza ielu utt.utt.aplūkot Kulturas namu utt.:)

  1. Hahaha saka: 08.02.2024 15:10 Nu, ja nu tu esi vatains, prokremlisks krievs vai krieviju atbalstošs mankurts, tad, lūdzu, aizveries un paklusē. Latvieši tev pateiks paldies.

 3. Esmu pret cenzūru kā tādu, taču, komentāru sadaļu NTZ vajadzētu cenzēt… Es saprotu, demokrātija un tā tālāk, bet ir jādomā ko runā vai raksta. Pirmkārt, kaut kādai cieņai pret kādu ir jābūt, un prezidenst nu būtu jāciena, kāda atšķirība kas viņš ir privātajā dzīvē? Ir jāciena Valsts augstākās amatpersonas. Tas ir nožēlojami, ka publiski var atļauties izpausties, un pat medijs nevar pakontrolēt, kas tiek rakstīts komentāros.
  Otra lieta, arī komentētājam komentētāju nebūtu jānoniecina, katram ir tiesības uz viedokli, un nedomāju, ka kādam ir tiesības cita viedokli lamāt, ķengāt.
  Jā- nonācu pretrunā par viedokļu cienīšanu un cenzūru, bet, lai audzinātu sabiedrību cieņpilni izturēties vienam pret otru, cenzūra komentāros būtu labs sākums..

  1. Edgars saka: 08.02.2024 18:17 Ntz.lv nav pretenziju pret segvārdu (pseidonīmu) zagšanu un rupeklībām, bet ja uzraksti labu, baltu pagānismam veltītu komentāru, tad to nodzēsīs. Te ir selektīva cenzūra.

   1. Jā un manu otro komentu ar izdzesa,kur tikai taisnība par prezi bija un mūsu valsts apšaubāmo nākotni,un kāpēc lai matpersoanas būtu neaizskarās jeb svetās govis vai,tie paši ļautini vien ir,tad ko,vaira nevar pateikt par tiem ko tauta domā?

    1. Skolnieciņš saka: 08.02.2024 22:07 Lūdzu, neuzdodies par mani. Kad tu savu rašistisko komentāru rakstīji, es biju ceļā uz mājām no LU DAC. Un nekādīgi nevarēju rakstīt komentāru. Būtu jauki, ja nopublicētu tavus metadatus. Varētu tevi policijā iesūdzēt par pseidonīma zagšanu un aizvainojošu komentāru drukāšanu.

    2. Skolnieciņš saka: 08.02.2024 22:07 Kremļa aģitātors grib piesegties ar tautas viedokli. Cik paredzami! Sākumā iemācies neslēpties zem svešas, zagtas digitālās identitātes. Tad kaut ko spriedelē.

  2. Pa lielam Edgar piekrītu Tev bet tāds komentētājs kā slimais skolnieciņš takš pats uzprasās,lai nolaižas no mākoņiem

 4. Skolnieciņš saka:
  09.02.2024 05:00
  Te vēl jāpastrīdas,kurš ir īstebais skolniecuņš,analoģiski tam, kas bija pirmais-vista or ola,tā ka beidz vien pats te ķērkt zaglis būdams.
  P.S. visiem,visiem-youtube pieejams Takera Karlsona intervija ar Putina kungu 2,5h garumā

  1. Skolnieciņš saka: 09.02.2024 16:40 Kremlins uzdodas par mani un tas ir viss. Es esmu Latvijas patriots un prokremliskus komentārus nekur nerakstu. IP adreses un meta datus portāla administrācija var redzēt zem maniem komentāriem.

 5. Kādēļ pienotavā nebija, tur viss ir legāli un lielākais nodokļu maksātājs, dīvaini.

 6. Ko vispār kādam dod šāda vizīte? Kāds gudrāks par mani var man paskaidrot? Kurš no šāda brauciena ir ieguvējs?

  1. Ģemze saka: 10.02.2024 18:09 Ja tu tā ienīsti Latvijas valsti, tad varbūrlt tinies uz krieviju? Tur varēsi uzdot putinam jautājumus tiešajā līnijā un gaidīt atbildes. Lai gan visa pasaule no putina gaida tikai vienu vienu tiešo līniju, viņa kardiogrammu (prjamaja ļiņija).

 7. Skolnieciņš saka:.11.02.2024 18:47 Aizveries, kremļa paklīdeni un segvārdu zagli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *