Tumē aizvadīta Tukuma novada ansambļu skate/FOTO/

Šodien, 8. oktobrī Tumes kultūras namā pulcējās 13 Tukuma novada dziedošie kolektīvi. Tā pēc ilgāka pārtraukuma bija iespēja atkal satikties, uzstāties, paklausīties, kā sokas kolēģiem un arī saņemt noderīgus žūrijas ieteikumus. Plašāk par ansambļu skati – otrdienas laikrakstā.

Komentāri

 1. Par ansambļu skati ir bildes. Bet es gribēju paskatīt bildes no skolotāju dienas pasākuma. Tāds esot bijis avīzē. Bet tur tik dažas. Kur var redzēt šos foto? Avize tak tur bijusi ?

  1. Taisnība omei. Un mēs brīnāmies, ka skolotāju profesijai nav prestiža, ja pat novada laikrakstam ir tāda attieksme. Ansambļi sabildēti no visām pusēm, bet par novada labāko skolotāju apbalvošanu nekā! Ne jau visi pasūta avīzi.

   1. Un, ja nav noslēpums, cik un kādā apjomā jūs pati, Nātre, esat vietējo kopienu ar savu brīvporātīgi nesavtīgo darbu un nadu atbalstījusi? Vai arī jūs pamatā atsakāties saņemt algu (vai pensiju) par savu darbu un uzskatāt to par goda lietu? Nē?! Nu tad kāpēc uzskatāt, ka tiem dažiem neatkarīgajiem žurnālsitiem, kas mūsu novadā vēl palikuši, būtu bez maksas visos pasākumos jāpagūst piedalīties, visi notikumui jāapraksta un vēl vietējo politiķi jāpieskata par baltu velti? Kāpēc kāpam bez maksas būsu jūsu vēlmes visu zināt un redzēt jāatbalsta? Nu slikti, ka nepasūtāt vienīgo vietējo neatkarīgo laikrakstu, lai arī, kā noprotams, žurnālistus un viņu darbu tomēr labprāt gribētu izmantot. Ja daudzi būs tādi, kā jūs, tad mēs ātri vien varam nonākt līdz tam, kā tas ir Krievijā un Baltkrievijā, kur lapi paēduši un brīvi var darboties tikai pie varas esošajiem iztapīgi propagandisti. Tieši tā tas tur sākās – ar neatkrīgu žurnālistu nobadināšanu, ar pilsoņu vienaldzību pret uzticamas neatkarīgas informācijas avotiem, ar pārliecību, ka žurnālistam par savu darbu alga nemaz nav jāsaņem… JO ”mums jau pieteik ar to, ko dod par velti, bez maksas”!?

    1. Nesaprotu par ko cepiens. Mans komentārs ir pilnīgi par ko citu – par prioritātēm. Bet lasot Jūsu kļūdaino tekstu saprotu, ka arī Jums skola, skolotāji un izglītība nav svarīga.

 2. Tas Es ir vafelē būdams rakstījis histērisko komentu. Tā jau ir, inflācija un pilnmēness nav labākais savienojums. Es tam ir uzskatāms piemērs. :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *