Ziņas no Tukuma

Ko pagājušajā nedēļā paveikuši un šonedēļ ieplānojuši Tukuma pilsētas komunālie dienesti, iestādes un pašvaldības policija?

Ko pagājušajā nedēļā paveikuši un šonedēļ ieplānojuši Tukuma pilsētas komunālie dienesti, iestādes un pašvaldības policija?

SIA «Jauntukums»

Alīnes ielā 2-10 un 2-7 remontēs dzīvokļus. Alīnes ielā 2 nomainīs skursteņus. Aviācijas ielā 1 pabeigta ārējās un iekšējās kanalizācijas posma nomaiņa pagrabstāvā.

«Tukuma ūdens»

Pagājušajā nedēļā izbūvēja ūdensvadu Aveņu ielā. Ūdensvada avāriju likvidēja Tulpju ielā. Šonedēļ turpināsies darbi Irlavas pagasta Vaskos – tur tiek ievilkts ūdensvads. Turpināsies kanalizācijas sistēmas izbūve Meža ielā 28. Talsu ielā 20 likvidēs ūdensvada avāriju.

«Tukuma siltums»

Šobrīd Tukumā apkuri nodrošina ar jaudu 7,5 megavati stundā. Celtnieku ielā pabeigta siltumtrases izbūve.

«Tukuma nami»

Celtnieku ielā 2 un Smilšu ielā 44 uzsāks kāpņu telpas kosmētisko remontu, Kurzemes ielā 3-55 un Spartaka ielā 9-8 remontēs dzīvokļus, Raudas ielā 28 remontēs jumta parapetu, Pasta ielā 21 siltinās nama ārējo sienu, Harmonijas ielā 5 remontēs lietus ūdens notekrenes, Lielā ielā 11a – jumtu, bet Pils ielā 4 – sausās tualetes.

«Tukuma un Kurzemes ainava»

19. novembrī, kas šogad ir brīvdiena, atkritumus izvedīs pēc darba dienu grafika. Dārznieces puķu dobēs retina krūmus.

Dzīvnieku patversme
Pagājušajā nedēļā Tukumā noķēra divus klaiņojošus suņus un četrus kaķus.

Dzimtsarakstu nodaļa

No 5. līdz 10. novembrim reģistrēti seši dzimušie un astoņas laulības.

Pašvaldības policija

No 2. līdz 9. novembrim noformēti 19 protokoli: 11 – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā; četri – par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas Latvijas teritorijā; viens – par suņa nereģistrēšanu noteikumos paredzētā kārtībā; viens – par suņa nevakcinēšanu pret trakumsērgu; viens – par sabiedriskā vietas piegružošanu ar atkritumiem; četri – par īpašuma nesakopšanu un viens – par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā sabiedriskā vietā.
Par auto novietošanu neatļautā vietā noformēti seši protokoli.
Saņemti 39 izsaukumi un iesniegumi.
Divas personas nogādātas Tukuma RPP dežūrdaļā par izvairīšanos no administratīvā aresta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *