Jānis Vītols

Ziemassvētku ieskaņas koncertā «Ar baltām domām» /FOTO/

Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Ar baltām domām» sestdien izskanēja Tukuma kultūras namā. Koncertu tukumniekiem veltīja dziedošie un dejotīgi tautas mākslas pulciņi – TDA «Svīta», deju kolektīvs «Vidums», ansamblis «Danču spēle», bērnu ansamblis «Punktiņi» un vēl citi kolektīvi.

Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Ar baltām domām» sestdien izskanēja Tukuma kultūras namā. Koncertu tukumniekiem veltīja dziedošie un dejotīgi tautas mākslas pulciņi – TDA «Svīta», deju kolektīvs «Vidums», ansamblis «Danču spēle», bērnu ansamblis «Punktiņi» un vēl citi kolektīvi. Koncerta režisorei Kristīnei Pļaviņai šis bija diplomdarbs Latvijas kultūras koledžā.

Komentāri

  1. Ja šim koncertam vispār bija režisore,tad viņai ir jāatņem
    diploms par to vien ,ka uz dziesmas “Klusa nakts,svēta nakts“ liek kolektīviem noiet no skatuves.Šausmas,izmisums un ārprāts par šī cilvēka ētiku,gaumi un izglītību.

  2. Ļoti pārsteidza koncerta uzbūve. It īpaši tik bezjēdzīga darbošanās ap svecēm.Jāsecina ka dziedātāju priekšnesumi ,gan“Punktiņu“,gan sieiešu vok. ansambļa
    līmenis ir ļoti,pat ļoti krities.Nav jābūt muzikoloģei,
    tas bij acīm redzami.

  3. Par pasākumu līmeni mūsu pilsētā labāk nekomentēšu neko, taču jebkurā gadījumā ir jāsaka liels paldies visiem kolektīvu dalībniekiem, jo katrs priekšnesums pats par sevi bija pa smuko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *