Tukumā viesojas Latvijas goda konsuli

13. jūlijā 10.30 policijas eskorta pavadībā laukumā pie dzelzceļa stacijas Tukums I  piebrauca trīs autobusi. Piestājuši, lai uzņemtu no vilciena izkāpušos Latvijas goda konsulus un viņu ģimenes locekļus (kopā 68 cilvēkus), kā arī pasākuma līdzorganizatori, novadnieci un bijušo diplomāti Judīti Dobeli un NTZ korespondenti, ukraiņu žurnālisti Oksanu Pugačovu, tie devās tālāk uz Šlokenbekas muižu. Tur viesiem bija saorganizēts neliels vietējo amatnieku tirdziņš. Vēl konsuli novadā iepazinās ar vairākām ražotnēm un, dodoties tālāk uz Sabili, iepazīšanos ar Tukumu noslēdza ar kopbildi pie Latvijas pirmā ārlietu ministra Zigfrīda Annas Meierovica pieminekļa Lielajā ielā.

Vairāk par notikumu un dažu vēstnieku sarunā ar žurnālisti Oksanu atklāto lasiet piektdienas, 15. jūlija laikrakstā.

Komentāri

  1. Visas aptuveni 34? Tekstā minēts, ka bija 68 cilvēki – konsuli kopā ar sievām, dalām ar 2 = 34. Gan jau avīzē būs kas vairāk, bet neticas, ka visu sarakstu publicēs…

  2. Latvijai/Tukumam labums kāds no šī visa pasākuma? Uztaisīja cilvēkiem ekskursiju par nodokļu maksātāju naudu un… un viss! No goda konsuliem nav pilnīgi nekāda jēga!

  3. Būt par Latvijas konsulu ārzemēs ir liels gods. Es ceru, ka šie cilvēki strādā kā brīvprātīgie un ka viņi nesaņem brangu algu no nodokļu maksātāju naudas.
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

    1. Esmu LR goda konsule Gērnsijas salā. Jums absolūta taisnība – visiem goda konsuliem šis ir brīvprātīgais darbs, ko darām ar lielu pašatdevi, rūpējoties gan par Latvijas pilsoņiem mītnes zemē, gan popularizējot Latviju, gan nostiprinot divpusējās attiecības.

  4. Trīs policijas ekipāžas pavadīja trīs autobusus.Kas uzturēja kārtību novadā šai laikā,zinot kadru trūkumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *