Agris Jansons

Tukumā uzsākta tiesas nama rekonstrukcija un piebūves būvniecība /FOTO/

28. martā, klātesot tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam, ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu jaunās piebūves pamatos tika uzsākta Zemgales rajona tiesas nama Tukumā rekonstrukcija un piebūves celtniecība.

28. martā, klātesot tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam, ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu jaunās piebūves pamatos tika uzsākta Zemgales rajona tiesas nama Tukumā rekonstrukcija un piebūves celtniecība. Projekta ietvaros plānots paplašināt tiesas telpu kopējo platību līdz 1500 m².

Tiesu nama rekonstrukcija un jaunās piebūves celtniecība ir viens no trim Valsts akciju sabiedrības «Tiesu namu aģentūra» (TNA) pērn aizsāktajiem projektiem, un to uzticēts veikt PS «Velve un Campaign». Esošajai tiesas ēkai, kas durvis vērusi 1882. gadā, veiks fasādes rekonstrukciju, iekštelpu pārplānošanu un pārbūvi, kā arī jaunas kanalizācijas, ūdenspiegādes, vājstrāvu un elektroapgādes sistēmu izbūvi un siltumtrases nomaiņu. Projekta izmaksas lēšamas 1 918 861,12 eiro apmērā. Plānots, ka būvniecība tiks pabeigta šī gada nogalē.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 29. marta, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Tiesas arvien vairāk kļūs par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu! Korumpētās novada pašvaldības prettiesiskos lēmumus varēs pārskatīt vai apstrīdēt vienīgi tiesas ceļā. Visas nelikumīgi noasfaltētās un apbūvētās pļaviņas, pēc projekta realizācijas piekārtotās būvatļaujas un citas dokumentācijas, koruptīvos domes darījumus un līgumus. Sabiedrībai atliks tikai tiesas, tiesas, tiesas, lai kaut ko panāktu savu interešu aizstāvībai, koku saglabāšanai, ceļu remontiem vai nodokļu maksātāju līdzekļu neizzagšanai.
  Skaidrs, ka tiesu nami būs vajadzīgi arvien lielākā skaitā, arvien plašāki, modernāki, ergonomiskāki.

 2. Tas lieliski,tikai skumji,ka Domei un izglītības pārvaldei ir vienalga,ka dēļ būvdarbiem mūzikas skolas ēka pamazām brūk kopā. Liela plaisa āra sienā jau redzama. Kas domās par mūsu bērnu drošību mācību laikā?

  1. Lukamanam, Volfam darba pienākumi nosaka, ka jādomā par izglītības ēku drošību. Šie kundziņi saņem algu par to.

  1. Redakcijas fotogrāfs ķēra kadrā smukas meitenes, un vai tad tādas nodarbes laikā ir vaļas sienas šķirbas pētīt!

 3. Pie šīs tiesas noslodzes kam vajadzēja jaunu ēku? Tad kad patiešām bija daudz lietu tad nevajadzēja. Bet tagad, kad nedēļā Mudelei 4 lietas, Vanagai 4 lietas, Vancānei 4 lietas utt. savajadzējās jaunu tiesas ēku. Un nez vai vajadzēja darba laikā tiesnesēm ar baltām ķiverēm ap būvbedri lēkāt! Būtu labāk strādājušas!

  1. Tur jau tā lieta. Skolas vajag būvēt! Jaunu kult.namu! Reāli nepieciešamās lietas.
   Visās pilsētās par eiropas fondu līdzekļiem būvē jaunas Mūzikas un Mākslas skolas. Vai Tukuma un Tukuma novada bērni nav pelnījuši jaunu un krāsainu skolu ar skaistām piemērotām telpām savām ?

   1. Kult.nams ož pēc kanalizācijas. Vai tas atbilst eiropas standartiem? Tas ir skaisti,ka cilvēkiem nākot uz radošu pasākumu ir jāiziet caur atejas smaku?
    Lūdzu! Domes vīri-domājiet par nākotni. Mūsu bērnu nākotni

  2. Lieta nesastāv no tiesas sēdes vien, tas nu advokātam būtu jāzin. Pie gramatikas kļūdām arī takā derētu piestrādāt. Pieturzīmju lietošanu māca jau pamatskolā.

  3. vai tad bildēs ir visi Tukuma tiesneši un darbinieki, vai arī kāds strādā?

 4. KAD beeidzot Tukumā varenie kungi sapratīs, ka Muzikas skola sen jau pelnijusi jaunas telpas. Kurš domās par jaunatni. Naudas pietiek daudziem apšaubāmiem darījumiem- tik ne kultūrai un izglītībai!!! …un Kultūras nams…un Mākslas skola?!

  1. Kas nekaiš dzīvot brīvā, demokrātiskā un pārtikušā valstī, kurā vai ikkatrs akselerāts ir apveltīts ar neskaitāmiem talantiem un pat ģenialitāti. Tas, ka lielākā daļa pat augstskolas beidzot nav spējuši iemācīties rakstīt savā tik mīļajā latviešu valodā bez kļūdām, šo apgalvojumu tikai apstiprina, jo ģēniji tādiem sīkumiem parasti nepievērš uzmanību.

 5. Jaunu tiesu namu vajag tāpēc, ka kundziņi likumpārkāpēji un korumpanti, kurus tiesā, nav mierā ar telpām, kur tie tiek atvesti piespiedu kārtā uz savu krimināllietu izskatīšanām.

  1. Jaunā nama pagrabos būšot nagu maukšamas kambari, tāpēc turpmāk attaisnojoši spriedumi tautas mantas izšeptētājiem nespīd.

 6. liekas ka lielākā daļa pat nesajēdz kas to tiesas namu būvē, ka tikai pagānīties uz kādu, bravo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *