Foto: Agita Puķīte

Tukuma tirgū stādi pirmo reizi lielajā laukumā

Šodien, 1. maijā, pirmo reizi stādu tirgotāji Tukumā ir pārcēlušies uz lielo stāvlaukumu.

Komentāri

 1. Ļoti labi, sen jau tā vajadzēja, pieiet ērti, visi vienlīdzīgi, nav kā agrāk, daži pie vārtiem, daži otrā pusē, kur vispār cilvēki neaiziet. Distancēšanos arī var ievērot. Tad nu atliek visiem kliegt, ka Tilde nodarījusi pāri, jo visiem jāmaksā pēc izcenojuma.Paldies pašvaldībai, ka pārņēma tirgū.

  1. Kā kuram.. Ja audzētājs tirgo gan dārzeņus, gan stādus, tad ko tagad.. Uz pusēm plēsties?sanāk tagad tā atbalsta audzētājus.. Ar vietas maksu dubultā..
   Jā, kas stāvēja nomalēs tiem ok.
   Un, kas darīsies sestdienās, tāpat vienmēr pārbāsts placis bija, tagad būs jāatvēl ielas, kur novietot auto..

  2. Būtu jau labi, tikai pircējiem nav kur novietot automašīnu. Nereti pirkumi ir lielāki un tos aiznest ir grūti vai pat neiespējami. Tā bija pagājušā gadā, kad stāvlaukumu izmantoja pasākumam. Man stādaudzētājam vajadzēja atdot tukšās kastītes, kuras ar stādiem man bija uzticējis, bet tas bija neiespējami. Nu labi, tā bija viena reize, atdevu nākamajā tirgus dienā, kad auto stāvlaukums atkal bija brīvs. Bet, ja tur vispār nevar piebraukt…

 2. Paskatieties, cik nelietderīgi ir izmantota tirgus teritorija, cik daudzas būdas ir neizmantotas gadiem, cik daudz visādu šauru eju un tukšu vietu starp būdām.
  Paškritiski pavērtējot , droši var teikt, ka Tukuma tirgus teritorijā ir iekonservēts 90.gadu ”torgašu” laiks ar Adadis trenuškām-sēmuškām.
  Ja neskaita Skrīnes veikalu, tad visām pārējām būdām labākais padomnieks ir BULDOZERS.

 3. Absolūti debīls lēmums. Kas būs tālāk ? 30minūtes papildzīme visām P zīmēm ? Reiz jau dzirdēju tādu iniciatīvu, ka visas stāvvietas esot jāuztaisa par maksas.

 4. Izdzina no tirgus laukuma, jo tad jau Zvaigžnukalns nevarētu kontrolēt savus kontrabandas cigarešu tirgotājus;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *