Raudas ielas rekonstrukcija pie poliklînikas

Tukuma poliklīnika strādās ārkārtas režīmā

Ņemot vērā Veselības ministrijas rīkojumu, tiks ierobežots Tukuma poliklīnikas darba laiks un piedāvāto ārstniecības pakalpojumu klāsts.

Saīsina darba laiku

Kā stāstīja SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dzintra Rabkeviča, šobrīd poliklīnikas reģistratūra (tālrunis 63122209) strādā, taču plānots saīsināt tās darba laiku no 8.00 līdz 15.00, jo pievakarē cilvēku nav, turklāt pacienti pie ārstiem netiek pierakstīti. Šobrīd tiek sazvanīti pierakstītie pacienti un pārcelti apmeklējuma laiki.

Strādā plaušu ārsts, ķirurgs un traumatologs

Darbu turpina fiziopulmonologs, jo pacientiem ir jāizsniedz medikamenti, arī ķirurgs un traumatologs, jo ir jāveic pārsiešana un jāstrādā ar neatliekamiem gadījumiem.

Strādā laboratorija, rentgens un uzņemšanas nodaļa

Tiks sniegti rentgena pakalpojumi – ar ģimenes ārsta norīkojumu vai neatliekamos gadījumos, kā arī strādās laboratorija.

Ģimenes ārsti strādā katrs pēc sava noteiktā grafika, un pacientus pieņem pēc pieraksta, tāpēc šie cilvēki aicināti ierasties noteiktajā laikā, nevis stundu ātrāk.

Ierastajā režīmā strādā uzņemšanas nodaļa (tālrunis 63123080), līdz ar to visi tie cilvēki, kam būs vajadzīga palīdzība, var uzņemšanā vērsties un visi atbilstošie izmeklējumi tiks veikti.

Slimnīcā – karantīna

Slimnīcas nodaļas apmeklētājiem ir slēgtas, ir izsludināta karantīna, taču īpašos gadījumos ir iespēja vienoties par pacientu apmeklējumu.

Komentāri

 1. Arī gribētos šo uzzinārt, jo kā jau mazā pilsētā, runā, ka saslimusi ir ģimenes ārste.

  1. Runā ka ****** meita atgriezusies no ārzemēm,tapēc ģimenes ārste spiesta ievērot karantīnu. Nav teikts,ka viņa un meita ir inficētas.
   Nu bet šis ir baumu līmenī,pati negàju skatīties vai daktere darbā!

    1. Klausies tu skaties ka šis vis nebeidzas ar tiesu darbiem. Jo zini kas ir par apmelosanu

    2. Nevajadzigs baumas izlaist ja iepriekš nav parliecinats jo citadi kriminallieta draud un cietums, vai tik pati neesi ja ta raksta

   1. Daktere ***** vel pienema, kad meita jau bija slima un neieveroja karantinu. Kas par to tagad atbildes????

    1. Klausies tu skaties ka šis vis nebeidzas ar tiesu darbiem. Jo zini kas ir par apmelosanu

     1. Tu te tādus tā kā draudus raksti, saprotu, ka zini ko vairāk, nu tad izskaidro, lai šīs nebūtu baumas!

      1. Tad kā es zinu nenozīmē ka jums tauta jārunā tas kas nav. Vienkārši brīdinu ka var būt tiesu darbi par apmelosanu

    2. Nu cik zināms dakteres vīrs arī neievēroja karantīnu un veselu dienu pavadīja pļāpājot auto servisā Arvus,un pats nejauši izplāpājās

 2. Par maz mirušo. Jāslēdz visas slimnīcas un poliklīnikas. Tad varbūt izdosies sasniegt mērķi.

  1. Sekojiet līdzi informācijai!
   Visas poliklīnikas un slimnīcas pielāgojas epidēmijas situācijai. Jā to nedarītu tad, tad bļautu vēl vairāk – sazināties ar paziņām Itālijā – varbūt sapratīsiet.
   Un vienreiz saprotiet – pasaulē, ES, Latvijā ir izsludināts ” ārkārtas stavoklis” – šobrīd nav primārs indivīds , bet gan sabiedrības un valsts intreses. Jā, cietīs no tā daudzi, bet zaudētāji būs visi, gan veselie, gan slimie. Būs arī aizgājēji un ne tikai no covid19.
   Ja neko nedarīs tad tas skaitlis pārsniegs neiedomājamus apmērus!

   1. Par to neiet runa. Runa iet par **** bezatbildību neievērojot un klaji ignorējot pašizolāciju! Kā ārsts kaut ko tādu var atļauties? Par šādu gājienu licenzi atņemt uz mūžu.

   2. Tevi biedē puņķi un klepus ? Vai arī esi to vārguļu saraktā kas pat no šķavām mirst ? Gripa katru gadu paņem vairāk cilvēku. Pasaulē kaut ko bīda, tāpēc vajag izolēt mirstīgos no militārām aktivitātēm un politikas.

    1. Es varu arī mirst nost. Man ir absolūti vienalga. Lai tos nodokļus pēc tam plēš no tevis arī par mani. Šodien man ir bronhīts, kurš pēc nedēļas būs plaušu karsonis. Vēl pēc mēneša mazums nomirstu un pieskaitīs mani koronas slimajiem.

    2. Tu pa visu šo laiku vēl nēesi sapratis atšķirību starp parastu gripu un covid-19? Goda vārds, katrs, kurš lieto vārdus ‘gripa katru gadu paņem vairāk cilvēku’ nav pabeidzis pat 6 klases. Turklāt, gads ne tuvu nav beigām. Ja brīdi atpakaļ tas bija Ķīnā, tad nu jau ir visā pasaulē. Tikko vēl Latvijā bija 4 nu jau 280.
     Šis ir kaut kas jauns, neizpētīts, daudz lipīgāks un ar daudz nopietnākām komplikācijām.
     Kādi vēl puņķi un klepus? Tie ir ziediņi. Tad kad mākslīgi ir jāelpina bars cilvēku, bet pietrūkst aparatūra, lai to paveiktu un sāk šķirot, kuram ir lielākas izredzes izdzīvot un kuram nē, vot tad ir €&@#!
     Un nedomāju, ka cilvēki riska grupā ir vārguļi; grūtnieces, astmas slimnieki, vēža pacienti, cilvēki ar transplantētiem orgāniem.. daļa cilvēki, kuri pārcietuši mokas, lai izdzīvotu, bet lai lasītu, ka vienam konspirāciju vijējam ir vienalga. Turklāt, ja proti angļu valodu, tad der palasīt, ka arī ‘veselie’ nav pasargāti.

     1. Skrienu rakt bunkuru pagalmā. Tu mani nobiedēji. Cerams Hagrids mani atradīs, lai paziņotu, ka esmu burvis.

 3. Liekas ka tukuma poliklīnika grib piesegt ****** un visu klusiņām noslēpt no sabiedrības

 4. Covid-19 ir loti nopietns virus un tiesam ir vajadziga karantina visai pasaule nu no dr ****** puses ta ir klaja bezadbildiba, licenzi most un kriminalatbildibu jaierosina, bet to neviens nedaris la jau zinam, vis tiks noslepts ta pat ka slavenajam ginekologem grecini tika piedoti…

  1. Jūs cilvēki kur šo visu raujāt. Aprobežota pasaule. Jūs tālāk par savām pakaļām neredzat. Ja nezināt neko tad nerunājat. Par šo jums pašiem dabūt to vīrusu tad es zviegtu ka kustināts. Domājat ko runājat jo Ip adresi var atrast plus policijai būs darbs par apmelošanu

 5. Dr.***** covid tests ir negatīvs tie,kas klausās baumas nevis zin patiesību nevajadzētu tik skaļi izrunāties. Un ārkārtas režīmā strādā visas iestādes nevis tikai Tukuma ārstniecības iestāde!

 6. Viena tante teica un visas tantes brēca pakaļ. Nu varbūt noskaidrojiet kā tur ir īsti ir un tad bļaujiet tālāk. Cilvēki no baumām un īsti nenoskaidrotiem faktiem ceļ paniku sev un visiem citiem cilvēkiem. Valstī tagad daudz kas strādā ārkārtas stāvoklī. Domājiet tak ar galvu mīļie cilvēki un neceliet paniku.

 7. Par to jau visur runā, ka ģimenes ārstes slimās meitas, tikpat slimais vìrs izbraukājis visu Tukumu. Pabijis apļa topā,nomainījis riepas auto servisā, pēc kā serviss slēgts. Un liekas ārsta ģimenē jābùt gudriem cilvēkiem. Bet še tev, pilnìgi bezatbildīgi radījumi. Un tās ārstes vārds visiem zināms, pati pie slima radinieka kontakta, apmeklē darbu. Varbūt šeit bùtu darbs policijai un krimināllikumam?

 8. Cik skaisti tiek slēpta patiesība dzēšot Dr.uzvārdu
  Cerams kad kāds pacels šo jautājumu valstiskā līmenī un Dr.saņems pēc visas bardzības.

 9. Arvus slēgts,tad jau servim no aplaidēja jāpieprasa dīkstāve pāris ļimaki .dddddfd

 10. Patiesība netiek slēpta, bet līdz šī patiesība nav apstiprināta, tā ir neslavas celšana. Pasargājot gan komentāra autoru, gan personu – vārds, uzvārds tika izņemts.

  1. Tikai neaizmirstat šo patiesība arī nopublicēt. Jūs paši zinat un saprotat cik vienkārši ir noskaidrot šo patiesību

 11. Kāds vēl tiešām tic, ka LR ir 305 slimie ar covid nevis vismaz 3x vairāk? Kā jums šķiet, kādēļ uz pusi mazākajā Igaunijā ir 640? Jo tur korupcija ir 2x mazāka. Tādas dr. un viņām līdzīgie tiek piesegti utt. Ir blāķis personu, kas ar viegliem simptomiem nedodas analīzes nodot un dzīvi ierobežojošo diagnozi noskaidrot. Izslimo un dzīvo tālāk, aplipinot pārdesmit personas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *