Tukuma pilsētas komunālo dienestu paveiktais novembra pēdējā nedēļā un ieplānotie darbi no 3. līdz 9. decembrim

SIA «Jauntukums»

Alīnes ielā 2-7 un 2-10 pabeigta divu krāšņu pārbūvēšana. Turpat apmet skursteni un aizdara pārsegumu. Turpinās darbi Mazajā ielā 7-2. Iegādāti materiāli, lai varētu siltināt sienu nama Telegrāfa ielā 13.
2. decembrī Parādes ielā 3 un Telegrāfa ielā 4 nezināmi vandaļi izrāvuši un apgāzuši visas sešas jaunās atkritumu tvertnes.
Iedzīvotāji tiek lūgti tumšajā laikā nepalaist savā vaļā skraidīt suņus, jo tie citu cilvēku drošību.

«Tukuma siltums»

Šobrīd pilsētā apkuri nodrošina ar jaudu 8 līdz 8,5 megavati stundā. Katlu mājās tiek remontētas tehnoloģiskās iekārtas.
«Tukuma un Kurzemes ainava»
Iedzīvotājiem joprojām tiek piegādāti atkritumu izvešanas grafiki 2008. gadam. Vairākiem pagastiem (Zemīte, Degole, Lestene un Vāne) ir piegādāti konteineri dalītai atkritumu vākšanai (stiklam un plastmasas pudelēm).

«Tukuma nami»

Spartaka ielā 5 nomainīs lietus ūdens notekrenes, Strēlnieku ielā 39 (vidējai kāpņu telpai) nomainīs kāpņu telpas logu, Celtnieku ielā 2 veiks kāpņu telpas kosmētisko remontu. Dzīvokļus remontēs Kurzemes ielā 3-55, Spartaka ielā 9-8, Celtnieku ielā 3-23 un Talsu ielā 32a-1. Plīti pārmūrēs Talsu ielā 16-9.

«Tukuma ūdens»

Pagājušā nedēļā uzņēma daudzdzīvokļu namu ūdensskaitītāju rādījumus, Talsu ielā remontēja ūdensvadu, bet Pauzera ielā – brīvkrānu.
Šonedēļ kanalizācijas sūknētavu izbūvēs Tukuma kultūras nama teritorijā, bet maģistrālo aizbīdni iebūvēs Spartaka ielas ūdensvada sistēmā.

Dzīvnieku patversme

Pagājušajā nedēļā Tukumā noķēra divus suņus un četrus gadus.

Dzimtsarakstu nodaļa

No 26. novembra līdz 1. decembrim reģistrēti divi dzimušie, pieci mirušie un sešas laulības.

Pašvaldības policija

No 23. līdz 29. novembrim noformēts 31 protokols: 7 – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā; divi – par Latvijas valsts karoga nepacelšanu; divi – par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas Latvijas teritorijā; viens – par suņa nereģistrēšanu noteikumos paredzētā kārtībā; divi – par suņa nevakcinēšanu pret trakumsērgu; astoņi – par to, ka cilvēks, būdams nepilngadīgs, atradās sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī; viens – par patvarību; viens – par to, ka nepilngadīgais smēķē sabiedriskā vietā; divi – par nesamaksātu nodevu par tirdzniecības vietas izmantošanu; divi – par sabiedriskās vietas piegružošanu ar atkritumiem; viens – par nepilngadīgā novešanu līdz dzēruma stāvoklim un divi – par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā sabiedriskā vietā.
Par auto novietošanu neatļautā vietā noformēti astoņi protokoli.
Saņemti 47 izsaukumi un iesniegumi.
26. novembrī bija kopīgs reids ar bāriņtiesas darbinieku.
Viena persona nogādāta Tukuma RPP dežūrdaļā par izvairīšanos no administratīvā aresta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *