Agris Jansons

«Tautas panorāma» – arī Tukumā

3. aprīlī vairāki desmiti Tukuma iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji Brīvības laukumā gaidīja Latvijas televīzijas ziņu dienesta komandu, lai «Tautas panorāmai» izteiktu savas domas par to, kā, viņuprāt, dzīvojas Tukumā.

3. aprīlī vairāki desmiti Tukuma iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji Brīvības laukumā gaidīja Latvijas televīzijas ziņu dienesta komandu, lai «Tautas panorāmai» izteiktu savas domas par to, kā, viņuprāt, dzīvojas Tukumā. Runātāji (tāpat kā citos novados, pārsvarā pensionāri) izteica savas domas par to, kas novadā būtu jāmaina pēc pašvaldības vēlēšanām. Aktuālie jautājumi – pirts neesamība, Pārupes ielas izbūve, Brīvības laukuma rekonstrukcija.

No Tukuma «Tautas panorāma» devās uz Kandavu un tālāk uz Kuldīgu. Par to, kā dzīve rit Engures novadā, žurnāliste Laura Vonda aicina pastāstīt 7. aprīlī 11.00 Smārdē, pie kultūras centra.

Komentāri

 1. Kāds te d…! Tikko klausījos interviju Tukuma novada lsm.lv nekas netika minēts par Pārupes ielu! Lūdzu atklātu rakstu, bez sacerējuma elementiem NTZ!

  1. vajadzēja piedalīties pasākumā, tad dzirdētu visu, kas tika runāts. vai tad tu nesaproti, ka visu safilmēto nekad nerāda?

   1. Bet vai tad tu nesaproti, ka uzfilmētajā parasti parāda galveno par ko bijusi runa?… Un tas ir pretrunā ar rakstu…

    1. parāda, ko sižeta veidotāji uzskata par viņiem interesantu parādīt. Ja nebūtu parādīts apzagtais cilvēks uz soliņa, noteikti būtu sanācis laiks Pārupes ielas blēdībai.

   2. Andris strādāja tajā laikā un tapēc nevarēja piedalīties a tagad viņš nestrādā un tapēc tagad var gudri pļū.īt ntz mājaslapā

        1. Andri, negurķojies! Strādāt vajag! Cel baļķi un ej kā ļēņins pavasarī!

 2. Un kur tad varenie kas grasās vēlēšanām startēt?Šī taču bija lieliska iespēja izteikties.

 3. Pensionāriem bez ikdienas rīta kašķa lielveikalā un pēcpusdienas meksikāņu seriāla bija uzradusies vēl viena izklaide no Latvijas Televīzijas.

  1. vai tad vēlēšanu cirks nebūs izklaide arī priekš tevis? Latvijas tv jau tikai tāds iesildītājs pirms lielās izrādes.

  2. kādreiz pensionāri arī bija jauni un neaizmirstiet, ka paši arī tādu būsiet un tad jau redzēs cik pieticīgi un rāmi uzvedīssieties.

 4. Kandavā arī bija ,un pareizi viena dāma teica ka vajag ,,Jaunas,, sejas vēlēt jo šobrīd pensionāri vien sēž domē

  1. vajag nevis jaunas “sejas”, bet jaunas “galvas”, kas nomaina veco korumpēto sistēmu domē!

   1. Bet starpības nekādas.Visi,kas atsēdējuši savus gadus,tagad parūpējušies par savām atvasītēm domes krēslos.Sēž gan bērniņi,gan radu bērniņi un visiem labi.Šodien pieņemam šādu likumu,rīt citādu,kā pašiem izdevīgāk.Kas nekait vieglā maizē,aldziņa nodrošināta bez liekām problēmām.Darba laiks nenoteikts,dienesta transports nodrošināts…

  2. Izvēloties personāžus Kandavas lielvalsts pārvaldīšanai, vajag vadīties pēc šādiem kritērijiem: prot aiztaisīt bikšu priekšu – der vismaz ķeizara amatam, šis process amata pretendentam ir par sarežģītu – jāpaliek vien ierindas deputāta statusā. Nu kaut kā tā ….

   1. prasmju sarakstam vēl var pielikt – prot nemaksāt nodokļus, prot izkārtot no ES fondiem sev kādu finansējumu būvītei, prot šaut briežus ar nakteniekiem, prot dot kukuļus likumsargiem, prot izvizināt ciemiņus kartodromā, …

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *