Plāno pārtraukt Tukuma novada domes sēžu tiešraides

18. februāra Tukuma domes finanšu komitejas sēdē pāris stundas deputātu laika aizņēma jaunā Pašvaldības nolikuma izvērtēšana. Lai arī daļa deputātu pārmeta, ka no administrācijas to saņēmuši pārāk vēlu un nav varējuši ar to kvalitatīvi iepazīties, kā varēja noprast, daļa jaunās pozīcijas deputātu ar to bija iepazinusies kārtīgi un iepriekš. Līdz ar to izmaiņas domes darba reglamentā izbrīnīja lielākoties vien opozīcijas pārstāvjus. Lai arī opozīcijas deputāti Artis Jomerts un Mārtiņš Limanskis centās iebilst daudzajām pārmaiņām, deputāte garākas diskusijas pārtrauca ar vārdiem: “Tas ir mūsu politiskais lēmums!”

Kā tika skaidrots sēdē, 2017. gadā nolikums ticis grozīts, bet pēc tam būtiski grozījumi nav veikti, taču tas sen vairs neatbilstot reālajai situācijai pašvaldībā – gan iestāžu un institūciju uzskaitījuma ziņā, gan arī strukturāli. Tāpēc, kā skaidroja domes priekšsēdētājs Normunds Rečs, ar iepriekšējā domes priekšsēdētāja rīkojumu izveidota darba grupa, kas diez ko aktīvi gan neesot strādājusi, tāpēc reāls nolikuma projekts tapis vien šī gada sākumā, kad pie dokumenta kopā ar viņu strādājusi Administratīvās nodaļas vadītāja Ritma Skudra, kā arī Juridiskās un Finanšu nodaļas darbinieki. Sēdē par jauno nolikumu informēja pašvaldības vadītājs Normunds Rečs, viņu papildināja deputāte Daiga Reča un Administratīvās nodaļas vadītāja Ritma Skudra.

Uz deputāta Arta Jomerta jautājumu, vai vecais variants nav pieejams salīdzināšanai, deputāte Daiga Reča ieteica deputātam atvērt domes mājas lapu un salīdzināt abus variantus, savukārt R. Skudra piebilda, ka abi nolikumi tomēr neesot salīdzināmi, jo šis esot pilnīgi jauns dokuments, kuru viņa sagatavojusi pēc Kuldīgas parauga. N. Rečs piebilda, ka esot iepazinies arī ar citu pašvaldību nolikumiem, lai ņemtu vērā citu pašvaldību pieredzi un nolikumos ietvertu labākās lietas.

Lai darbinieki neslinkotu, lai nebūtu ārējas ietekmes un apvainojumu mēra kundzei

Vēl jaunā politiskā vara jaunā priekšsēža peronā paziņoja, ka turpmāk nebūs domes sēžu translācijas. Priekšsēdētaja izteikumus tūdaļ steidzās pamatot R. Skudra, skaidrojot, ka šobrīd likums «Par pašvaldībām» nosaka, ka tām  jāpublicē audioieraksti, taču nekur neesot teikts, ka jābūt video tiešraidei. Turklāt lielākā daļa pašvaldību neorganizējot šādas tiešraides, tāpēc lēmuma projektā minēts, ka tiks veikts videoieraksts, kas mājas lapā parādīsies jau pēc domes sēdes. Argumentējot šādu pavērsienu, D. Reča paziņoja, ka, “pirmkārt, visiem labi zināms, ka domes sēžu laikā pašvaldības darbinieki laiku pavada, nevis strādājot, bet skatoties domes sēžu tiešraides; otrkārt, iepriekšējā domes sēdē tiešraide devusi iespēju cilvēkiem, kas nepiedalās domes sēdē, dot padomus deputātiem. Es nezinu, – kādus, bet tas ļauj no malas ar deputātiem manipulēt. Turklāt izskan arī dažādi apvainojumi, bet es sevi ļoti cienu, lai ļautu sevi apsaukāt.”

Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāja Santa Heimane iebilda, ka pagastā cilvēki skatās sēdes, lai būtu informēti par notiekošo, tomēr D. Reča uzsvēra, ka viņi var to darīt vakarā vai brīvdienās. Deputāts Mārtiņš Limanskis iebilda, ka D. Rečas pārmetumi par komentāriem feisbukā un manipulācijām ar deputātiem esot bērnišķīgi. Uz viņa jautājumu, ar kuru tad ticis manipulēts, D. Reča teica, ka tieši ar M. Limanski, kam viņš kategoriski nepiekrita un lūdza konkrētāku skaidrojumu, kas nesekoja.

Jūs tā, bet mēs – šitā!

R. Skudra vēl piebilda, ka tas nenozīmējot, ka tiek liegta pieeja domes sēdes ierakstam – tas būšot pieejams, tāpat kā video un tikšot publicēts domes mājas lapā pēc protokola parakstīšanas divu dienu laikā. D. Reča piebilda: “Ja daudz pukstēs, liksim tikai audioierakstu – varam likumu pildīt burtiski. Lielākā daļa pašvaldību tā arī dara. Un šis ir mūsu lēmumus – politisks. Kad jūs bijāt vairākumā, jūs daudzas lietas lēmāt tā, kā jūs gribējāt, mēs tagad gribam šo jautājumu risināt drusku savādāk.”

 

Vairāk par finanšu sēdē runāto lasiet otrdienas, 25. februāra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

 1. Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāja Santa Heimane iebilda, ka pagastā cilvēki skatās sēdes, lai būtu informēti par notiekošo, tomēr D. Reča uzsvēra, ka viņi var to darīt vakarā vai brīvdienās.

 2. Malači! Atbalstu un priecājos kā dauzat vecos krabjus. 🙂 Limanskis klausa katru vārdu, ko viņam telefoniski stāsta Juris Šulcs. Savas galvas nav uz pleciem. Sēdes starpbrīžos saņem norādījumus. Tāpat kā Jomerts no Rudovska. Skatās tiešraidi un zvanās tik. Tagad vairs nevarēs, prieks par to.

  1. Noklausīties telefonsarunas un izspiegot aizliegts. Bet revīzija lietderīga. Taču kundziskā vīzdegunība un noslēpumainība rada ne tikai baumas, bet arī antipātijas un vēl piedevām ģimenes štelles rod sevišķu interesi, ja vien progress iedzīvotāju labklājībai.

 3. Palasiet Facebook pašvaldības lapu un komentārus zem mēra paziņojuma. Tur iet interesanti. Vecās varas darboņi cīnās par izdzīvošanu un pašsaglabāšanos. Bet cīņa jau ir zaudēta. Agonijā rakstītie komentāri. Prieks! Reāls prieks! 🙂 Šovs ir sācies.

 4. Nākamais politiskais lēmums par Lebedas atlaišanu. Ļoti gaidam! Astoņkāja mazo galvu jānorauj no pleciem.

  1. Jaunas varas gaidītāj! Tu ko, galīgi debils esi? Ko Tev, smerdeli, vecā vara sliktu ir izdarījusi? Ko Tev šitā jaunā “imperatorienes Daigas” vara iedos?? Kamēr paši savas plikās pakaļas neapģērbs un tukšos vēderiņus nepiepildīs, lielu pigu Tu un Tev līdzīgie redzēs.. Un tad atkal sāksies Jūsu gaudošana otrais cēliens!!!

   1. Tā saucamajiem, Vecajiem arī pakaļas vajadzēja pareizā vietā cilāt, ne pieredzes apmaiņās braukāt un nekādas inovācijas, kā izbraukāšanās izpriecas, piedevām vēl nodaļu atsēdēšanas projekti, protams veco vai jauno izstrādātie nodokļu slogi arī dos savus “augļus”. It sevišķi pēc Reča uzvijas ieņēmuma atskaitēm.

    1. Tu pats saproti, ko raksti? Nu kaut vienu komatiņu pareizā vietā būtu ielicis? ! Par domas miglu pat nerunājot…Jācer, ka vismaz tāds kā tu tai domē pie tās siles nav ticis. Citādi mums te būs kā 2017. gadā Petrogradā, kad utainie analfabēti pie varas tika…

  2. Jāpamet zem lietuviešu eglēm. Un kas tur sēdē tika atslēgts ziņojums par kultūras finansēm?

 5. Ljoti ceru, kad naakotnee Jums izdosies vecaas varas atliekas pilnibaa padziit, Juritim un vina laikrakstam japieliek beidzot punkts. Ntz turpina kultiveet savu mini oligarhu propogandu….kauns…

  1. Nav te Cēzara uzvaras pompozitāte, bet lietderīgs darbs iedzīvotāju labā. Citādi tāda nievājoša skaudība un pietuvināto cerība tikt pie siles atliekām.

 6. Entezešniks, Šovs, Juris – vienas adresītes drukāti komenti! Pacenties atrast citu rīku:)

   1. Tāds ir jauno domes darboņu uzdevums; viņiem ir ”jācīnās” ar NTZ. Nevar saprast, kāpēc. JO Plaude jau politiķe nav? Reklāmas fleijerīšu ražotāji, tādi kā Tomels, Zvaigzneskalns, Deģis, tad vēl pašlabuma organizācijas Tukuma Balss ziedotājs un krāpnieks Ruslans Straķis… Visi šitie te komentē. Ņemās pa domi visu dienu, neko citu nedara, tikai pa tiem saviem birojiem ņemās

    1. Drīz tukumnieki nepirks un neabonēs viltus ziņu laikrakstu, un tad saimniekiem no Rīgas vajadzēs izdot reklāmas flajerus sevis slavināšanai. Visi tam ir izgājuši cauri un nu jau vecajiem būs atkal jāiet to pašu ceļu.

     Tukuma Balss vismaz par iedzīvotāju naudu tiek balstīta ziedojumos, lai atklātu patiesību par vecās varas korumpantiem. Ntz tiek uzturēta uz iedzīvotāju un nozagtās naudas. Ceru, cilvēki sapratīs to un apstāsies uzturēt mahinatorus un krāpniekus.

     1. Jā, var redzēt, ka Tev nav ne prāta, ne sapratnes par dzīvi! Jauno laiku gaidītāj!!! Ziedo, ziedo gan, un, vēl, noalgo kādu veco laiku filologu, kurš šīs lapeles “augstvērtīgo latviešu valodu” ieliks pareizās gramatikas rāmjos!!!

      1. Nu jau šķērsām, piekasīgi un augstmanīgi gramateji, kuri kā no zelta cauruma izlīduši, diez vai būs cieņā, bet attiecībā uz ŠUĻCU var teikt, lai kāds, bet komunikācijas meistars, no kura visiem pamācīties. Rēbes gan zināmas.

 7. Ne jau tikai pārtrauc novada domes sēžu tiešraides.
  Pietika NTZ divas reizes uzrakstīt par ne pārāk glaimojošo rečistu virtuvi , tā NTZ uzreiz tiek liegta ieeja novada domes ēkā. NTZ domes ēkā drīkst atrasties tikai jaunās varas čekista pavadībā, jo ja nu kaut ko nospiego un redz to, ko nevajag redzēt.
  Bet neaizmirsīsim , ka NTZ vada Ivonna Plaude, kurai ir sakodiens kā buldogam, ieķersies un vaļā nelaidīs, jo ne jau par velti viņa savulaik nokoda Šulca sadabūto Elitu Veidemani un beigās Šulcam nācās vien piekāpties un atzīt , ka labāk ar Ivonnu Plaudi nekašķēties.
  Nedomāju , ka Veidemanei bija mazāki pa.ti , kā jaunās varas virsvadonei…..

 8. Tici man, šiem pauti ir lielāki. Plaude var atpūsties. Viss ir kārtībā, resursu menedžments ir sakārtots. Darbība tiks kāpināta.

 9. Ivonīš atriebjās visiem vīrišķiem , kuri kurveli ir iedevuši, bet rocinas īsas , īsas.

  1. Laps, tu runa kē mūsejs, kā ciemnieks, bet tu i laps, un laps ir melig un rud. Un rud mums i tik viens sievišķs. Tas i jaunā doms valdniek priekšniec. Reč, tā tak tu!

  2. Ar Ivonnu man ir palikušas nenokārtotas lietas. Un vēl ar dažiem rīdziniekiem. Pagātnes kļūdas ir sāpīgas. Būs vēl sāpīgāk.

 10. Nesaprotu, no kā jaunai varai tādas bailes? Visu noslēpt un noslepenot! Solīja taču arī atklātību, visu darīs labāk un pareizāk. Bet- nobruņojušies līdz ausīm ar dažnedažādiem adjutantiem- par mūsu naudu! Tukuma Balsī (FB) mēra kungs taču arī solīja domes sēžu videotranslācijas, kā tad tā?

  1. Nu vecajiem ir bail, jo viņu darboņus gatavojas atlaist no darba. Tur jau tas stāsts. Pierakstiet, lūdzu, kam ir zināmi Šulca astoņkāji darboņi, visus komentos sarakstiet. Svarīgi.

   1. Man pie kājas, kāda vara, tik kaut kā viss šis gan šķiet aizdomīgi, pat ļoti. Par ko tādas bailes? Ir ko slēpt?

  2. Jaunas varas gaidītāj! Tu ko, galīgi debils esi? Ko Tev, smerdeli, vecā vara sliktu ir izdarījusi? Ko Tev šitā jaunā “imperatorienes Daigas” vara iedos?? Kamēr paši savas plikās pakaļas neapģērbs un tukšos vēderiņus nepiepildīs, lielu pigu Tu un Tev līdzīgie redzēs.. Un tad atkal sāksies Jūsu gaudošana otrais cēliens!!!

   1. Neko negaidu, neapsaukājies, ja esi mani pārpratis; šķiet, ka domājam vienā virzienā; pārlasi manis rakstīto un atvainojies, lūdzu!

 11. Var jau viens otru dažādi nozākāt, bet ja pareizi uzrakstīts, tad tāds nihilisms no valdošās grupas ir briesmīgs. Vai tiešām visu jautājumu galvenā noteicēja ir kundze, mani tas satrauc. Kas ir par pamatu, ka tiešraides nebūs, vai tiešām tik ļoti baidās no jebkuras ziņas saņemšanas sēdes laikā, tad jau kā vienā otrā skolā pirms sēdes telefoni jāatstāj domes seifā un nebūs problēmas. Visu laiku domāju, ka pašvaldība tomēr ir saimnieki, lai strādātu iedzīvotāju labā, bet šobrīd bieži skan tikai “tas ir politisks”lēmums, bet faktiski, Jūs, deputāti tiekat uzturēti no iedzīvotāju nodokļiem. Ļoti žēl, ka viss tiek tā noniecināts, it kā līdz šim esam dzīvojuši mucā un viss ir bijis tikai slikts. Skumji.

 12. Nu, ko! Viss tiek virzīts kādam jaunam “Jaunsātu darījumam”. Šķiet, ka pakaļā jau būs,! Atliek tik cerēt, lai pa to pusotru gadu līdz novadu reformai nesataisa par daudz s..du!

 13. Jau antīkajā pasaulē zināja, ka nav nekā briesmīgāka par vergu , kurš ieguvis varu.
  Par ko brīnaties, kolhoznieks, iesēdies augstā krēslā , ir un paliek kolhoznieks, dubļainos zābakus ta aizmirsis novilkt un kūtssmaka arī nāk līdzi.

  1. Šulcs Tev neatļāva d… ā ielīst, tāpēc tagad jāzākā kā vien var! Zini, mēs skolā reizē gājām, bet, jau no tiem laikiem, viņu ar netīru muti neesmu redzējis! Tev pašam, šķiet, viss ir netīrs, tāpēc tīro par netīru uzskati!!!

 14. Lēmējkundze vienkārši neprot uzvesties un kungam , cerams, kauns. Tāpēc pēc rediģeešanas rādīs videoierakstu. Un viss iemesls.

 15. Lapsīš ruds, mels vai sudrabains ,bet nav troļl roklaiž un nav ar liel kurv padusē no daudz vīrišķ! Ja Ivonellim laps labpatīk saukt par Daig, sauc par Daig. es trakot kad ar kāj pa pakaļ dabūt!

 16. Pretēji nodevējam-mēram, es domāju, ka video translāciju pārtraukšana ir tieša demokrātijas ierobežošana. Pavisam noteikti sieviešu un vīriešu dzimtes Reči un Co rok sev politisko kapu.

 17. Video translācijas paliek! Tikai video būs redzams vakarā:) paņem aliņu un čipšus

 18. Labi Šulcs, labi-Rudovskis, bet Ivonna?Kāpēc neuzbrūc Mārim Birzulim-Šulca komandas labākajam nodaļas vadītājam, kuram tagad arī pieder liela daļa Tukuma, arī Alinas ielas trotuārs,kas tagad Domei jāatpērk un kurš savu biznesu ir izveidojis strādājot Domē ar visvarenā šulca atļauju?

  1. Pamēģini! Ja izdosies iekļūt, nez kur tālāk nokļūsi!!! Tu ko, muļķis esi, vai?!

   1. Ja loģiskā domāšana alū izšķīdināta, tad jā – viss valstī ir kārtībā. Samierinies ar to, ko izperē tavas nodzertās smadzenes un aizej pēc vēl viena aliņa un čipšiem!

 19. Man ir kauns par to, kas notiek mūsu domē. Lielāko daļu deputātus pazīstu personīgi, bet nu ir kauns satikt. Cilvēki, kas ar jums notiek??? Laikam varas apziņa trakus padara.

 20. Man ir kauns, kas notika domē pēdējos 20 gadus! Brutāli izzaga domes budžetu. Nebūs vairs viņiem. Cietums viņus gaida. Tagad jauns policijas šefs, tieši laikā, pirmā lieta Artis un kartelis.

  1. Tur tai Domē tā diezgan interesanti iet. Izskatās, ka Reču radniecība rada kaitējumu kopējā telpā. Uzvedība pašvaka kundzei.
   Izskatās, ka visi grib pie meduspoda.

   1. Taisnība. Apstulbums, kad tiek pie varas kā izlaistam teļam pavasara ganībās. Darvas piliens medus podā.

 21. “Es nezinu, – kādus, bet tas ļauj no malas ar deputātiem manipulēt” – tas tā kā par sevi? Visu laiku sēž telefonā

 22. Paskatieties uz Zvaigznes nesakarigo runu, Recenes demagogiju ,Rozes st…..mu protams ,ka vini negrib ,lai to redz.Zagt vislabak ir tumsaa.Bet ilgi jau taa neizvilks.Naakosajas velesanas kirdik

  1. Bet kungam viņa ir vislabākā… Pāķu pāris pilsētu pārvalda!!! Pats jau vēl kaut cik māk uzvesties, bet tā “govju meita”… Gāž viņai virsū Chanel Nr. 5 kaut spaiņiem, sūdu smaku nenoslēpsi.. Žēl!! Domāju, ka mēs-tukumnieki neko tādu nebijām pelnījuši! Vienīgi apziņa,, ka viņu vara drīz beigsies, dod spēku dzīvot tālāk! Turamies!!!

 23. Nu Reče tak pirmā bija kas bļāva savus Mani mīļie FB draugi,nu es jums vusu parādīšu un pastāstīšu!!! Un ko nu? Plātīzeres kundze kas tad nu bija? Kas notika?Ko ta nu slēpjat?

  1. Neko neslēmps, tiks piedāvāta cenzēta versija. Jaunības sapnis par partbiro vadītāju īstenojas.

 24. Tas ir tāpat kā ar Kaimiņu. Sākumā visu filmēja un lamāja deputātus, bet kā pats tika iekšā Saeimas krēslā un pie varas tā vairāk nefilmē, lai nezina ko dara un runā. Tāpat ir ar Rečas kundzi, līdz ko tika pie varas tā viss neko nevēlas, lai redz ko dara un runā sēdes laikā. Skumji, bet es tādus cilvēkus saucu par parazītiem.

 25. Lasot šos komentārus par domē notiekošo man ir kauns ,ka dzīvoju tādā pilsētā .
  Un tiešām mēs šādus cilvēkus esam ievēlējuši!
  Noteikti pie nākošajām pašvaldības vēlēšanām , izdarīšu secinājumus.

 26. Žēl, ka nav mums ukraiņu debīlisms! Tie sev nepatīkamos “vadoņus” atkritumu konteineros sabāza! Varbūt vajadzētu pamēģināt, jo tā tautele jau mūsu priekšstāvjiem “čomu” kārtā iecelta!!!

 27. Kas ar tiem, kam sekošana līdz domes darbam ir darbs? Tagad tas būs jādara brīvajā laikā? Ja darbinieki skatās sēdes un nedara tiešos pienākumus, ir citi risinājumi. Skaidrs un nepārprotams solis pelēkās zonas veidošanā

  1. Darbinieki KLAUSĀS nevis skatās, tāpat kā radio ieslēgts fonā skan, un turpina darīt darāmo darbu. Nevajag pārspīlēt un domāt, ka sēžu klausīšanās tiešraidē darbiniekiem reizi mēnesī ir prioritāte Nr.1. Bez tam tas uzlabo darba ražību, jo ir informācija, ko citi kolēģi dara, kā saka, lai labā roka zin, ko kreisā dara. Agrāk arī sēdes bija īsākas 2-3h, nevis teju darba diena.

 28. Rečai laikam menopauze sākas: ap to laiku dažas sievietes kļūst par bābām, citas – par nesavaldīgām raganām… Ir vēl trešās: tās domā, ka var un spēj visu. Taču – tikai līdz zināmam laikam.\

 29. Esmu pārsteigta, cik ātri Reča kungs apguvis demagoģiju, pie tam – augstā līmenī: atklātība un demokrātija esot tik augstā līmenī kā vēl nekad, tāpēc domes sēdes videoierakstus redzēsim tikai izrediģētus: ar NTZ Tukuma dome nostājas “uz kara takas” – privilēģiju tai vairs nebūšot, bet vai tad līdz šim bija, un – tieši kādas? Kuplināt un aprakstot reklamēt domes pasākumus? Bet tas jau žurnālistu darbs, vienalga, vai tas kādam “vietējam “ķeizariņam” un viņa svītai patīk vai ne!

  1. Bija NTZ privilēģija katru nedēļu noteiktā laikā apmeklēt speciāli organizētas preses tikšanās ar NTZ, uz kurām netika aicināti citi mediju pārstāvji, bija īpašas sapulces Ivonnas avīzei-pirmdienās 10,15. Un tad sākās teatris -avīzē viena informācija/pašvaldības sabiedriskās attiecības bezdarbībā, lai kaut ko atsp
   ēkotu un..? kāpēc? Šulcs -Laukmane -Plaude/preses trijotne/Tukuma 4.vara

  2. Paskatiet Siguldas pašvaldību, kas tagad ir topā-tur tieši tā arī notiek, ka mājas lapā tiešraides neievieto, bet ievieto kā likums nosaka-pēc sēdes bez slēgtās daļas.Siguldas mājas lapā nav nekā lieka, lai pielīstu iedzīvotājiem un imitētu demokrātiju, kas Tukumā bija un ir visatļautība, tātad -anarhija.Nav projekti/bet ir sastrukturēta visa iedzīvotājiem nepieciešamā informācija un nav demagoģija-tjipa-esam ļoti caurspīdīga pašvaldība.Mājas lapa Tukumam ir no seniem laikiem un nekas nav darīts īpaši Jurim pietuvināto cilvēku laikā…tā ir rūgta patiesība.

   1. Beidz muldēt. Par iemesliem, kāpēc nevajag tiešraidi, Rečene jau ir izrunājusies gari un plaši, un ja vēl saliek kopā, ka lēmumprojekus grib slēpt, tad skaidrs, ka vienīgais mērķis ir turēt iedzīvotājus pēc iespējas tālāk no zināšanas par to, kas reāli notiek domē, lai visu pa kluso izdarītu un pēc tam, kad neko vairs nevarētu maunīt, “karalistes taurētāji” nolaistu informāciju masām.

 30. Ir bail domāt un skatīties kas notiks tālāk, kad nesāk ar darbiem, bet galvenā rūpe mainīt nolikumus, mainīt kadrus, veidot birojus, nodrošināt savējiem komiteju priekšsēdētāju amatus, un, protams, līdz ar to arī algas lielākas, kaut paši deklarē, ka taupīs. Paskatījos pirmsvēlēšanu programmas pirts, jauna mūzikas skola, kultūras nams un daudz kas cits, bet pagaidām čiks, neesmu gan dzirdējusi, ka iesniegts kaut viens lēmums vai priekšlikums.Toties telefona bakstīšana sēdes laikā pirmā vietā.

  1. Bail domāt ?Kur bijāt iepriekš, kad bija jādomā? Vai mēneša laikā-iesīkstējušu un mantkārīgi iedarbinātu sistēmu var mainīt?Kur bijāt tad, kad Šulca laikā bija izveidota komitejas priekšsēdētāja algota darba vieta?un bonusēti komiteju priekšsēdētāju amati? Paskatiet-kam pieder zeme Tukumā? kas ir saistīti ar koģenerācijām?Un kam tās vajadzīgas, ja Tukuma siltums bija rekonstruēts un varēja un var siltumu nodrošināt Tukumā? Kāpēc līdz Kampara mājai (Salā) ir noasfaltēts un apgaismots ceļš? Tas viss ir un bija vajadzīgs atsevišķiem Tukuma novada “patriotiem””…par to bail domāt.

   1. Nez kurām atlec labums no nekam nederīgās Tukuma slimnīcas. Vajag tak likvidēt. Speciālistu nav , slimniekus vadā pa pasauli. Paši uz plānveida operācijām brauc uz Bulduriem. Tā Tukuma algu krātuve ar steigu jālikvidē. Apstrīdiet mani, būšu priecīga, jā kļūdas. Mums vajag slimnīcu, ne sociālās pakalpojumus. Atkal zem cēliem nosaukumiem mērdēs slimniekus un vecos ļaužus.

 31. Nu D.R ,NR, AZ,JEun GR taa ir diagnoze, bet tie citi ka piemeram Ritene ir normali cilveki kaa vini to kompaniju paciess

 32. Pusotra gada laikā jaunie brutāli izpisīs veco varu par noziedzīgiem nodarījumiem pret tukumniekiem izšiverējot mūsu nodokļu naudu. Es pirmais būšu tas, kas metīs viņiem ar akmeni pa seju, lai asins šķīst pa visu seju kā tas bija bībelē.

  1. Tu, bezdievi, labāk klusē! Akmeņu metējs atradies!!! Tu ko, sevi par Dievu esi iecēlis vai tiesnesis esi?! Ko Tu esi devis savam novadam un tā ļaudīm-neko. Pareizi! Par neko jau nevar tiesāt, taču par ko cienīt-arī nav! Šitie nu būs tie “gaišās nākotnes” atvedēji?! Gaidi, gaidi… cerams, ka pēc neilga laika kauksi kā suns, kuram aste durvīs iespiesta. Un tās durvis Tavai astei aiztaisīs šitie-supermeņi ar supervomeni priekšgalā.

  2. Cietumā sagribējās? Pēc valodiņas spriežot, esi tur jau bijis. Ntz jau gan vajadzētu dzēst, bet varbūt jau speciāli atstāj, lai visi redz, kādi janajai varai draugi. Ar šitādiem jau nekādus ienaidniekus nevajag.

 33. Un kas ir Limanskis??Komjaunatnes vaditāja dēls, Šulca draugs. Cik klases izglitība ir M. Limanskim? 9?12? Smiekli nāk par tādiem deputatiem. tik lien tajā varā, lai atrast sev silto vietiņu.

  1. Un kas ir tavs tēvs; vai poda dukurs? To es par to, cik tava loģikas ķēdīte stulba. Bet runāt par izglītību…tas tā sauktos jaunos parāda nepievilcīgā gaismā. Daži no tiem, kam kaut kādi grādi ir, ir labs pierādījums tam, ka gudrībai, inteliģencei, godam ir maz sakara ar ierakstiem uzglītības dokumentos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *