Nepieciešams atjaunot Tukuma baznīcas draudzes nama jumtu

27. martā ārkārtas sēdē draudzes padome lēma par steidzamu draudzes nama jumta atjaunošanu Brīvības laukumā 1. Ir jāatjauno daļa senās ēkas jumts, lai turpmāk novērstu lielās draudzes zāles aplūšanu ar lietusūdeņiem.

 

Jumta remonts paredz veco māla dakstiņu nomaiņu pret metāla segumu ēkas ziemeļu daļā, jo projekta izstrādātāji secinājuši, ka dienvidu daļā šīfera jumts ir vēl lietojams. Taču šīfera lokšņu rinda ir jāmaina kancelejas daļā ziemeļu pusē. Kā arī abiem jumtiem ir nepieciešams ierīkot lietusūdeņu noteku renes. Darbus veiks SIA „KaimS”. Līguma kopējā summa veicamajiem darbiem sastāda 9741,04 EUR bez PVN. Jumta rekonstrukcijas projektu izstrādāja arhitektu birojs SIA „Jaunpils projekts”.

Lūgums draudzes locekļus veikt ikgadējos ziedojumus, jo šobrīd ir nepieciešami līdzekļi draudzes jumta atjaunošanai un draudzes kalpošana varētu turpināties. Draudzes namā šobrīd tiek gatavota jauna iesvētes mācību grupa, iknedēļu otrdienās un svētdienās diakonijas darbinieki turpina dalīt zupu, pajumte tiek dota AA grupai, draudzes nams atvērts kancelejas atvēršanas laikos un mācītāja pieņemšanas stundām, notiek aktīvs svētdienas skolas darbs, ik mēnesi draudzes namā pulcējas jaunieši, notiek Bībeles stundas, notiek svešu gatavošana Ukrainas aizstāvjiem u.c. draudzes aktivitātes. Draudzes ikgadējo ziedojumu vai mērķziedojumus jumta atjaunošanai lūgums ieskaitīt: 

Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze
Brīvības laukums 1, Tukums, Tukuma novads, LV 3101 
Reģ. Nr. LV 90000298831
SEB Unibanka, kods UNLALV2X
Konts: LV54UNLA0032000701801

Papildus informācija par ikgadējiem ziedojumiem atrodama draudzes mājas lapā: http://tukumabaznica.lv/?ct=ziedojumiem

Komentāri

  1. Es nezinu, vai ir jēga ieguldīt nodokļu maksātāju naudu kristiešu kulta celtnēs. Es nezina, vai šāda ideja ir prātīga. Kristietībai kā jau visām ābramiskajām reliģijām ir varen pretrunīga un šmucīga vēsture. Krusta kari, inkvizīcijas prāvas. Pietam kristietība Eiropā veido ļoti labu augsni islāma invāzijai. Islāms ir totalitārs un civilizētajai pasaulei naidīgs. Tomēr islāms kā kristietības atvasinājums ir par 6 gadsimtiem jaunāks par kristietību. Pirms 6 gadsimtiem arī kristietība nebija nekāda labā. Es esmu pagāns. Un man neviens neko neziedo, ziedojumus es arī nelūdzu. Cilvēks var ticēt jebkam, ja vien tas rupjā veidā nepārkāpj Krimināllikumu vai Administratīvo likumu un ja tas nav būtisks traucēklis cilvēka vai sabiedrības dzīvē. Man labāk gribētos, lai Eiropas valstu sabiedrība praktizētu kaut vai nedaudz vecās Eiropas politeiskās reliģijas. Tā būtu laba pretdarbība, lai novērstu Eiropas iespējamu islamizāciju vai arī kāda cita totalitārisma nākšanu pie varas.
    Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *