‘Neatkarīgo Tukuma Ziņu’ redakciju apmeklēja īpašs viesis

Šodien, 5. aprīlī, redakcijā uzņēmām viesus – Eiropas Parlamenta (EP) Komunikācijas ģenerāldirektorāta biroju direktoru Stīvenu Klārku, EP biroja Latvijā vadītāju Martu Rībeli, EP preses sekretāru Latvijā Jāni Krastiņu un biroja praktikanti Justīni Dižpēteri.

Pirms piedalīšanās EP finansētā a/s «Latvijas mediji» organizētajā diskusijā Saldū EP Komunikācijas biroju pārstāvji vēlējās iepazīties ar neatkarīgu mediju darba ikdienu Latvijā un šodienas izaicinājumiem, ar kuriem saskaras tieši reģionālie mediji un to žurnālisti. Par to ar dažādiem piemēriem no pašu laikraksta un arī citu mediju ikdienas pastāstīja «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redaktore un nule kā amatā atkārtoti ievēlētā Latvijas Reģionālo mediju asociācijas valdes priekšsēdētaja Ivonna Plaude. EP pārstāvji bija pārsteigti par to, cik neliela un arī apdraudēta ir mediju vide Latvijā un jo īpaši reģionos, bet tai pat laikā novērtēja, cik demokrātijai ir svarīgs tieši neatkarīgu žurnālistu darbs. ”Reģionālajiem medijiem ir neatsverama loma demokrātijas uzturēšanā, tai skaitā – arī informējot cilvēkus par gaidāmajām Eiropas vēlēšanām, kas Latvijā notiks 8. jūnijā,” atvadoties atzina Stīvens Klārks. Savukārt Marta Rībele uzsvēra: ”Manuprāt, tieši reģionu žurnālistiem, medijiem piemīt unikāla spēja sniegt visaptverošu skaitījumu uz visām norisēm – gan pasaulē, gan valstī, gan vietējā kopienā.”

Komentāri

 1. Diemzel neatkarigu mediju latvijaa vairs nav..jo ari iistas demokratijas un varda brivibas nav.

 2. Nu re, sirdsšķistā dabas apjūsmotāja ”adel” jeb pareizāk sakot prigožina spama ”intelekts” ar tik-tok kroplo tulkotāju beidzot atklāj savu piederības parašas purviem.

  1. dolbajob..kadus purvus tad tu brien…es hezinu..bet .es lasu ogas latvijas purvos..bet tev izskatas patiesiba acis koz…par kadu demokratiju var but runa ja komentarus cenzee un banee.. vai es ko nepareizi pateicu…100 pants tiek parkapts.ja dabas milotaja es esmu un ogu audzetaja..un bez visa taa sekoju ari notikumiem valsti..tas ir mans pilsona pienakuns.esmu latvijas pilsone.bet izsjatas ka tev kas nepatiks ta tulit veca dziesma kruevu purvi.vatnijs kremla trollus utt..
   uh cik to daudz visa tauta vai ne.. kas nav apmierinata ar notiekoso valstii.
   ta ka atsujies duracok.ar tevi es hediskutesu.

  2. Tavu purva vates būtību izsaka daudzie krievu vārdi un daudzie krievu burti latīņu burtu vietā.
   Tu esi parašas mīļotāja.

   1. Es tevi pazistu tu esi analaa cauruma milotajs..kikariguu.tas pats skolniecins…ej durak uz geju portaliem ko tu te meklee ..es ar gejiem nekontaktejos… tu esi rupjs tevainis.. fui kads preteklis…mani milotais gaida gultaa..ar labu nakti.

   2. Viss ir kā pēc notīm, kad parašistiem nav argumentu, tad viņi ieslēdz aizmugurējo piedziņu kā tas ierasts viņu ”zeku” leksikonā.

 3. Lsm.lv..ari latvijas tv pievienojas latvijas radio par paustajam bazam varda brivibas ietobezosanai medijos kas pretrunaa ar demokratiju un satversmi

 4. Latvijā ir demokrātija. kremļa troļļiem, protams, ir dots cits naratīvs. Visu laiku kritizēt Latviju. Un melot.

  1. Šajā valstelē demokrātija jau sen kā vairs nav! Protams-pasraldauņiem ir dots cits naratīvs. Visu laiku cildināt geiropu.Un melot.

   1. Šaja valsti tadi Latvaiņi ka tu tik ir, pilni saiti, facebook, jus jau uz sacensibam ejiet kuram debilaks komentars :))))))

  2. Izsjatas ka Skolniecinam no vecuma sen izkritusas visas skruvites no abiem galiem…..smadzenes jau vairs nesaliks bet starp vaigiem pajaljaa viitni varu ieskruvet..ahahaha

   1. Esmu parak vecs.. un proktologs man caurumu sen aizsuvis atstajot tikai drenazu..parak daudz esmu grekojis..tapec vairs geju saitus neapmekleju..un man ir sizofrenija..jo pats ar sevi sarunajos.zem diviem nikiem…nu vai tad ta nav slimiba…nedusmojoties uz mani.esmu nepieskaitams

    1. Mes to sen zinam. Skolniecin.lsxsies tak uz trako maju cukmen.. visus portalus esi piesmirdinajis.

     1. Lasiitajs saka: 06.04.2024 16:01 kremļa bot, tev no sacītā palika vieglāk?

 5. Skolniecins saka: 06.04.2024 15:57 Parupjš kremļa bots un segvārdu zaglis. Prokremliska vate.

  1. Tev skolnik pamperos ar tak ir vate….ko tu genies bikses liceej..ko tu iesaktu bez vates..ta ir ka cauram dienam sez la.lv..vieni vatniki cauram dienam prieksaa regohjas..ar vatnikiem celies ar vatnikiem gulies….ar vatnikuem kopojies..pratu uzkukojusais veci.

   1. Skolniecin.par kadam botem tu visu laiku murgo..vai tik uz randinu netaisies slepus ko.. ar smuko dunacku.. vai tad tu nezini ka kremla botes sankciju del ievest aizliegts..tev bus janesaa vien kiniesu botes..kas pirmajaa randinaa izjuks..un paliksi ar basam kajam..un tu domaa ka tavai dunkai tads sorosa baskajis vajaadzigs.ko ..ahaha

    1. Dunacka saka: 06.04.2024 19:46 Bots ir trollis. Ļoti populāra profesija putina laiku krievijā.

  2. Ahahaha saka:06.04.2024 19:09 Caurām dienām La.lv es nesēžu. Tur kāds cits cilvēks manā vārdā drukā komentārus. Pietam prokremliskus un noziedzīgus.

 6. Es lietoju tikai maģiskos rituālus uz svētās tūdalu rūnu deķīša! Nekādas ķīmijas!

  1. Skolniecin tu esi visslimakais tvaika ielas pacients..izsaku lidzjutibu..jo tu neesi arstejams..tapec ludzu..zem maniem komentiem vairs nesedi jo es ..ar trakiem laiku nepavadu…man pietiek ar veseliem..neesmu psihiatrs..un tev palidzet nevaru..un negribu.

   1. Piekritu Adel.. skolniecins ir izjaats abos galos..un ko var gribet no tada slima darzena..jasaka vienigi .se buudaa kranci un cau.

 7. Krievija ir unikāla valsts, puse iedzīvotāju sēž cietumā, otra puse viņus sargā.
  Jebkurš krievu cietumnieks ir homoseksuālis, neatkarīgi no tā vai ir aktīvais,, pasīvais vai lūriķis, tātad puse Krievijas ir homoseksuāļi.
  Jau no bērnības krieveļus audzina par cietumniekiem, pat folklora pamatā ir cietumnieku folklora.
  Ne par velti, te komentāros krieveļiem galvenā tēma ir homosekseksuālā tēma, jūs jau esiet padarīti par tādiem.

  1. Kas tad te homoseksualismu propogandee un ievies visadus poraidus un stabulas konvencijas vai tad krievija..rietumi

  2. Tev taisnība. Cariskās krievijas laikā bija katorgas. Padomju krievijas laikā bija GULAGI. Tagadējās krievijas laikā ir cietumi. Un demokrātijas, un brīvības krievijā nekad nav bijis. Verga dvēseles ir vairums krievu. Turklāt daļa no viņiem ir visai ļauni, agresīvi, ar dzīvi neapmierināti un nešpetni.
   Un viņiem skauž, ka citi cilvēki spēj dzīvot normālu dzīvi. Krievs ne pats dzīvo, ne arī citiem ļauj dzīvot.

 8. Visas totalitaras valstis ir nozombetas ta ka cilveki tic un paklaujas tikai vadonim..viniem vairs hav savas domasanas un pretestibas…gan krievija Kiina..ziemelkoreja..ari mes okupacijas laikaa bijam nozombeti..jo tadu brivibu nebijam izjutusi…putins saka ka krieviju japatur stingros grozos lai taa nesadalas un vinam no ta bailes..bet neviena piespuedu savieniba nav muziga..krievijaa homosekualismu heatbalsta un nepopularizee..pie visa vainigs putins ar kremli par to kas notiek krievijaa…cilvekiem gruti dzivot savadak jo ari vinu mentalitate ir genos iekarot klejot un karot..tas nak mo Mongolian.. ari sanmeraa slinka tauta..patik parazitet….bet folklora viniem ir interesanta un tai nav ne vainas…vismaz vecas pasaku filmas ir skaistas..nu ta ir ar tiem krieviem…visi nav vienadi..tapat ka latviesi ir labi un slikti cilveki…vienigais kas man nepatik ir uzkundzesanas latvijaa..jasaprot ka latvija ir latviesu zeme un jaciena jpamatnacija japgust tas valoda kultura …bet ari latviesi nav bez vainas integracija nevar notik uz naida kudisanas process.ko kurina politiki..tai janotiek cilveciskaa humanisma procesaa…jo latvijaa dzivo loti daudz tautibu..

  1. Starp citu kad bus raksti par dabu.es vadosoos portalus saturus nelasu tikai ieskatos virsrakstos…man tie nepatik

 9. Sodien atkal ir veesa un nepatikama diena.kad laukaa stradat negribas..aizveru acis..es esmu paradizee mezaa mellenu metras papardes un zali koki kads miers..nevaru sagaidit juliju.kad baudisu divvientulibu ar dabu…negribu vairs neko zinat un rakstit par sabiedribas dzivi…jo ta ir tik nomacosa.

 10. Skolnieciņš saka: 06.04.2024 23:16
  Skolniecins saka: 07.04.2024 04:54
  Vai vari izbeigt uzdoties par mani un lietot manu pseidonīmu? Kāda ir tava motivācija izlikties par mani? Laikam tukša ņirgāšanās.

  1. Tu pirmais man uzbruki..Ja tu apsoli mani neapvainot un saukt par kremla trolli es tevi liksu mieraa..es neesmu nekada algotne un kremla bots…bet sieviete no laukiem..kura audze ogad mil dabu un vientulibu.protams es heatbalstu ne krievijax politiku ne sorositu un svabistu noziegumu pret cilveci..es gribu dzivot brivaa neatkarigaa tiesiskaa latvijaa ar cilvektiesibam un humanam vertibam…es esmu latviete.

  2. Izskatas ka tu vecais pedirass sorosa miskaste aizverties netaisies.un mal vienu un to pasu…se palastaa un iedzer ripu..aizej uz podina un ej gulet

 11. Pie tam kapec esmu nobaneta daugavpils zinas..nu kas ta par demokratiju..mana teva novads ir latgale un nak no balviem..bet mana dzive paiet zemgalee..es nevaru tik biezi aizbraukt uz latgali..bet kaut vai virtuali un domas pabut kopaa ar to..esmu beigusi daugavpils universiti.. bet riigas filialee..un vai tas nav ari iemesls apsaubit vaarda.brivibu

 12. Dievs ar visu..driz saksies darzaa sesana un zemenu ravesana..tirgosanas meza ogu lasisana un neatlijs laika tik biezi klabinat telefona taustinus…jastrada ir..un mazak atliks laika domat dzivot stresaa par nakotni..jo hegativas zinas ir loti kaitigas cilveka veselibai.

 13. Skolniecin man krievija neinteresee jo dzivoju latvijaa..mums pasiem problemu gana ja tev tik loti interesee ej pie saviem algotajiem trolliem. uz la.lv un no rita lidz vakaram dragaa.. tu tacu esi apsests cilveks.. es vadosajos portalos nekomenteju…man tava sabiedriba ari nepatik…tapec es turpmak komentesu tikai dziveszinu…taka netraucee vairs mani.tu neesi mans domubiedrs

  1. Adel saka: 07.04.2024 15:54 Vispār es esmu pilna laika bioloģijas students. Un man nav laika visu dienu rakstīt, kā tu to saki. Neesmu vainīgs, ka citiem cilvēkiem patīk lietot manu pseidonīmu un izsmiet manis rakstīto.

    1. 100% saka: 07.04.2024 19:57 Tu slēpies aiz anonimitātes maskas, šaubos par tevi. Tu neesi normāls cilvēks.

 14. Ieintriseja,par ko tik daudz komentu par tik nenozīmīgu tēmu-blin(pankūka:))) nu te pastaldauņu saiets ritīgu tūdaliņu riešanosi labākajās pusdulnās saeimas depašu rradicijās sarīkojuši

  1. Bet kaoec tu sudu musa tulit klat……jo izskatas ka tev padtaldaunu suds skiet loti pievilcigs un smarzigs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *