Kādi satiksmes ierobežojumi Rožu svētku laikā?

Šonedēļ, 21. – 23. jūlijā Tukumā svinēsim Rožu svētkus – lielāko gada pasākumu pilsētā. Lai nodrošinātu gan patīkamu pasākumu baudīšanu, gan drošu satiksmi, pilsētā 21. un 22. jūlijā būs noteikti nelieli satiksmes ierobežojumi.

Piektdien, 21. jūlijā Durbes estrādes apkārtnē

Vienvirziena satiksme tiks organizēta uz estrādi no Durbes ielas pa Estrādes – M.Parka – Draudzības ielu. Stāvvietas būs atļautas tikai vienā ielas malā.

Pasākuma apmeklētāji tiks aicināti novietot savus auto jau esošajās stāvvietās, kā arī apkārtnes mikrorajonu ielās. Novietojot automašīnas estrādes tuvumā Durbes un Jauntukuma mikrorajonā, apmeklētāji lūgti ievērot ceļu satiksmes noteikumos, kā arī vietējo iedzīvotāju privātumu.

Savukārt Durbes un Jauntukuma iedzīvotājus svētku organizatori lūdz būt atsaucīgiem un iecietīgiem pret pilsētas un svētku viesiem par auto novietošanu mikrorajona ielās.

Sestdien, 22. jūlijā Tukuma pilsētas centra daļā

Visas dienas garumā satiksmei būs slēgta Lielā iela, sākot no Dārza ielas līdz Brīvības laukumam, Brīvības laukums, Elizabetes iela, Pils iela, Sporta iela, Jaunā iela un Harmonijas iela.

No plkst. 17.30 līdz svētku gājiena “Rožu vāģis cauri laikiem” beigām satiksmei slēgta būs Lauku iela, Tidaholmas iela un Tirgus laukums, kurā būs pulcēšanās svētku gājiena dalībniekiem.

No plkst. 18.00 satiksmei slēgta būs arī Lielā iela no Revolūcijas ielas līdz Brīvības laukumam, kā arī Dārza iela posmā no Lielās ielas līdz Harmonijas un Zirgu ielai.

Svētku gājiena laikā no plkst. 18.30 līdz gājiena beigām satiksmei būs slēgta arī Talsu un Pasta iela, sākot no Tidaholmas ielas līdz Raudas ielai.

Tiem, kas pārvietojas ar sabiedrisko transportu, aicinām būt uzmanīgiem un iecietīgiem, jo svētku laikā sabiedriskā transporta kustības maršruts virzienā no Lauktehnikas uz centru būs izmainīts.

Pilsētas viesus un iedzīvotājus, pārvietojoties ar auto, aicinām būt acīgiem un sekot uz laiku izvietotajām ceļa zīmēm, bet vēl vairāk aicinām auto novietot stāvvietās un pārvietoties svētku sestdienā pa pilsētu un uz pasākumiem kājām.

Tiekamies Tukumā Rožu svētkos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *