Gaismu spēles Tukuma parkā/video/

Šodien, 18. decembrī, līdz pulksten 22.00 Tukuma pilsētas parkā valda gaismas un mūzika. Tāpat, ļoti iespējams, var gadīties sastapt Ziemassvētku vecīti.

Komentāri

 1. Latvieši ir pagāni jeb politeisti jeb daudzdievji. Aicinu godāt un cienīt senos Dievus un senās Dievietes! Kristīgā popkultūra nav latviešu kultūra.
  Ar cieņu, Skolnieciņš

 2. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Kristīgie Ziemassvētki latviešiem nav aktuāli.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš© ®Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

 3. Kas ir Ziemassvētku vecītis jeb Santa Klauss? Kas tas ir? Kāds sakars tam ir ar Lapzemi? Tas ir katoļu svētais Niks, kas radās viduslaikos. Viņa tēls izveidojās Eiropiešu apziņā viduslaiku beigās, tomēr tas bija vien lokāli un nekādas masveida svinēšanas tolaik nebija. Tomēr katoļu baznīcas sarakstos svētais Niks bija. Vēlāk 20. gadsimtā milzu uzņēmums “Coca-Cola” nolēma atrast sev reklāmas seju. Viņi ietērpa svēto Niku sarkanās drānās, piezīmēja baltu bārdu. Un iedeva viņam ziemeļbriežus ar sarkaniem deguniem. Un, lūk, viss kristīgās popkultūra stāsts.
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš© ®Skolnieciņš

  1. Tagad ir 21. gadsimts. Latvijā valda ticības brīvība. Latvieši ir pagānu tauta, kura dzīvo savu senču likumīgajā zemē. Bet kas ir kristietība? Krustnešu varmācīgi ievazāta jūdu ticība, kurā senebreju mitoloģija tiek saukta par svētajiem rakstiem. Forši! Nu, var pielūgt jūdu tautas Dieviņu Jahvi! Bez cieņas, Skolnieciņš P.S. Lai paši ebreji pielūdz savus rabīnus un savas tautas Dievu un citiem lai to neuzspiež!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *