Jānis Vītols

Arī tukumnieki atklāj Ziemas olimpiskās spēles /FOTO/

Tukumnieki piektdien, 7. februārī, pulcējās Tukuma ledus hallē, lai sveiktu savus Soču Ziemas olimpisko spēļu dalībniekus – Jāni Ozolu un Jāni Liepu.

Tukumnieki piektdien, 7. februārī, pulcējās Tukuma ledus hallē, lai sveiktu savus Soču Ziemas olimpisko spēļu dalībniekus – Jāni Ozolu un Jāni Liepu. J. Ozols trenē bobslejistus, bet J. Liepa – kamaniņu braucējus. Olimpiešus sveica Latvijas Olimpiskā kluba vadītājs Raimonds Bergmanis, un veiksmes vēlēja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs.

Olimpiskajās spēlēs līdz šim piedalījušies 10 tukumnieki. Sportistiem un viņu treneriem klātesot, sportisku veiksmi Soču spēlēs vēlēja olimpieši Anita un Modris Liepiņi, Ronalds Arājs un Andris Miezītis. Jānim Ozolam šīs būs jau ceturtās olimpiskās spēles, trijās viņš pats startēja, bet šoreiz piedalās kā treneris. Tukuma ledus hallē šajos sporta svētkos savas prasmes rādīja arī jaunie daiļslidotāji un hokejisti.

Komentāri

 1. Veiksmi visiem olimpiešiem! Taču attiecībā uz rakstu:
  8 kļūdas tik īsā tekstā- tas nu ir par traku:
  trenē, nevis trennē
  olimpieši (tekstā olipieši)
  veiksmi, nevis veiksmes
  piedalījušies (piedlījušies)
  sportikas (sportiskas)
  4.olimpiskās spēles (nevajag lielo burtu)
  trenris (treneris)
  Saliktā sakārtotā teikumā pirms ‘un’ liekams komats!

 2. kauns nau par tadu atklasanu..ko vispar var tukums,budzet knapi pietiek lai pasi savilktu galus kopa…..

 3. Pēc skatītāju mazā apmeklējuma liekas, ka tas svinīgais pasākums priekš pašiem domniekiem vien taisīts. Ja jau tā, tad varēja to klusītiņām izdarīt Domes telpās. Vienīgais prieks, ka netiek aizmirsti tādi vecmeistari kā A. Miezītis. Bet par lielāko daļu mūsu novada sporta leģendām domnieki nemaz neinteresējas – lūk tas ir skumīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *