Aktrise Maija Doveika viesosies Tukumā

Par godu Tukuma novada Multifunkcionālā Jaunatnes iniciatīvu centra gada jubilejai, otrdien, 4. decembrī, 14.30 Tukuma 2. vidusskolas aktu zālē jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem aizināti uz Latvijas Nacionālā teātra un «Dirty Deal Teatro» sadarbības projektu izrādi-lekciju «Kas ir teātris?».

Par godu Tukuma novada Multifunkcionālā Jaunatnes iniciatīvu centra gada jubilejai, otrdien, 4. decembrī, 14.30 Tukuma 2. vidusskolas aktu zālē jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem aicināti uz Latvijas Nacionālā teātra un «Dirty Deal Teatro» sadarbības projektu izrādi-lekciju «Kas ir teātris?». Īpašais viesis būs aktrise, tukumniece Maija Doveika. Ieeja – bez maksas.

Vēl par plānotajām aktivitātēm jubilejas nedēļas ietvaros:

Pirmdien, 3. decembrī, no 15.00 jauniešu centrā «VISS PAŠU ROKĀS!» – radošās darbnīcas, aktivitātes virtuvē, karaoke, spēles utt.; no 17:00 līdz 19:00 jauniešu centrā ATVĒRTĀS DURVIS VECĀKIEM! Esiet mīļi gaidīti!

Trešdien, 5. decembrī, no 5:00 jauniešu centrā SPORTA DIENA. Turnīri: galda tenisā, dambretē, galda futbolā, novusā un «3D launags»; no 12:00 līdz 14:00 jauniešu centrā ATVĒRTĀS DURVIS VECĀKIEM! Esiet mīļi gaidīti!

Ceturtdien, 6. decembrī, no 15:00 jauniešu centrā VISS PAŠU ROKĀS turpinās! «IESMEJ UN VINGRINI PRĀTU» – viktorīna!; no 17:30 jauniešu centrā «KINO VAKARS» – popkorns un cola jāņem līdz! 🙂

Piektdien, 7. decembrī, no 14:30 jauniešu centrā PĒCPUSDIENA LŪGTIEM VIESIEM

Sestdien, 8. decembrī, no 12:00 jauniešu centrā. Dzīves stāsti un mūzika par dzīvu dzīvi un to, kas tādu padara. Love out loud…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *