Aicina palīdzēt nelaimē nonākušajiem

Sakarā ar vakardienas vētras postījumiem, Tukuma novada pašvaldība ir apsekojusi novada iedzīvotājus un postījumos cietušos objektus. Visintensīvāk ir cietuši Jaunpils pagasta, Struteles un atsevišķi Džūkstes pagasta objekti.

Aicinām visus mūsu novadniekus būt vienotiem un, vairojot labestību, palīdzēt nelaimē nonākušajiem!

Tukuma novada pašvaldība ir atvērusi ziedojuma kontu, kur ikvienam ir iespēja finansiāli atbalstīt materiālu iegādei. Konta numurs: LV63HABA0551019072866, maksājuma mērķī lūgums norādīt “Dabas stihijā cietušajiem”.

Kā arī ļoti nepieciešama brīvprātīgo palīdzība jau šobrīd, kas varētu doties palīgā Struteles ciema iedzīvotājiem un kopīgiem spēkiem uzsākt pirmos ārkārtas novēršanas un sakopšanas darbus.

Lai noskaidrotu, kur pašlaik visvairāk nepieciešama palīdzība, lūgums sazināties ar darbu koordinatori Strutelē Andu Feldmani, tālr. +371 27307646 vai Jaunpils un Viesatu pagastu pārvaldes vadītāju Baibu Rassu, tālr. +371 20204694.

Dodoties palīgā aicinām līdzi ņemt darba cimdus, trepes, darba instrumentus un visa veida materiālus, ar ko nosegt bojājumus jumtos.

Lai labais vairo labo – kopā mēs varam daudz!

Komentāri

 1. Materiālie zaudējumi, protams, ir visai nopietna lieta. Bet, pirmkārt, nekustamā īpašuma īpašniekiem iespēju robežās vajag savu īpašumu apdrošināt. Es saprotu, ka trūcīgajiem un maznodrošinātajiem, un cilvēkiem ar dažāda veida apgrūtinājumiem ir jāpalīdz. Bet vienalga ir jāskatās, kurp tā nauda aiziet.
  Var gadīties, ka nauda aiziet neceļos.

 2. Un tas sods par piekersanos mareriālām vērtībām,izpostītu dabu,negausigu meza izciršanu,aizmaldīšanos maldu celos no senču vērtībām

  1. Skolnieciņš saka: 08.08.2023 11:46 Neraksti manā vārdā marginālas, zemiskas jēlības. Ko ņirgājies? Baigi ortodoksāls un tradicionāls jūties? Nezodz manu segvārdu un nepublicēties manā vārdā! Neizliecies par mani, segvārdu zagli!

 3. To segvārdu zaglim saka:
  08.08.2023
  Nekainība,liela alga,šantāžas draudi?!-kas gan tevi nelieti te tik nenogurstoši liek zākāties

  1. Skolnieciņš saka: 08.08.2023 12:54 Es internetā nezākājos. Par segvārdu zagļiem man nav jāatbild. Man ir tikai viens interneta pieslēgums – LMT. Cita interneta man nav. Var ļoti viegli salīdzināt manu IP adresi ar tavu.
   Mācību laikā es citreiz lietoju universitātes internetu, tad tur tik tiešām IP adrese ir cita.

 4. Un kāpēc gan tiem būtu jāpalīdz,man neviens ne bērnībā ne tagad palidz materiāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *