Tukumā uzsākta koku vainagu veidošana

Salīdzinoši agrāk nekā citus gadus un, izmantojot ziemai neraksturīgi silto laiku, SIA «Labie koki» Tukumā uzsākuši koku vainagu veidošanu (samazināšanu) jeb polardēšanu. Šādi vainagus, piemēram, Brīvības laukuma kokiem veido jau daudzus gadus – zarus griež katru gadu vienā un tai paša vietā – līdz veidojas rētu bumbas.

Komentāri

 1. Diez šogad beidzot izrādīs labvēlību arī Raiņa ielas liepām? Gadiem jau nav grieztas. Vasarā ir īsts mūžamežs.

 2. Vienīgais tiešām smukais kociņš ir tur pie spēļu zāles, pārējie izķēmoti. Ja nemāk, labāk lai neķeras nemaz.

  1. Speciālists ierunājās! Iabie koki, kas mācījušies, praktizējuši, tie muļķi, šis interneta guru labāk zin.

    1. Velti ironizē, ja tādās devās kā Skolnieciņš patērē mušmiru suņa čuru raudzējumu, tad ne tādus vien murgus gvelztu.

    2. … saka: 12.01.2023 13:00 Ticības un vārda brīvību Latvijā aizsargā 99. un 100. Satversmes pants! Dievturība ir Latvijas nākotne. Prūši bija pirmā baltu tauta, kura zaudēja krustnešiem un kristīgajiem misionāriem, tad vairs nav prūšu ar savu valsti un valodu. Prūši ir izmiruši. Bet Prūšu zemē valda krievi un runā krievu valodā. Kā par brīnumu, baznīcas tur stāv daudzus gadsimtus, vienīgi krievi katoļu krustus nomainīja uz pareizticīgo krustiem un katoļu ikonas nomainīja pret savām. Bet prūšu vairs nav. Tur nav pat ko vairs atjaunot. Dievturība jeb ticība Latvju Dieviem ir latviešu tautas glābiņš. Tas ir veids kā latviešu tautai izdzīvot globalizācijas laikmetā. Un tikai marģināli cilvēki ir spējīgi manus vārdus izsmiet.

   1. I saka: 12.01.2023 10:26 Skolnieciņš saka: 12.01.2023 15:27 Vienā komentārā tu mani apsaukā par psihiski slimo, bet otrā komentārā tu sāc valkāt manu segvārdu, lai mani marginalizētu. Vai zināji, ka Krievijas regurālās (valsts) armijas karavīriem un Krievijas algotņiem “Vagner” (algotņu algošana Krievijas Federācijā pašreiz ir aizliegt ar Krimināllikumu un šo likumu neviens nav atcēlis, bet “Vagner” eksistē, lai gan tam tā nevajadzētu būt, jo tas ir pretlikumīgi no Krievijas likumdošanas viedokļa) arī patīk maskoties? Šie kara noziedznieki, veicot savus kara noziegumus, ir iemanījušies valkāt Ukrainas karavīru formas tērpu. Pēc tam Krievijas mēdiji vienbalsīgi muld, ka ukraiņi paši sevi sit un ka kara nav, jo ir “specoperācija”. Vai neizskatās pazīstami? Tādi cilvēki kā tu māk citus cilvēkus tikai pazemot un apķengāt, un arī krāpties. Laikos, kad Padomju Krievija bija okupējusi Latviju, notika vel lielāki pigori, kas pārspēj tavu ākstīšanos. Bet sovoks tik un tā sabruka…

  1. Direktors saka: 12.01.2023 06:32 Cenzors atradies. Tu esi sovjetizēts krievs vai Kangars?

 3. Esmu šeit-svētā sprungulīša un kritaliņas vārdā!
  Zāģēt kokus ir labi-tie jāatstāj pūšanai un koka irbulīšu darināšanai! Lai slavēta svētā kritala!
  Tātad-daram tā, un visi svētie kritalas un irbulīši būs ar jums!
  Lūgsim kritalu, lai mūsu dzīve ir laimīga un priekpilna! Veiksim kritalas godāšanas rituālu savā privātajā mežiņā (rituālus vienmēr veic tikai un vienīgi savā privātīpašumā tālāk no ļaužu acīm). Rituāla vietu ir jāsagatavo jau iepriekš. Uztaisa vismaz vienu kvadrātmetru lielu grants placi uz kura novieto svētakmeni ziedojumiem. Der jebkurš plakans akmens. Ziedot kritalai var pašizceptu baltmaizes klaipu. Uz baltmaizes klaipa ar pirkstu zīmē irbulīti ar kritaliņu ar skujiņu. Un vēlāk skaita pagāniskās lūgšanas_Ak svētā kritala septiņas reizes.
  Ticēt kritalām ir labi!
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 12.01.2023 15:27 Izbeidz zagt manu segvārdu, tas ir pretīgi!

  2. Skolnieciņš saka: 12.01.2023 15:27 Izbeidz marginalizēt mani! Izbeidz zagt manu digitālo identitāti! Izbeidz ņirgāties un mēdīties!!!

 4. whoah this weblog is great i like studying your posts. Stay up the good work! You understand, a lot of individuals are searching round for this information, you could help them greatly.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *