Tukuma slimnīca – aktuāli: kovids beidzies, remonts – turpinās

Kovids beidzies, vakcinācijas apjoms arī samazinājies, taču, kā stāsta Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča, darba Tukuma slimnīcā mazāk nav kļuvis.

Pagājušajā nedēļā slimnīcā bijis ievietots viens pacients ar kovidu kā pamatdiagnozi, bet jau no pirmdienas, 23. maija, kovida nodaļa tiks slēgta. Tā kā darbinieki iet atvaļinājumā, būs iespēja šo nodaļu izremontēt: “Divu gadu laikā šajās telpās ir ārstēti kovida pacienti, un tagad ir nepieciešams telpas atsvaidzināt. Pirmajā kārtā plānojam nomainīt durvis un sakārtot gaiteni, bet otrajā – izremontēt palātas. Ja kovids rudenī atgrieztos, mēs tam būtu gatavi, tāpēc visus šos darbus plānojam izdarīt divu mēnešu laikā.” Vaicāta, kur remonta laikā tiks izvietoti terapeitiskā bloka pacienti, iestādes vadītāja atzina, ka būs nedaudz jāsarūmējas hronisko slimību pacientiem, taču, ja arī tur nepietiks vietas – tad arī ķirurģiskajiem un traumatoloģiskajiem pacientiem.

Bērnu nodaļa atsākusi darbu

Samazinoties kovida izplatībai, nu jau kādu laiku atvērta bērnu nodaļa. Dz. Rabkeviča stāstīja, ka nodaļā vidēji ir 5-7 bērni katru dienu. Arvien strādā dežūrējušie pediatri, līdz ar to šis pakalpojums tiek nodrošināts pilnā apjomā.

Vakcinācija – ik pēc trim nedēļām

Lai arī bija šķitis ka vakcinācijas process valstī ir apstājies, kā skaidroja slimnīcas galvenā māsa Inita Lazare, Tukuma slimnīca arvien nodrošina vakcināciju, lai tie cilvēki, kas ir saņēmuši vienu vakcīnu, varētu saņemt arī otru: “Mūsu vakcinācijas kabinets, kas atrodas rehabilitācijas nodaļā, strādā katru trešo otrdienu no 8.00 līdz 12.00, tikai iepriekš jāpiesakās manavakcina.lv vai uz vietas kabinetā, lai varētu laikus pasūtīt vakcīnas.  Pieprasījums pagaidām nav liels, tāpēc šāda kārtība noteikta līdz 6. septembrim.”

 

Vairāk lasāms otrdienas, 24. maija laikrakstā ŠEIT======>>>>>>>>>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *