Tukuma 2. vidusskolas «Kokmeistari» – uzvarētāji savā kategorijā.

Tukuma novada skolēnu uzņēmumiem – panākumi konkursā

Tikko kā aizvadītajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) tirgošanās pasākumā CITS BAZĀRS pasniegtas balvas  labākajiem jaunajiem uzņēmējiem. Pasākums norisinājās tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, kur ar pašu radītiem produktiem tirgojās 270 skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas un Somijas. Pasākumu organizē izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Bazāra ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai pircēji, bet arī 39 biznesa profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes, pasniedzot balvas 9 kategorijās.

Vienā no tām tika sumunāts arī Tukuma novada skolēnu uzņēmums. Proti, balvu no Patentu valdes kategorijā “Uz zināšanām balstīta SMU prece vai pakalpojums”  pamatskolu grupā saņēma  SMU “KOKMEISTARI” no Tukuma 2. vidusskolas, kas veido koka dizaina un interjera priekšmetus – svečturus, bļodas, gaļas dēlīšus un medus karotes.

 

Vēl tirdziņā piedalījās un augsti tika novērtēti – Tukuma novada «Spārni» ar uzņēmumu «RotātPrieks» –  mājokļa dekori dažādu svētku tematikā.   Tukuma 3. pamatskola un uzņēmums  «Divas», kas ražo dabīgus un ar mīlestību veidotus ķermeņa skrubjus un lūpu balzāmus (sāņēma arī uzņēmuma «Apollo Skypark» simpātiju balvu). Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas audzēkņu lolojums  «TaisuRadu», kas izgatavo atslēgu piekariņus/aksesuārus.

Ar visiem rezultātiem un dalībniekiem iespējams iepazīties ŠEIT======>>>>>>

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *