FOTO: Baiba Reinsone

Tukumā sāk «Pump Track» būvniecību

27. jūnijā notika pašvaldības preses konference, kurā pašvaldības vadītājs Gundars Važa un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde informēja par aktualitātēm novadā.

Pauzera pļavās uzsākta “Pump Track” jeb aktīvās atpūtas velotrases būvniecība, kam finansējumu 50 000 eiro apmērā piešķīris uzņēmums SIA «Stiga RM». Pagājušajā gadā tika rīkota iedzīvotāju aptauja, lai noskaidrotu, kādas atpūtas  iespējas Tukumā un novadā iedzīvotāji saviem bērniem vēlētos, un vislielāko atbalstu ieguva tieši šādas trases izveidošana Tukumā. Tukuma trase tiks veidota tā, lai bērni un jaunieši varētu droši apgūt līdzsvara pamatus un pēc tam jau ar pamatprasmēm doties uz skeitparku vai blakus esošo BMX trasi.

 

Vairāk par preses koncferencē runāto lasāms otrdienas, 28. jūnija laikrakstā ŠEIT=======>>>>>>>

Komentāri

 1. Baseinu Tukumā vajag..jau sen. Peldēt bērniem jāmācās,nevis lìdzsvaru, lai brauktu ar riteni. Cik daudz ir tie, kas trenējas tajās trasēs,bet peldēt ietu jebkurš.

  1. Jūra blakus, ezeri blakus peldies cik uziet.
   Bet cik cilvēki var atļauties peldbaseinu?

  2. Tajā trasē nav jātrenējas,tur var braukt jebkurš un kamēr nav sniega,kaut cauru gadu!

  3. Tieši tā , un nevis tikai peldēt , bet rūdīties jau no mazotnes ( zīdainīšiem peldēt prasme !! ) bez tam baseins lietojams visus 12 mēnešus un nav jādomā kā nokļūt līdz blakus novadu baseiniem…taču,taču tāpat skaidrs ka nekas nebūs pilsētas iedzīvotāji par to runā jau visu gadus kopš nodega Harmonija !!

 2. Un kas paredzēts šajā trasē ziemas sezonā, vai draņķīgā rudens sezonā????
  Tiešām Tukums sen grib jau peldēt kā agrāk jaunībā

 3. Ir labi,ka veido un dara ko pilsētas labā. Tāds mazs nieks, kā Tukums 2 Stacijas ielas iedzīvotāji ir muļķu lomā,jau četrus gadus mums sola izveidot bērnu rotaļu laukumu,bet budžetā naudas kā nav, tā nav. Projekts ir naudas nav ,pilsētas galvas mainās,mūsu bērni spēlējas uz ceļa. Neredzu jēgu rotaļu laukumam pie dz.stacijas Tukums 1.

 4. Kuldīgas saplākšņu uzņemumā kur saimnieko STIGA RM saimnieks,tiek apkrāpti cilvēki ar algām,sola vairāk samaksā mazāk uz viņa rēķina gan jau šo projektu būve!Uz cita nelaimi laimi neuzcelsi!

 5. Kārtējais veidojums…..
  Būtu vispār interesanti lai NTZ apsekotu ,nu tādu smuku statistiku kā tiek noslogoti visi šie Tukuma laukumi – kādās stundās cik cilvēku, kādi vecumi utt.utt.
  Jo esmu 100% pārliecināts lielākā daļa šie laukumi ap17** jau ir zem atslēgas, līdz ar to skaidrs ,lietošana skolniekiem, jauki taču vēl ir cita iedzīvotāju daļa, mazie bērniņi no dzimš.līdz skolas vecumam, darba spējīgie un seniori.Kā par šīm kategorijām tiek domāts, baseins jau sākts celt ? :):)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *