Tukumā pie 3. pamatskolas pacelts Zaļais karogs/foto un video/

«Eko skola ir manas mājas…». Saucot šos vārdus, šorīt, 15. septembrī Tukuma 3. pamatskolas saime uzgavilēja jau ceturtajam Zaļajam karogam, kas arī šajā mācību gadā rotās skolu un vēstīs, ka te tiek domāts par to, kā saudzēt vidi, šķirojot atkritumus, izmantojot mazāk resursu un lietojot nevis vienreiz, bet daudzkārt lietojamas lietas. Šoreiz klāt nācis jauns darbības virziens – atkārtoti izmantot apģērbu.

Sarīkojumā skolotāja Laila Matīsa iepazīstināja ar jauno ekopadomi, kurā darbosies skolēni jeb vēstneši: prezidente Madara Marta Drūnese, Annika Mežapuķe, Katrīna Drūnese, Artūrs Volodkēvičs un Elizabete Pļaviņa.

Apliecinot savu apņēmību ne tikai vārdos, bet arī darbos, kā skolēni, tā skolotāji devās uz stadionu izbraukt ar velosipēdiem, bet pārējie šo pašu maršrutu pievārēja skrienot.

Vēl, kā atzina direktores vietniece Egija Tīse, skola ir apņēmusies, kopīgā aktivitātē aicinot iesaistīties arī citas novada mācību iestādes, savākt piena «Lāsēns» iepakojumus, kurus Latvijā nepārstrādā, taču – ja izdotos savākt ļoti lielu daudzumu, iespējams, pārstrādes iespējas atrastos. Turklāt arī šajā skolā izlietotā piena paciņu skaits nav mazs – mācību gada laikā tie ir 12 000…

 

 

Komentāri

 1. Varbut ka sarokojumu varerja noslegt ar kaut ko loti garsigu….zalas partikas degustaciju…varbut ka skolnieki buus staavaa sajusmaa par sisenu cipsiem un taarpu proteina keksiem…zalajam karogam par godu..

 2. Piedodiet..bet es vel esmu dziiva un neesmu nonakusi ellee kur velni greciniekus baros ar tarpiem un insektiem…tie noteikti bus tie kuri tadu partiku izgudro un piedavaa cilvecei.es dzivoju uz zemes un esmu cilveks un gribu est cilveku partiku..un tie noteikti nav he tarpi ne siseni.lai cik zals nebutu karogs.cik zinu ka tos uzturaa lieto putni un pertiki…..bet varbut ka tuvohas peertiku eera..brr…

  1. Ak saki, gribi cilvēku pārtiku, bet nezin kāpēc pēc tevis gaisā uzvirmoja urālu pelmeņu un urālu sausās atejas šķebinošais smārds.

   1. Vai dienin ja jau tu to tik labi zini un esi saelpojies muzaluus.tad noteikti esi no uraliem..a ko tu te dari jefin ko.. ej un sedi savaa sausajaa atejaa un kakaa zalu…bet es gribu est cilveku partiku un nokartoties modernas labiericibas twlev sjaidrs cukca

    1. Un ja tu uralu utainais man skolniecei vari atlauties sadus komentarus rakstit ..tad tu vel esi galigi heizglitots bauris..fui.nomozgaa savu smirdigo mutiti..bet pakalju netiri ar zalu lapu. pirkstu vai avizi bet tualetes papiru…vai zini .kuraa gadsimtaa mes dzivojam.koo..un kuaa taisas mus visus atgriezt..

      1. Utainaisi tev tas ir izzdevies ar pirmo komentu un ar to arii apsveicu…un davanai nosutu tuaates papira rulliti…jo tev tas hepatik turpini pakalju slaucit ar pirkstu…no tevis ozz..pec zalaa…nu tad dzivo ari zali.

 3. Es par algotiem smerdeliem nekad nesumejos es par viniem pasmejos…un arii par tevi…ar labu nakti utainiiti…un netraucee.vairs nani skolnieciiti

 4. Vai taa ir taisniba ka svetbirzii viens utainais dievturis no uraliem ir uzkritis un uzduries uz mieta buroties pie svecem…ceru ka tas heesi tu…

   1. Fui.vins ar saviem duevturiem piesmako visu internentu.j..un visiem uzbazas..vinam nav pilns rublis

    1. Skolniece saka: 17.09.2023 20:01 Pilns rublis nav tiem cilvēkiem, kuri zog manu segvārdu, rašisma – krievu tautas fašisma – sludināšanas vārdā. Man riebjas cilvēki, kuri manu vārdu izmanto prokremlisku komentāru rakstīšanai.
     Bet ja tev nepatīk dievturība, tad nelasi.

    2. Skolniece saka: 17.09.2023 20:01 Rubļi ir tikai fašistiskajā krievijā. Latvija nav krievija, te rubļu nav.

  1. Skolotaja saka: 17.09.2023 20:33 Ja tu vardarbību uzskati par audzināšu, tad tu esi mentāli slims cilvēks.

   1. Nu re skolniecins hekur nav pazudis..bet drukaa zem nika skolis…tu esi mentaliti slims un rupjss utainitis.

    1. Secinajums saka: 18.09.2023 04:24 Tu pats par sevi raksti. Es svešus segvārdus nekad nezogu. Un utains krievs es neesmu, jo rašismu es nesludinu.

 5. Nabaga yandex tulkotājs, pat tas vairs nespēj korekti notulkot vateņu murgojumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *