Tukuma pašvaldība līdz 8. septembrim aicina iesniegt vētras postījumu pieteikumus 

Pēc 7. augustā notikušās vētras, kuras rezultātā bojātas mājsaimniecības un daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, iedzīvotāji tika mudināti vērsties pašvaldībā, lai saņemtu vienreizēju pabalstu dzīvojamās telpas vai dzīvojamās mājas remontam. Ņemot vērā, ka pašvaldībai par izmaksātajiem pabalstiem jāiesniedz dati un pamatojuma dokumenti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai valsts līdzfinansējuma saņemšanai, tiek noteikts, ka iesniegumi tiek pieņemti līdz 8. septembrim (ieskaitot).

Iesniegumi, kas par vētras postījumiem tiks saņemti pēc 8. septembra izskatāmi Tukuma novada domes 2021. gada 29. decembra saistošo noteikumu Nr. 45 “Par kārtību, kādā Tukuma novada pašvaldība sniedz palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā” 47. punktā noteiktā kārtībā. Tas ir lēmumu par pabalsta apmēru un tā piešķiršanas kārtību katrā konkrētajā gadījumā pieņem domes deputāti.

Atgādinām, ka Tukuma novada pašvaldība ir atvērusi ziedojuma kontu, no kura par saziedotajiem līdzekļiem tiks pirkti materiāli un novirzīti vētrā cietušajiem mājokļiem. Konta numurs: LV63HABA0551019072866, maksājuma mērķī lūgums norādīt «Dabas stihijā cietušajiem».

Tāpat ikviens labas gribas cilvēks, novada patriots un arī mūzikas cienītājs 23. augustā tiek aicināts uz Jaunpils pili, kur notiks sirsnīgs labdarības koncerts ar mērķi vākt ziedojumus vētras seku likvidēšanai – pasākumu vadīs Baiba Sipeniece. Koncertā piedalīsies: Dagamba, Daumants Kaniņš, Olga Rajecka, Igo Fomins, Normunds Rutulis, Ieva Akuratere, Alvis Hermanis u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *