Tukuma deju skola «Demo» piedāvā atkārtoti skatīt miniatūru deju izrādi «STĀSTI»

Nākamnedēļ, 20. oktobrī, Tukuma pilsētas Kultūras namā, norisināsies Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas «DEMO» trīs miniatūru stāsti.

Vieglums un vienkāršība raksturo šo stāstu salikumu. Skatītājiem būs iespēja redzēt ne tikai iepriekšējā mācību gadā veidotās sacensību horeogrāfijas, bet arī tās, kas tieši šim notikumam. Ar humoru un nelielu ironiju stāstīsim trīs īpašus deju stāstus, kas ļaus piedzīvot neaizmirstamas emocijas caur mīlestības un kustības pieskārienu dejā.

 

Dejas izrādes stāsti:

BRĪNUMAINĀS KEDAS

Kas tas?! Tās ir kedas! Šajā stāstā uz ielas nejauši atrastas kedas pēkšņi sāk darīt brīnumu lietas, neizskaidrojamā veidā piepildot visas mūsu vēlēšanās un mēs nonākam īstā pasakā. Tici vai netici, bet skaidrs ir viens – brīnumi notiek ik uz soļa, tāpēc esi vērīgs!

 

VAI VIEGLI BŪT JAUNAM?

Mēs visi reiz nonākam dzīves posmā, ko sauc par pusaudzību. Tas ir laiks, kas bieži mūsu vecākiem šķiet neizsakāmi grūts. Tikpat grūts tas ir arī pašam pusaudzim, jo tieši šajā īsajā laika nogrieznī tik daudz cīņu jāizcīna. Šis stāsts ir par mūsu pusaudžu ikdienu – identitātes meklējumi, paaudžu konflikti, attiecības ar vienaudžiem, tehnoloģijas, skola, iela, sabiedrība … un mūžīgais jautājums “Kāpēc jūs mani nesaprotiet?!”

 

VISS PAR MĪLESTĪBU

“Tad apstājas laiks, un tā bija mīlestība. Jo tikai mīlestības priekšā tas apstājas. Tad apstājas laiks, un tā bija mīlestība. ” / I. Ziedonis /

Kas ir mīlestība? Skaidrs, ka tā ir ikvienā no mums un tās lielums nav izmērāms. Skaidrs, ka tā ir vienmēr klātesoša, mainīga, transformējoša, jo, tāpat kā kustība, savā būtībā ‘mīlestība’ ir darbības vārds. Šis ir mūsu mīlestības stāsts, jo ikvienā no mums tās ir tik neizmērojami daudz.

 

Visa aktuālā informācija: https://fb.me/e/3TnkYkK1L

Biļetes iegādājamas: Tukuma pilsētas Kultūras nama kasē

Komentāri

  1. Vardu sakot..reiz bija….kedas..reiz bijam jauni..un reiz bija milestiba..vai nav jauki to atcereties ..ka kaut jas reiz bija ko verts ir atcereties…un vel vai viegli but vecam. Par to neviens negrib domat..kad klusu pavisam veca tad pateiksu…bet kautkaa es to negaidu..gribas vel stadit un set un janu nakti negulet..ogot un skaistus sapnus lolot…un uzdejot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *