«Stiga RM» iegādājas «Strabag» biroja ēku un veidos dzīvokļus darbiniekiem

“Stiga RM”, viens no Latvijas vadošajiem koksnes nozares uzņēmumiem, parakstīja līgumu par uzņēmuma “Strabag” biroja ēkas un blakus esošo darbnīcu iegādi. Plānotās rekonstrukcijas laikā ēkā tiks izveidoti 12 labiekārtoti dzīvokļi “Stiga RM” darbiniekiem un viņu ģimenēm, savukārt darbnīcās tiks iekārtots mežizstrādes tehnikas remonta parks, jauniegūto objektu padarot par daudzfunkcionālu vidi un turpinot strauju uzņēmuma attīstību.

Topošās dzīvojamās mājas teritorija, ar kopējo platību 1816 m2, atrodas ērtā vietā – Milzkalnē, Smārdes pagastā, Šlokenbeka 5. Šogad ēkā plānots uzsākt kapitāla remontu, lai jau nākamā gada pavasarī piedāvātu “Stiga RM” darbiniekiem ar ģimenēm pārvākties labiekārtotajos dzīvokļos ērtā vietā – nokļūstamā attālumā līdz metālapstrādes rūpnīcai Tukuma pievārtē un “Stiga RM” centrālajam birojam Tukumā.

 

Savukārt darbnīcās tiks iekārtots mežizstrādes tehnikas remonta parks, kas pašlaik atrodas metālapstrādes rūpnīcas teritorijā. Jauniegūtā teritorija ir labi apsaimniekota, plaša un viegli pielāgojama visām uzņēmuma tuvāko gadu vajadzībām. Ar šo pirkumu uzņēmums veicina straujāku mežizstrādes tehnikas remonta parka attīstību, palielina metālapstrādes rūpnīcas ražošanas jaudu, kā arī attīsta vietējo darba tirgu, kas būtiski paātrina kopējo grupas attīstību par vairākiem gadiem.

 

“Domājot par darbinieku labklājību, mēs esam izsludinājuši nekustamo īpašumu programmu “Stiga RM” darbiniekiem, kuras mērķis ir attīstīt dzīvojamo ēku fondu Tukuma un Kuldīgas novadā, veicināt motivējošu darba vidi un turpināt uzņēmuma attīstību. Mēs augsti novērtējam darbinieku labsajūtu, tāpēc mums ir būtiski veikt šādas investīcijas, nodrošinot ērtus, modernus un pieejamus darba apstākļus,” uzsver “Stiga RM” valdes priekšsēdētājs Andris Ramoliņš.

 

Šis ir jau otrs dzīvojamās mājas attīstības projekts, ko uzņēmums plāno īstenot. Kā ziņots, šogad plānota piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas būvniecība Kuldīgā ar kopējo platību 4800 m2, nākamgad nodrošinot “Stiga RM” darbiniekiem un viņu ģimenēm 65 jaunus dzīvokļus un labiekārtotu vidi dzīvei.

 

Abu projektu mērķis ir piedāvāt jau esošajiem darbiniekiem un jaunajiem speciālistiem, kuri vēlēsies strādāt “Stiga RM” jebkurā no sev interesējošajām jomām, piemēram, kokrūpniecībā, meža apsaimniekošanā vai metālpstrādē, iespēju saņemt īres dzīvokli ar izpirkuma tiesībām jeb tiesības izmantot dzīvokli, pakāpeniski to izpērkot savā īpašumā.

 

Komentāri

 1. Ļoti negodīgā firma,tad jau nav brīnums, ka var atļauties daudz
  . Nekad vairs ar viņiem nesadarbotos

  1. Piekrītu par negodīgumu. Medijos plātās kādus tūkstošus un miljonus tērē. Bet dabā darbiniekiem ir kapeikas un sadarboties ar šitiem faķīriem ir grūti.

   1. Ko muldat-algas tur labas,vai varbūt domājat ka par neko nedarīšanu jums maksās lielu algu

 2. Kaadus murgus dzenat,kaadas kapeikas, kaada negodiiga firma. Šitie skaudiigie cilveeki paši dziivee neko nav sasnieguši tik pa citiem maak gudri mūldeet!Stigaa algas lielākās kokapstradee un viss tur ir ok!!!

 3. Kas strādā, tas saņem labu algu.
  Slaistiem neviena darba vieta nav laba, tie te arī smako komentāros.

 4. Šeit pietrūkst tikai lumpeņproletārieša Skolniekzeļļa izmisīgā kviekšana par to kāpēc labs strādnieks saņem lielāku algu par slinku strādnieku un kāpēc A.Ramoliņam tik liela alga.

  1. Skolnieciņš saka: 30.08.2023 18:26 Neraksti manā vārdā. Neizliecies par mani.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *