Starptautiskā Mūzikas diena atzīmēta arī Tukumā

2.oktobra pēcpusdienā Tukuma Mūzikas skolā svinējām Starptautisko mūzikas dienu! To iesākām ar kopīgi dziedātu mūsu izcilā komponista Pētera Butāna sacerēto himnu skolai “Mūzika”. Iepazīstinājām klausītājus ar Pētera Butāna daiļradi un viņa atstāto mūzikas mantojumu. Lepojamies, ka grandiozo vokāli simfonisko darbu, izcilu pūtēju orķestra, kora un daudzu citu opusu Lielais Meistars komponists Pēteris Butāns strādājis mūsu skolā!

Sekoja mūsu audzēkņu pašu sacerēto skaņdarbu parāde “Opus-1” koncerts, kurā savus sacerējumus spēlēja Magdalēna Marta Dubrovska, Alise Rutkovska, Artūrs Bitenieks, Markuss Priede, Ieva Vīksne, Anna Vilka, Elīna Lenora Medne, Terēze Josta, Made Guļāne. Ar jaunu Ināras Vičmanes dziesmu “Paldies” uzstājās vokālais ansamblis “Kreksis”. Pateicība skolotājām Inārai Vičmanei un Velgai Žvirblei par audzēkņu rosināšanu rakstīt kompozīcijas!

Mūsu pasākumu “Opus-1” kuplināja trīs mūsējie absolventi – Kristiāna Millere, Edīte Štrausa un Rihards Jakuško, pastāstot par savām mūzikas gaitām un uzstājoties ar savām lieliskajām kompozīcijām! Uzzinājām, kā viņi sākuši sacerēt mūziku, kā uzdrošinājušies atskaņot klausītājiem sarakstīto. Arī viņiem ir bijuši šaubu brīži, sevis pārvarēšanas grūtības, bet apbrīnojami, cik viņi ir mērķtiecīgi un vēlas daudz sasniegt.

Priecājamies par Kristiānas, Edītes un Riharda panākumiem, par koncertiem, darbu ierakstu studijā, videoklipiem un vēlam veiksmi iecerēto albumu tapšanā!  Izrādās, ka tik daudz jau ir sasniegts!

 

 

 

Komentāri

 1. Ja muzika panem tevi sava varaa..ta tevi vairs nekad neatlaidis..ta pieder tev..vinai piederi tu uz muziem..un tu to davasi citiem kura pa smalkam sajutu stigam nonaks lidz tavai dveselei..lai to piepilditu.ar emocijam ar sajutam izjutot puepildijumu.jo ta nemil tuksumu…malaci jaunie muziki kas uzdrosinas sevi pieradit sada skaistaa muuzikas pasakumaa .paldies.

 2. Man loti patik myzika vislabak man patik castuski un zeku blatnije dziesmi tie man aiziet dusas pasiem dzilymiem tāpat kā vodka.

 3. Man visskaistakaa muzika ir liela izjata pakalja ar triperainu pimpi pukakalja un merkaka ekjstazes kliedzieniem…

  1. Skolniecins saka: 08.10.2023 01:35 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi mentāli slims segvārdu zaglis. Slims uz galvu. Ej pie daktera…

 4. Es ar kovidfasistiem dziedu plikpaurainaa pianista pavadibaa. Dzeru sampanieti un priecajos par katru nopoteeto cilveku.kad sanemu sorosa izmaksato algu aiz priekiem sadzeros un pietaisu pamperus.. par sedesanu zem komentiem ar savu propogandu rupjibam apmelojumiem..jo tada ir mana mentalitate… joskes daba..

  1. Skolniecins saka: 08.10.2023 01:47 Sars-CoV-2 pandēmija bija visā pasaulē, ne tikai Latvijā. Par antivakceri var būt jebkurš muļķis ar 9. klašu izglītību. Lai būtu par virusologu, vajag pabeigt vismaz maģistratūru. Bet. Tu esi kaitnieks un idejisks antivakceris.

  2. Skolniecins saka: 08.10.2023 01:47 Mārcis Jencītis ir sektas Kristus Pasaulei dibinātājs (Sigulda). Viņš kovid pandēmijas laikā maldināja cilvēkus un aicināja cilvēkus nevakcinēties. Daļa viņa draudzes apmira no kovida. Kur palika šo cilvēku īpašumi? Varbūt Mārča Jencīša kabatās? Un, jā. Antivakceru nāves ir uz viņa sirdsapziņas, taču tas viņam netraucē darbā deputātos. Saucās kristietis… Mācītājs… Aitu gans…

 5. Kads gudrinieks teica lai noindetu parazitus nemaz nav vajadziga i mediciniskaa izglitibs labak palasi cik miljonu jau mirusi tiesi pec vakcinas cik sakjroploti ar smagam blaknem..tadu netrukst pat musu pazinu viduu…kapec tad musu valdiba daziem izmakasa kompensacihas..kas ta par vakcinu ar tadam bkaknem..vari necenstues mulku vairs nav…floridaa tas ir aizluegtas jo uzsjata par biologiskiem ierociem.neauzmirsti ka ir daudz info.un katram pasam jauzdara secinajumi..es seit neatridis lai stridetos.un rakstitu par covidu.es konenteju par citam lietam….ja tevi interesee covids ipalasi mainamoasauli tekegram..interesanta lasamviela.vairak mani netraucee..es tak tevi netrauceju un tev neuzbazos..to tu dari man.

  1. Leduspuke saka: 08.10.2023 07:09 Kur tu informāciju ņem? Nejau no Sropus, ScienceDirect, SpringerLink, ResearcheGate zinātnisko žurnālu tiešsaistes bibliotēkām (repozitorījiem). Bet šausmu stāstus stāsta arī ņikita mihalkovs raidījumā “bjesagon” tv kanālā spas. Mūldēt var jekurš un jebko. Bet zinātnē tā tās lietas nenotiek. Antivakceri nav normāli. Cik cilvēku bez vakcīnām nomira no poliomielīta un melnajām bakām pirms vakcīnu izgudrošanas? Esi par to domājis/domājusi???

 6. Noveroju ka tavaa vietaa biezi raksta citi ari la.lv….tas nozimee ka tu neproti rakstit..vai raksti dumibas…vai vienkarsi esi visiem apnicis un nevienam nepatic..skolniecin luec visus mieraa esi pueklajigs ja esi uzglitots..un nesedi zem konentuem..tad tavu segvardu neviens nenerros

  1. Leduspuke saka: 08.10.2023 07:19 Vispār es nerakstu bieži, citu dienu nerakstu nemaz, citu dienu rakstu divas vai trīs reizes. LU ir moduļu sistēma 3. kursā. Tas nozīmē, brīvdienu un darbadienu attiecība ir mainīga. Bet La.LV un tv3.LV mans vārds dzīvo savu dzīvi, to zog kremļa 5. kolonna saviem mērķiem, respektīvi, lai gānītos internetā.

  2. Leduspuke saka: 08.10.2023 07:19 Saki, lūdzu. Kur es neesmu pieklājīgs? Es varu policijai parādīt savu telefonu un sava interneta pārlūka vēsturi. Un tad varēs pārbaudīt, kur es neesmu pieklājīgs? Par segvārdu zagļiem man nav jānes atbildība. Tas ir līdzīgi, ja tev kāds uztaisa viltus profilus soctīklos. Vispār super.

 7. Skolniecin..neviens tev neliedz rakstit..rajksti savus komentarus bet negani citus kuri nav ar tevi vienas domas..cilvekuem vienmer bus atskitigi vuedokli..es savus nevienam neuzspiezu…es paslaik komentejy tijai ntz..sorit yzrakstiju savu viedokli la.lv horoskopos…es citur nekomenteju jo mani si infirmacija un briesmu stasti nomac un neinteresee..es nevienam neuzbazos un censos komentet tijai pozitivus rakstus par makslu dabu un sadzives lietam…raksti gan jau tev ari radisies savi domubiedri.protams es ta nebusu un ar to samierinies…

  1. Tātad tu attaisno svešas digitālās identitātes zagšanu? Un tu vaino to, kura digitālo identitāti zog, nevis to kurš diendienā zog svešas digitālās identitātes.

   1. Es neattausnoju nevienu..ari tavus apvainojumus pret mani…liec ludzu mani mieraa..ir tik daudz rakstu un portalu kur izpausties…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *