Sarunu vada Jānis Ķīnasts

Šodien Tukumā diskutē par pilsētas attīstību. Vēl var pievienoties

Tukuma novada pašvaldības zālē šodien, 9. novembrī, visas dienas garumā notiek saruna un darbošanās par tēmu «Vietrade+Jaunais Bauhaus+Tukums». Interesenti vēl var pievienoties.

Pasākuma programmā:

 • 11.00 PAGĀTNES CĒLOŅSAKARĪBU KARTĒŠANA. Fasilitēta koprades sesija.
 • 11.30 Dienvidus uzkodu pauze.
 • 12.30 VIETRADES FILOZOFISKĀ PERSPEKTĪVA. Lekcija + QA.
 • 13.30 NĀKOTNES VAJADZĪBU KARTĒŠANA. Fasilitēta koprades sesija.
 • 14.00 Pēcpusdienas pauze.
 • 14.30 VIETRDES DIZAINA PERSPEKTĪVA. Lekcija + QA.
 • 15.30 TAGADNES RĪCĪBU KARTĒŠANA. Fasilitēta koprades sesija.
 • 16.00 VIENOŠANĀS UN KARTES PARAKSTĪŠANA.
 • 16.30 Tīklošanās.

Komentāri

 1. Tukumā ar plānošanu viss notiek pēc principa ”kaut kur kaut ko ieķēzīsim, jo haotiskāk, jo labāk”.
  Vislielākais ūnikums Tukumā ir sporta būves, varai pietuvināto celtā un pilsētai iesmērētā ledushalle pilsētas centrā, futbola laukums un BMX pie parka, stadions LLT, šautuve bijušajā DOSAAF.
  Un tā visās jomās, jaunākais brīnum ir, ka Mūzikas skolai gribēja iesmērēt Spartaka ielas sākumskolas māju bez jebkādas teritorijas un ar komunikācijām avārijas stāvoklī.

  Lai arī neesmu sazvērestības teoriju piekritējs, bet jāsāk domāt, ka tā komunistu māja, kur vara atrodas, uz tur esošo smadzenēm iedarbojas graujoši. Ceru, ka to uztvērāt kā melno humoru.

  1. Tiešām traki! Daudzās vēl mazākās pilsētās ir modernas mūzikas skolas-koncertzāles, baseini ar SPA… Kas notiek Tukumā??? Sūnu ciems ar vēsturisko centru, kur daudz nesakptu īpašumu ar baltajiem plastmasas logiem, nekrāsotu fasādi, nesakoptiem pagalmiem…

 2. Šī gadsimta sērga pieņemas spēkā, ir vienas un tās pašas runas, reformas, vīzijas, hakatoni un vēl čupa nenosauktu darbību imitācijas, kā praktiskais pienesums ir jaunas, siltas “darbavietas” un tabulu rindas ekrānā.

 3. Šodien mums-īstajiem patriotiem ir liela diena!
  Saeimas vairākums šodien galīgajā lasījumā pieņēma tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres (JV) virzīto likumprojektu pakotni, ar kuru Latvijā no 2024.gada vidus paredzēts ieviest jaunu tiesību institūtu – partnerību, kas būs arī veids, kā savas attiecības legalizēt un juridiski sakārtot viena dzimuma pāriem.
  Beidzot eiropas vērtības sākam redzēt dabā! Slava!

  1. Skolnieciņš saka: 09.11.2023 17:25 Es partnerattiecību likumu atbalstu. Tomēr tev nav tiesību lietot manu, ar kuru es te komentēju un izlikties par mani.

 4. Mīļo stundiņ,kas par pasākuma programmu!
  Vēl tik pietrūka “Lidoja viens ķieģelis + Tukums + otrs ķieģelis arī pa kreisi”

  1. Varēji atnākt klātienē ar savu mikrofonu un malā noliktām skandām, un pateikt sejā it visu, ko domā. Es tā darītu, pat ja mani uzskatītu par jukušu.
   Ierēdņiem nepatīk patiesību dzirdēt sejā.

   1. Zane saka: 10.11.2023 10:24 Man nav jāatbild par segvārdu zagļiem. Labi, ka TAP portālā nevienu cilvēku nevar marginalizēt.

    1. gribi agt manu identitāti? Tu dabūsi pa sejas mīkstajiem audiem, zagli, vai tiksi iesūdzēts !!!! Mans brālis ir advokāts, viņš visu zin !

 5. Tukumā viss ir galīgajā pakaļā, kāds vēl – + – ?
  Kārtējā ievēlētā vara visu sadirš

 6. Bomžu mekā viss kārtībā, sēž pie mego vikala uz soliņa pusi dienas un dzer visu priekšā odierus, un nekaunīgi prasa naudu visiem. Bērni to noskatās, poliči neko atkal neredz, odierus veikalā tirgo uz nebēdu, tākā viss forši.

 7. Skolniekzelli, pats teici, ka esi Latvijas otras puses, tad kāda tev daļa par Tukuma attīstības plāniem un laid savu smaku,
  Ja esi no Latvijas otras puses, tad nevaru iedomāties tev labāku vietu par Sedu- īstu proletāriešu pērli.

  1. 2023 saka: 10.11.2023 10:39 Man nav jāatbild par segvārdu zagļiem. Un viss. Bet ja tu uz mani rej, tad tu esi slims.

   1. Kurš tad visu laiku atbild viltvāržiem?
    Kas tad tev lika atbildēt uz viltvārdi 09.11.2023 17:25 ?
    Ar pašapziņu apveltīts cilvēks nenolaižas tik zemu, ka atbild viltvāržiem.

 8. Tā nemaz nav, pamazām Tukumiņš paliek sakartotaks! Tik, lieliem mērkiem, aiziet daudz naudas!? Vai visa nokļūst mērkim? Un, intr, vai pie poliklīnikas stavlaukuma, sasirgušie arī varēs nolikt auto? Vai kaimiņu parkingā, tomēr@?

  1. Sakoptāks ar stāvlaukumiem pie Lidl, Jysk, poliklīnikas? Nu nav tik daudz to pleķu vajadzīgs! Sakārtot tā, lai neliek sodus pie Rimi, ja nepaspēj piereģistrēt auto, pagarināt laiku un būs ok! Lai ir priekš cilvēkiem tie laukumi, nevis, lai sodītu, ja nedaudz pārsniedz laiku!

 9. Kad būs normāls apgaismojums Tukums2 stacijā uz ielas pie mājām nŕ26 un nr28,tumsā acis var izbakstīt

  1. Meklē sev draudziņu pidrilu apslēptajām fantāzijām?
   Ir vai nav viņš no Tukuma, ko tik neizdarīsi kaislīgas mīlestības vārdā, aizskriesi ne tikai uz Tukuma otru malu, bet arī uz pasaules otru pusi.
   Tā ka, uz priekšu pidrilu draudzene Ser.geja!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *