SIA «Strabag» paziņo par likvidāciju

9. maijā «Lursoft» datu bāzē ievietots paziņojums, ka jau 27. aprīlī pieņemts lēmums uzņēmumu likvidēt un par SIA «Strabag» vienīgo amatpersonu – likvidatoru – kļuvusi līdzšinēja valdes locekle Vaiva Ropāja.

Kā to nosaka Komerclikums, likvidatoram ir visas valdes un padomes tiesības un pienākumi. Tas piedzen parādus, pārdod sabiedrības mantu un apmierina kreditoru prasījumus. Likvidators drīkst slēgt tikai tos darījumus, kuri nepieciešami sabiedrības likvidācijai. Ja likvidācijas gaitā atklājas, ka likvidējamās sabiedrības mantas nepietiek, lai apmierinātu visus pamatotos kreditoru prasījumus, likvidatoram ir pienākums iesniegt maksātnespējas pieteikumu. Vēl likums paredz, ka iestāde savā tīmekļvietnē publicē paziņojumu par sabiedrības darbības izbeigšanu un likvidācijas uzsākšanu un šajā pat dienā nosūta paziņojumu par likvidācijas uzsākšanu visiem zināmajiem sabiedrības kreditoriem. Vēl šodien šāds paziņojums nebija sniegts.

Ar V. Ropāju sazinājāmies jau iepriekš, taču viņa skaidroja, ka nav pilnvarota sniegt informāciju. (Par to vairāk lasiet 9. maija laikrakstā.)

Komentāri

 1. Jautājums- kas notiks ar Strabag (ne)darbu kvalitātes garantījām ? Remontēs brāķi citi un maksās otreiz??

 2. jauns kantoris būs vietā ātri, no iekšienes paši noveda tik tālu, priekšgalā būs E. , A., un varbūt arī V.

  1. Atradušies gudreniekiNu tas tak nebus, Latviets, ja savu žulti neizgazis par citu galvu.. Strabag bij labakais ceļu buves uzņemums, par to naw šaubu. Un tiešam žel

 3. Vai tad bez ” valsts” atbalsta tā strādat varēja? Roka rocinu mazgā? Ko par 50%var būvēt,?

 4. Interesanti, ka šeit Latvijā STRABAG vairs nebūs kaut gan citās valstīs lielā firma strādās uz nebēdu. Žēl!!! Kad Šlokenbeka bija tad sūdzības nebija.

 5. Labi darbinieki vienmēr darbu atradīs, nav ko raudāt un dramatizēt. Būvniecībā ir darba roku deficīts. Saņems atlaišanas pabalstus un varēs vasarā kādu brīdi atpūsties.

   1. Stulba saka: 13.05.2023 10:36 Apsveicu! Tu diskutē ar kremļa trolli un segvārdu zagli.

  1. Skolnieciņš saka: 12.05.2023 12:00 Krievu ulras šausmīgi zog. Vai zināji, ka krievvalodīgie antifašisti arī ir fašisti (-anti izomērs) jeb rašisti? Vislielākie mūsdienu antisemīti ir 9. maija svinētāji jeb pobjedobjesijas apsēstie. Liec mierā ebrejus, kremļa tizleni. Un nezodz manu segvārdu, krievu urla. Vācies uz rusņu, krievu badmira!

   1. Skolnieciņš saka:13.05.2023 20:15
    ebrejeļu meslumute atkal rej uz krieviem, kurinot naidu un pūloties novirzīt mūsu Latviešu domas no šiem utainajiem žīdfašisteļu smirdeļiem, dazādiem rotšildmēsliem, kas 30 gadu laikā ir izraisījuši Latvijā faktiski genocīdu…kāda netīra žurka tevi kibuca atejā izspieda no dibengala, psihiski slimā šļauka?

    1. Skolnieciņš saka: 14.05.2023 21:34 Tiešām krievu badmira. Pauž antisemītismu kā krievnacists un gāna Latviju.

 6. jā, žīdfašisteļu urlas Latviju izzaguši jau par 81, 4 miljardiem eiro, tāpēc jau dažadus salašņas sorosus un rotšildeļus kāršot …

  1. Skolnieciņš saka: 14.05.2023 21:35 Kremlin, neraksti manā vārdā! Ebreju tauta nekad nav okupējusi Latviju, tā vienmēr ir bijusi minoritāte. Tomēr krievija un tās krievi okupēja Latviju uz 50 gadiem ar visām izrietošajām, nelabvēlīgajām sekām.

  1. Bet ntz.lv neko nedara, lai nepieļautu segvārdu zagšanu un kremļa troļļu darbību. Mani marginalizē, bet žurnālistēm ir smiekli, laikam ja pašām kāds sūdus sataisītu, tad sāktu domāt.

 7. Visiem provokatoriem un citādu uzskatu nīdējiem mans segvārds kā magnēts,ko man darīt?Skolnieciņš@bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 15.05.2023 23:02 Tu esi kremļa balamute. Kremļa troļļi no prigožina troļļu fermas nekad savu isto vārdu jelieto, bet zog svešus segvārdus, lai uzgāztu citiem cilvēkiem atbildību par savu noziedzīgo rīcību. Tu mani marginalizē, jo es esmu pagāns. Tu sludini antisemītismu no mana vārda, kas ir Krimināllikuma pants.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *