Sēmes un Zentenes pagasta pārvaldei – jauns vadītājs

Šodien, 30. martā, Tukuma novada domes sēdē tiek apstiprināts Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītājs. Šajā amatā, nomainot līdzšinējo vadītāju Silvija Rabkēviču, stāsies Māris Valdmanis.

Komentāri

 1. Kā tieši Rabkēviča vienas dienas laikā nodos 20 gados sastrādātās lietas santehniķim Valdermanim, pieņemot, ka konkurss uz amatu bijis godīgs, komisija nekorumpēta un neviens līdz šodienai nezināja par jauno vadoni.

  1. Tukuma novada FB lapā info:
   Šodien, 30. martā, Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi par Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāju apstiprināja Māri Valdmani.
   Konkurss uz Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja amatu tika izsludināts šī gada 17. februārī. No septiņiem pretendentiem izvērtēšanas komisija kā atbilstošāko pārvaldes vadītāja amatam izvirzīja Māri Valdmani.
   Māris ir studējis uzņēmējdarbību un ieguvis bakalaura grādu ekonomikā ar specializāciju tiesību zinātnē.
   Līdzšinējā Māra darba pieredze ir saistīta ar uzņēmuma resursu plānošanu un analīzi, bet kopš pagājušā gada viņš strādājis Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldē par saimniecības vadītāju un nepieciešamības gadījumos arī aizvietojis pārvaldes vadītāju, gūstot neaizvietojamu pieredzi. Iepriekš strādājot tādos strauji augošos uzņēmumos kā SIA “Skonto Plan LTD” un AS “Kesko Senukai Latvia” gūta lieliska pieredze saimniecisko darbu organizēšanā, projektu vadībā, investīciju piesaistē, kvalitātes vadībā un citās jomās.
   Jaunos amata pienākumus pārvaldes vadītājs uzsāks 3. aprīlī.

 2. Kauns lasīt te tos komentārus… zemiski sīknelietīši – anonīmi gānās, aiz skaudības melo… bet realitāte tāda, ka Silvija Rabkēviča ir labākā redzētā pagasta vadītāja, un tieši tāpēc, ka jauneklīga, saprātīga , gudra… joprojām skaista un koša sieviete. Un viņas vietniekam arī ir gan izglītība, gan pieredze. Lai abiem veiksme un iespējami nazāk žultainu cilvēku apkārt!

 3. Kā var notikt paaudžu nomaiņa valsts struktūrās, ja visu laiku notiek jauno diskriminizācija.
  Domājat, es jokojos, nebūt nē, paskaidrošu.
  Vecajam darbiniekam par vienu un to pašu darbu maksā dubultu algu(alga+pensija), bet jaunajam tikai algu.
  Tāpēc vecās piepes tik ļoti turas savās vietās un jaunajiem nedod vietu.
  Jau sen bija jānosaka, ka valsts struktūrās drīkst saņemt tikai algu, bet ne abas kopā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *