Sātos, Vaskos un Irlavā uzliktas tūrisma kartes

26. aprīlī Irlavas biedrība «Irlavas interešu klubiņš» ierīkoja trīs lielformāta tūrisma kartes trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Irlavā.

26. aprīlī Irlavas biedrība «Irlavas interešu klubiņš» ierīkoja trīs lielformāta tūrisma kartes trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Irlavā. Karšu malās apskatāmas fotogrāfijas, kuras attēloti ievērojamākie Irlavas pagasta dabas un kultūras objekti, lai interesentiem tos vieglāk būtu atrast un atpazīt.

Tās tika izgatavotas par projekta konkursa «Mēs paši» līdzekļiem, piesaistot Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes līdzfinansējumu. Kopējās izmaksas gan par kartē, gan koka statīviem bija ap Ls 700.

Komentāri

 1. smuki jau ir un vajadzīgs arī šis projekts,bet tās kartes tādās interesantās vietās izliktas.Piemēram Irlavas centrā karte pie tilta -pirmkārt vai tur drīkst apstāties ar mašīnu,otrkārt gribēju karti papētīt bet tur pie galdiņa vietējo žūpu kompānija,tā arī nepiestāju.
  Sātos arī ,kurš tad stāsies pie privātmājas ceļa gala?Vien tie kurus keramikas darbnīca sainteresēs.Man domāt kartēm labāka vieta tomēr ir ceļu krustojumi,vai centrā stāvlaukumā.

 2. Piekrītu žagatai. Sātos karti nevar pamanīt(ja nezina kur tā ir) un Irlavas centrā tai bija jābūt pie rotaļu laukuma un ziņojuma stenda tur ceļotāji piestāj.
  Piedodiet licēji un projekta rakstītāji par kritiku, bet rakstu no ceļotāja viedokļa.

 3. Kādi tie dēļi pēc mēnesi būs!!! 🙂 Ilgi viņi tur nestāvēs…
  Dzīvo tomēr naivi cilvēki.

 4. Piekrītu žagatai, zuzei. Sātos uzliktā karte ir otrādi, no Tukuma puses braucot, sanāk, ka brauc no Zemītes, bet no Zemītes, sanāc, ka brauc no Tukuma(Tas kartē skatoties)
  Bet tā, prieks, ka cilvēki kaut ko ir panākuši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *