Sākusies balsošana par «Gada balva sociālajā darbā 2023» nominantiem. To vidū arī Tukuma novada pārstāve

Labklājības ministrija no 2024. gada 3. janvāra līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par pretendentiem konkursa „Gada balva sociālajā darbā 2023”.  Balsošana notiek nominācijās “Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2023”, “Labākais sociālais darbinieks publiskajā sektorā 2023”, “Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2023” un “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2023”. Nominantu vidū arī Līga Liepiņa, Tukuma novada
sociālā dienesta darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem.

Pretendentus iedzīvotāju balsošanai, izvērtējot līdz 2023. gada 27. novembrim saņemtos pieteikumus, izvirzīja konkursa žūrijas komisija, kuras sastāvā ir LM un Latvijas sociālo darbinieku biedrības,  Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācijas pārstāvji.

Par katru pretendentu žūrijas komisijas balsojums veidos 80%, bet iedzīvotāju balsojums 20% no kopējā punktu skaita. Konkursa balvu saņems viens uzvarētājs ar visaugstāko punktu skaitu katrā no nominācijām.

Papildus ir izveidota nominācija “Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2023”, kurai pretendentus, kuri snieguši būtisku ieguldīju sociālā darba attīstībā Latvijā, izvirzīs un novērtēs konkursa žūrijas komisijas locekļi.

Iepazīties ar detalizētāku konkursa norises kārtību un veikt balsojumu par sev tīkamāko pretendentu katrā no nominācijām var: https://www.lm.gov.lv/lv/konkurss-gada-balva-socialaja-darba-2023

Konkursa uzvarētāju apbalvošanu notiks 27. martā. Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē (sociālajos dienestos, to struktūrvienībās, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, nevalstiskajās organizācijās un citās sociālo pakalpojumu sniedzēju institūcijās, kā arī citās institūcijās, kuras  nodrošina sociālā darba pakalpojumu), sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, pagodināt visprofesionālākos un atsaucīgākos sociālos darbiniekus, kā arī popularizēt un veicināt sociālā darba attīstību, profesijas prestižu un labo praksi.

Komentāri

 1. Ak, mani mīļie sociālie dienesti! Es agrāk nezināju, kā Latvijā ir ap 146 bērnu aizsardzības kantoru, kuri peldas ES fondu naudās, bet tad es izlasīju, ka šie kantori ir parakstījušies pret Stambulas konvenciju.

 2. Genderisma un tā “trojas zirga” stambulas konvencijas slēptais mērķis ir uzbrukums tradicionālajai ģimenei kā sabiedrības un nacionālas valsts pamatu pamatam. Tāpēc paldies tiem drošsirdīgajiem ļaudīm,kas aktīvi pretojas tai

  1. Skolnieciņš saka: 04.01.2024 09:35 Neraksti manā vārdā. Neizliecies par mani. Labāk tu būtu pievērsis uzmanību alimentu nemaksātājiem. Daži duči viendzimuma laulību gadā statistiku valstī nekādā veidā nemainīs. Vienkārši cilvēkiem ar citādāku seksuālo orientāciju būs drusku vieglāk dzīvot. Mazāk naida un aizspriedumu.

  2. Skolnieciņš saka: 04.01.2024 09:35 Segvārdu zagli, tevis rakstītos prokremliskos murgus es esmu lasījis la.lv un tv3.lv ziņu portālos. Latvijas nacionālās intereses tev nerūp. Tev ir pataloģisks naids pret Latviju un latviešiem. Tev rūp tikai naids.

  3. skolnieciņam, kurš izliekas par Skolnieciņu. Es izlasīju Stambulas konvencijas visas 30 lapas un neatradu nevienu punktu, par ko man kā tradicionālas ģimenes (ko jūs – homofobi tik ļoti aizstāvat) pārstāvim būtu iebildumi. Ieteiktu arī tev izlasīt, brīvajā laikā, starp jaunu “korakstītinternetākaLatvijāvissirslikti” norādījumu saņemšanas.

 3. Prieks kam vispar ir vajadzigs tads soc dienests, ja prioritate ir Ukraini ne savejie. Cok esmu gajis lugt palidzibu, vienmer atsaka. Cigani, dzeraji, ukraini tie ir nr. 1.

  1. Tukumnieks saka: 04.01.2024 13:08 Vai tev cilvēcība un empātija maz ir? Kara bēgļi no Ukrainas ir piedzīvojuši kara šausmas, es šos cilvēkus lieliski saprotu. Un palīdzēt viņiem krīzes brīdī ir tikai pašsaprotami. Karu izraisīja krievija. Nez kāpēc tev nav pretenziju pret krievijas pilsoņiem Latvijā, kuri balsoja par putinu pagājušajās vēlēšanās. Bet uz kara bēgļiet tu izpaud savas nemotivētās dusmas.

   1. Skolnieciņš saka:
    04.01.2024 17:33
    Nezodz niku,neraksti zem mana vārda savus liberastiskos homoseksuāļa murgus

    1. segvārdu zaglim = rašistam 04.01.24. 20:05
     Vārda liberālisms skaidrojumi: 1) teorija un sociālpolitiska nostāja, kas vērsta uz pārstāvniecisku valdīšanu, preses, vārda un ticības brīvību, šķiru privilēģiju atcelšanu, brīvu starptautisko tirdzniecību u. tml.; 2) Iestāšanas par maksimālu indivīda brīvību un valsts neiejaukšanos ekonomiskajā dzīvē.
     Jā, es esmu liberālis. Bet. Tu esi prokremlisks segvārdu zaglis.

 4. Thanks for finally talking about > Sākusies balsošana par «Gada
  balva sociālajā darbā 2023» nominantiem. To vidū arī Tukuma novada pārstāve |
  NTZ < Loved it!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *