Sākas novada sporta laureātu atlase

Tukuma novada pašvaldība informē, ka no 1. līdz 30. decembrim var iesniegt pieteikumus naudas balvu piešķiršanai sportistiem, sportistu treneriem un sporta spēļu komandām par izciliem sasniegumiem sportā. 

Naudas balvas tiek piešķirtas atbilstīgi Tukuma novada Domes 2023. gada 26. oktobra saistošajiem noteikumiem Nr.24 “Par naudas balvām par sasniegumiem sportā Tukuma novadā“. Pieteikuma anketa pieejama minēto noteikumu pielikumā, kas atrodami tīmekļa vietnē www.tukums.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Normatīvie akti” – “Saistošie noteikumi” – “Sports”.

Pieteikumus naudas balvai pašvaldībā var iesniegt fiziska vai juridiska persona – sportists, sporta klubs, kā arī sportista vai sporta spēļu komandas pārstāvis. Iesniegums iesniedzams no 1. decembra līdz 30. decembrim par sasniegumiem sportā par laika periodu no kārtējā gada 1. janvāra līdz kārtējā gada 30. decembrim.

Pieteikumus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu uz e-pasta adresi: pasts@tukums.lv vai klātienē – Tukuma novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Talsu ielā 4, Tukumā.

Komentāri

  1. Ieteiktu Bushido klubu un tā treneri(us) Mareku Lavrinoviču un citus-ļoti daudz tiek darīts bērnu gan fiziskajā gan garīgajā,morālajā attīstībā,nerunājot par citām aktivitātēm…

  2. Nu, manuprat, vajadzetu atbalvot skolenus ,piemeram, nesen bija starp skolam sacensibas spiešanā. Varētu atbalvot pirmas vietas ieguveju, ne? Dzirdeju, ka pacēla 120kg, priekš tāda vecuma noteikti vajadzetu pasniegt balvu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *