Rožu svētku otrā diena/foto un video/

Ar svētku orķestri, tirdziņu un pirmās rozes ievīšanu Rožu vainagā Tukuma centrā, sākusies otrā svētku diena.

Ar svētku programmu plašāk iepazīties iespējams arī ŠEIT========================>>>>>>>>>>>>>>

 

 

 

 

 

 

Komentāri

  1. Sveika, Roze! Paldies par viedokli. Bet no sākuma pastudē Satversmi un Eiropas Savienības pamattiesību hartu. Lai sokas! Lai Dievi ir ar tevi!

 1. Un ar man,lai ar prātiņu apdalītam,ir visas tiesības paust savu viedokli,nav vairs nacistiskās ideologijas,kas iznicinaja visus apdalītos un slimīgam novirzēm māktos,kurus šais laikos par minoritātēm sauc,padomija mani radījusi un brīvu darījusi.skolnieciņš@dievturis

  1. Skolnieciņš saka: 22.07.2023 15:01 un Roze saka:
   22.07.2023 13:43 ir viens un tas pats cilvēks.

 2. Palasu komentārus un secinu, ka Tukumā daudz trakie.
  Svētku organizētājiem -paldies par darbu !

  1. Ilva, nespried par citiem pēc sevis. It kā tu pati būtu metāli vesela. Atradusies mediķe!

 3. Kaut klātienē nevarēju būt bet ko redzēju un bērni stāstīja bij super,un rīkotājiem cepuri nos

 4. Būtu jauki tiekties vienmēr uz ko labāku, tā vismaz mūsu senči mācija ! Svētki, laikam tomēr piekritīšu viedoklim – pliekani – nekādu sevišķu vienotību , ne mega prieku gan nevarējām saskatīt , programma- kā vienmēr.
  Divas lietas gan gribētos izcelt – Luterāņu baznīcas sniegumu – fantastiski , un protams mūsu pilsētas rožu vainaga saimnieci.

  1. Nu, jā. Luterāņu baznīca saņem garantētu finansējumu gan no valsts, gan ievāc neierobežotus ar nodokļiem neapliktus ieņēmumus no sabiedrības. Viņiem tik tiešām viss iet super. Lai gan ebreju folkloras patiesums nav zinātniski pierādāms, jo tas ir ticības jautājums. Tik pat labi es varu sludināt dievturību vai asatru. Vienīgi ntz.lv administrācija mani dzēš. Taču Luterāņu baznīca var netraucēti reklamēties ar ntz.lv administrācijas gudro ziņu.

 5. Sveiki redakcija!Mani ilgàku laiku pàrņem skumjas par Mùsu pilsètas vienu no simbóliem Luteràņu Baznìcu, un tàs izskatu kopèjà pilsētas veidolà!Diemžèl izskats jau kuro gadu ir noplucis.Ir vajadzìgi darbi fasàdes uzlabošanai,gan iekšpusè,gan àrpusè!Var’bùt pareklamèt un aicinàt iedzìvotàjus ziedot baznicai,lai to savestu pieklàjìgà izskatà!(atvainojos par kļùdàm)*

  1. Labdien! Paldies par rosinājumu. Ik pa laikam to jau darām, bet atgādināsim vēl.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *