Endija Indersone-Pepere

Pūres bērni palīdz avotam tecēt uz Abavu

Piektdien, 25. aprīlī, Pūres bērnudārza «Zemenīte» bērni, jautrā Sauleszaķa pavadīti, devās pētīt, kur rodas ūdens Abavā, kur tek strautiņi un kur avotiņš – ar tīru, dzidru ūdeni. Un, protams, palīdzēt tam tecējumā uz upi.

Piektdien, 25. aprīlī, Pūres bērnudārza «Zemenīte» bērni, jautrā Sauleszaķa pavadīti, devās pētīt, kur rodas ūdens Abavā, kur tek strautiņi un kur avotiņš – ar tīru, dzidru ūdeni. Un, protams, palīdzēt tam tecējumā uz upi. Mums palīdzēja vides gids Aigars, kurš četru stundu laikā atklāja lielākus un mazākus ūdens noslēpumus. Kopā ar visiem ņipri soļoja arī paši mazākie – divgadīgie, kas ne vien klausījās stāstus, bet arī lasīja zarus, lai attīrītu avotiņam ceļu uz Abavu. Tik daudz krāsu, smaržu, dabas trokšņu! Pēc avotiņu attīrīšanas visi paēda gardas pusdienas, un lielākie bērni devās iepazīt otru Abavas krastu, pētīja straumes un kukaiņus. Paldies visam mīļajam bērnudārza kolektīvam un atsaucīgajām ģimenēm!

 Endija Indersone-Pepere

Komentāri

  1. Ak jūs, latviešu ērces… Tajā rītā bija mīnus 2, ja kāds vēlas mierinājumu. Interesanti būtu saprast – kam ir izdevīgi biedēt cilvēkus lai tie neietu prom no TV, lai paliktu sveši Dabai un galu galā dzīvotu kā svešinieki Tēvzemē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *