Attēlam ir ilustratīva nozīme

Piešķirts kredīts ielu pārbūvei Tukuma pilsētā

18. jūlijā notika iknedēļas preses konference, kurā pašvaldības vadītājs Gundars Važa un sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde informēja par aktualitātēm novadā.

14. jūnijā Ministru kabinets apstiprināja tos pašvaldību iesniegtos projektus, kas varēs saņemt kredītu. To vidū ir arī Tukuma novada pašvaldības iesniegtais Annas, Kalna, Miera un Magoņu ielu pārbūves projekts, kam kopumā piešķirts aizņēmums 614 687,21 eiro no kopējām projekta izmaksām 723 161, 42 eiro. Darbus šajās ielās veiks SIA «LKG Grupa», kas sešu pretendentu vidū piedāvāja zemāko cenu – 597 654,07 eiro (bez PVN). Līdz šim vēl līgums nebija noslēgts, kamēr nebija skaidrības ar finansējumu, bet tagad to tuvākajā laikā varēs izdarīt, lai uzņēmējs pagūtu vēl šajā gadā paveikt 65% no visiem darbiem.

Interesējoties, kā veicas ar Kurzemes ielas III kārtas darbiem, G. Važa skaidroja, ka termiņš nedaudz ir iekavējies, bet priekšā vēl ir daudz darba, ieskaitot arī Raudas un Kurzemes ielas krustojuma pārbūvi: “Taču cita risinājuma nebija – no krustojuma darbus sākt nevarēja, jo, kā jau iepriekš stāstīts, ar šīs ielas pārbūvi saistīta arī lietus ūdens kanalizācijas ierīkošana māju pagalmos un vēl citi darbi. Jāpiebilst, ka tehniskais risinājums iebrauktuvei Tukuma 2. vidusskolas stadionā arī izstrādāts, līdz ar to arī šos darbus, kas nāca klāt papildus, tagad varēs izdarīt.”

 

Komentāri

 1. Un tik ņemam kreditus ielu parbuvei,…..varetu domāt ka Tukumā citu vajadzibu vispār nav,šausmas ,!!!

  1. Arī citām vajadzībām ņems kredītu, pat kārtīgi pilsētas svētki nesanāk, jo Tuķim kārtējo reizi nav naudas. Tik žēl ka nav zināms, kur tā nauda aiziet.

 2. Nu beidzot saks kaut ko darit ar Tukuma mazajam ieliņām , būs vienreiz par visām reizēm sakārtotas , jo lietus laika ir dubļu jūra.

 3. Jā tā turpināsim drīz nebūs kam staigāt par tām “sapucētām ” ielām..
  Kultūra = 0, medicīna = 0, pilsētvides sakoptība ārpus centram – Melnezera rajons utt. = 0 ,pirts = 0,baseins visām paaudzēm = 0

  1. NU ko nīdi?! Viss slikti? Ir kāda Leiputrija padomā vai, nez, domā, ka kapos labāk? Nu tad…

  1. Tas centrs izskatās nožēlojams,novecojusi strūklaka un noplukušas mājas. Tukuma smukums.

 4. kad uzliks asfaltu Laubīte un Jumpravas ielā…? Putekļi tādi ka visi logi mājā pārklāti. Autiņi lido pa šīm ielām, neievēro atļauto ātrumu. Policija pa retam izvizinās cauri un tas ir arī viss…

  1. Protams,ka neviens nenāks un neasfaltēs tā ne no kā….brīnumi nenotiek.
   Iesākumā jāuzraksta iesniegums pilsētas Domei ar visiem ielas iedzīvotāju parakstiem,un tad jāgaida.Var gadīties,ka ilgi jāgaida.Vislabāk,ja tuvumā dzīvo Domei vai imperatoram pietuvināts cilvēks,tas var to lietu paskubināt.
   Vai arī…30% no savas kabatas,pārējo Dome.Tad būs ātri. Kkā tā.

 5. Kad būs velo/gājēju celiņš uz Tumi un Milzkalni? Pat nevajag asfaltētu, būs labi ar grantētu, saprotams, ka esam pliki nabagi. Bet gājēju un riteņotāju drošībai ļoti vajag atdalītu celiņu. Šoferīši brauc kā debīli, policijas nav un nebūs, degviela autiņam lētāka nekļūs, ritenis īsiem braucieniem ir laba alternatīva, bet nav droši.

 6. Dari ko darīdams-visi ņaud! ielas nelabo-slikti!Ielas labo-slikti!Ko jūs īsti gribat???nožēlojamais vèlētāja tips!Baseina nebūs!

  1. Aga ,kulturu brauksim baudit uz blakus novadiem,medicīnu tieši tapat,mazgaties pirti tieši tapat utt,ut..Tukuma viss kruta,sapuce par iljoniem paris ielas un viss labi

 7. Kad beidzot noasfaltēs Cepļa un Laubītes ielas..??? Kādi tur putekļi, pat nevar nokaisīt pretputekļu līdzekli. Mašīnas tur neievēro atļauto ātrumu, skrien kā traki. Kur policija skatās, tur pat zīmes neievēro, dzīvojamā zona, bet smagie auto brauc un brauc. Vairāk kārt amizanta situācija, pa priekšu brauc policija, bet aiz viņiem kravas auto, pat neapstāj un nesoda. Dzīvojamā zonā smagie auto nevar braukt, pat tad ja viņš tur dzīvo. laikam policija paši nezina noteikumus, ka nebauda un nesoda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *