Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukumā uz tikšanos tiek aicināti dzīvokļu īpašnieki

Lai pārrunātu dažādus apsaimniekošanas jautājumus un mudinātu iedzīvotājus pārņemt daudzdzīvokļu mājas savā pārvaldībā, Tukuma novada dome organizē daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju sanāksmes.

Pirmās divas tikšanās Tukuma 2. vidusskolas aktu zālē (ieeja no Kurzemes/Raudas ielas krustojuma) notiks jau nākamajā nedēļā: 29. novembrī 19.00 uz sarunu aicināti Kurzemes ielas 2., 4., 6. un Spartaka ielas 7., 9. un 11. dzīvokļu īpašnieki vai to pilnvarotās personas, savukārt 1. decembrī 19.00 – Kurzemes ielas 10., 12., 14., 16., 18., 20. un 22. un Spartaka ielas 3. un 5. dzīvokļu īpašnieki vai to pilnvarotās personas.

Jāpiebilst, ka seminārā iedzīvotāji tiks informēti gan par iespēju piedalīties Tukuma novada pašvaldības un Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmas institūta projektā «Energovienoti», gan arī par iespējām saņemt pašvaldības līdzfinansējumu dažādiem energoefektivitātes pasākumiem, piemēram, energoaudita izstrādei, noslēgtu konteineru novietņu ierīkošanai un citiem ēkas un apkārtnes sakārtošanas pasākumiem.

Kā norāda pašvaldība, sanāksmē iedzīvotājus informēs par dzīvokļu īpašnieku tiesībām izvēlēties mājas pārvaldnieku, noteikt mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas apmēru, izvēlēties mājas pārvaldīšanas formu, pārvaldīt mājas finanšu līdzekļus, noteikt remontdarbu prioritātes un saņemt saprotamu atskaiti par to, kā māja tiek pārvaldīta un izlietota samaksātā nauda.

 

Komentāri

  1. Nesavienojamība ir tad, ja pašvaldība bremzē, atkratās lai it kā skandinātu par iedzīvotāju labklājību un paši iedzīvotāji pasīvi, atļaujot viena pārvaldnieka monopoltiesības, bez konkurences labas pārvaldības neiespējamību. Kā tas ir Tukumā līdz šim, kas protams izdevīgi pašvaldībai un namu apsaimniekošas biezajam galam

 1. Beidziet mānīt sevi, šajās mājās nekad nav bijis un arī nebūs de facto dzīvokļu īpašnieku, ir tikai ieraksts zemes grāmatā.
  Tās mājas kā bija padomju laikos bezsaimnieku mājas ar visam uzspļaujošiem proletāriešiem, tā arī tādas ir joprojām, jo tur paaudzes nav nomainījušās un toni nosaka proletkontingents.
  Šo māju iedzīvotāju vienīgā interese ir samaksāt 1eiro, bet saņemt pakalpojumus par 1000eiro.

  1. Atradies “privātais” lgbt viszinis bez sajēgas ko grib pateikt, tēlojot miljonāru, kurš laikam sazadzies, lai visus pārvienu kārti un sauktu par noveccojušiem proletāriešu paliekām, bet pats no sūdiem izlīdis un par sūdiem sapūsi zaļknābi. Kas privatizējis, tas arī maksā un ne 1 eiro – par kādiem tūkstošiem tukšpauri runā. Privatizētājs neko nevar prasīt savai kapitāldaļai, ja vien nav runa par spekulanti, kuri uzpirkuši un iznomā.

   1. Paldies Jums par izcilo komentāru ar daudzajām kļūdām un LGBT piesaukšanu, tas ir Jūsu proletāriskās kvalitātes vizītkarte!
    Man tikai viens jautājums, līdz cik gadiem skaitās zaļknābis?

 2. Tas jau bija vairākus gadus atpakaļ,bet tas ir tukšums tādai sapulcei,un kur palicis Jauntukums ,vispirms ir jāiepazīstas ar Dzīvokļa īpašuma likumu.

 3. Principā piekrītu par 95%, tikai – arī apsaimniekošana jau arī tāda postpadomju: “nav jau vērts, ko darīt, tik un tā vissu salauzīs”, “visiem labs nebūsi”, bet krinis visam -atkritumu savākšanas sistēma, kurai var uzkraut, ko vien vēlas, jo.. tik un tā “uz galviņām”sadalīs. Tā kā – tas ir abpusēji, un visus līdzšinējos gadus pašvaldība to ir atbalstījusi, jau sākot ar komunālo uzņēmumu privatizāciju..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *