Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pārplānos ielu apgaismojumu pilsētā; lems par apkuri Jaunpilī

12. septembrī Tukuma novada pašvaldībā notika iknedēļas preses konference, kurā par aktuālajiem notikumiem informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Zekunde, bet uz jautājumiem atbildēja pašvaldības vadītājs Gundars Važa un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Gundega Rugāja.

Būs jāsāk taupīt

G. Važa atzina, ka ielu apgaismojumam paredzētais budžets ir iztērēts, un tagad vērtēs, vai izslēgt pilsētas ielās katru otro vai trešo apgaismojuma spuldzi. Tomēr lielākā problēma esot tā, ka viss ir tā uzbūvēts, ka regulēt kaut ko tikpat kā nav iespējams. Vaicāts, vai nav meklēts risinājums, kā atslēgt daļu apgaismojuma spuldžu pie jaunās sporta halles, kur, kā teikuši iedzīvotāji, naktī esot tikpat gaišs kā dienā. G. Važa skaidroja, ka tas tiek vērtēts, taču šim objektam vēl ir garantijas laiks, tāpēc kardināli iejaukties tās darbībā nevar, tomēr kaut kādus risinājumus meklēs.

Būs ārkārtas sēde 

Ceturtdien, 15. septembrī, plānota novada domes ārkārtas sēde, kurā deputātiem būs jālemj par finansējums Jaunpils siltumapgādes sistēmas sakārtošanai. Ir aprēķināts, ka ap 20 000 eiro būs nepieciešams gāzes iekārtu pārbūvei uz propāna gāzi, bet vēl 100 000 eiro būs vajadzīgi siltumtrašu izveidošanai un pieslēgumam pie Jaunpils pienotavas. Cenu aptauja par šiem darbiem ir notikusi, līdz ar to, piešķirot līdezekļus, varēs sākt darbus.

 

Vairāk lasāms otrdienas, 13. septembra laikrakstā ŠEIT=======>>>>>>>

 

Komentāri

 1. Mani interesē, vai Ziemassvētkos pilsēta un
  arī pagasti, būs tikpat elektrību patērējoši dekorēti, cik iepriekšējos gados. Vai par to ir domāts? Skatos, ka iepirkumā par Ziemassvētku dekoriem nekas nav mainīts, jo domē laikam nav pamanījuši, ka elektrības cenas augušas. Vai arī domā – gan jau nodokļu maksātāji samaksās, it kā mums citu rūpju nebūtu.

  1. nu nav jau tagad arī jāatsakās no visiem labumiem, svētki ir un paliek svētki. Lien savā alā un ļauj dzīvot citiem

   1. Milda, Tu taču vari atteikties no kristīgās ticības. Pielūgt senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu nav obligāti. Tu vari kļūt par pagāni jeb daudzdievi un pielūgt Latvju Dievus. Tas sanāks lētāk un labāk. Un galvenais — patriotiskāk!!!
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. Nav ko svinēt Ziemassvētkus. Kristīgās sektas ir pievākušas sev Ziemas saulgriežu svētkus. Latvieši nav ebreji. Latviešiem rabīns Jēzus Kristus nav aktuāls. Un problēma atkritīs pati no sevis.
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  1. Milda, es nevaru nedzert. Dzeršana līdzīgi kā ēšana ir cilvēka fizioloģiskā pamatvajadzība. Bez šīs vajadzības apmierināšanas pēc kāda laika iestājas priekšlaicīga nāve. Cilvēkam diennaktī ir jāizdzer ap 2 litriem saldūdens. Protams, var uzņemt arī bišķīt vairāk, jo liekais ūdens tiks izčurāts. Vidusmēra cilvēkam letālā izdzertā ūdens deva vienā reizē ir 6 litri, jo tad tiek izjaukts elektrolītu balanss kermenī. Bez ūdens cilvēka nāve var iestāties jau pirmajās 3 diennaktīs. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

  2. Milda, Tu drīksti godāt Latvju Dievus. Tas ir lēti un labi. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

 2. Vispirms mākslīgi radija krīzi, tad sacēla cenas, un nu pastalas var pārplānot! 🙂 Tā ir, ka paši sev kājā iešauj, un tad var skaļi brēkt, ka Putins vainīgs:)
  Tiem pastaldauņiem, kas tūdaļ ries var tikai vēl pateikt, ka LV un Norge ir vienīgās valstis geiropā, kas pašas sevi var 100% nodrošināt ar elektrību. LV elektrības pašizmaksa ir 3 kwh par 1 centu… Bet to jau nevar ražot-saimnieki neļauj! Nu tad ari saņemam to, ko sen jau pelnijuši:D Balsojiet par jauno vienotību! 😀

  1. Šajā krīzē, kas skar visu Eiropu, ir vainīga Fašistiskā Krievija/Putina Krievija. Tieši Krievijas Federācija savas lielummānijas un citu iemeslu dēļ uzsāka karu Ukrainas Republikā. Ukraina ir otrā lielākā valsts visā Eiropā. Savukārt, Krievijas—Ukrainas karš ir lielākais militārais konflikts Eiropā pēc Otrā pasaules kara. Šie notikumi un arī ieilgusī Covid-19 krīze rada sekas. Ar šīm sekām ir jāsadzīvo. Veiksmi un izturību! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *